Вкъщи настъпи радост голяма - вече знаем, че през МАРТ ще бъда мама- Март 2018

  • 51 370
  • 739
# 300
Няколко пъти съм пуснала линк към профила ми-който иска да го добавя във фейсбук групата да ме намери. Има много хора с еднакви имена и няма как да ви откривам. Ако пък случайно открия някой се оказва, че не мога да му изпратя покана, така че намерете ме и ще ви добавя Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Здравейте и от мен, бъдещи мами на бебета Март 2018 Simple Smile
И аз да се запиша - 30 г., първа бременност, с термин на 21.03.2018 (според календара). Видях си прекрасната "точица" в 4 г.с., а сърчице чухме в 6 г.с. и 6 дни. Много се радвам за групата. Стискам палци на всички за лека бременност и само положителни емоции  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 302
Здравейте мами, няколко дни се загубих защото имах доста проблеми. След въпросното жълто-кафяво течение прокървих бистра кръв, не можех да ходя, линейка, а съм в Германия и това още повече ме стресира, че не съм си на наша територия. Бях сигурна, че няма да се оправят нещата, беше ужасно, но веднага ме прегледаха с вагинален ехограф и се видя, че бебо е добре и има пулс. Лекарката каза, че няма защо да ме приемат в болница, въпреки кръвотечението нямало какво да направят, нито ми изписаха нещо! Добре че е моят лекар от БГ, който ми назначи към Дуфастона и други неща! На следващия ден кръвотечението беше спряло, но остана кафяво течение, което продължава и до днес. Все още не губя надежда, моля се всичко да е наред!
Виж целия пост
# 303
Много кофти, но ще се наредят нещата. мен ми изписаха инжекции хориомон и спря зацапването, в Германия няма как да ги няма, питай Wink

Успех Wink


Здравейте мами, няколко дни се загубих защото имах доста проблеми. След въпросното жълто-кафяво течение прокървих бистра кръв, не можех да ходя, линейка, а съм в Германия и това още повече ме стресира, че не съм си на наша територия. Бях сигурна, че няма да се оправят нещата, беше ужасно, но веднага ме прегледаха с вагинален ехограф и се видя, че бебо е добре и има пулс. Лекарката каза, че няма защо да ме приемат в болница, въпреки кръвотечението нямало какво да направят, нито ми изписаха нещо! Добре че е моят лекар от БГ, който ми назначи към Дуфастона и други неща! На следващия ден кръвотечението беше спряло, но остана кафяво течение, което продължава и до днес. Все още не губя надежда, моля се всичко да е наред!
[/quote]
Виж целия пост
# 304
Намесвам се в темата бъдещи майчета само, за да ви честитя ! Аз имам две мартенски дечица  и едно януарче. Миналото лято на 27 юли разбрах съвсем неочаквано, че чакам трето  детенце, голяма приятна изненада, и вече сме на 4 месеца. Желая на всички лека и безпроблемна бременност, здрави бебчета и спокойно раждане !
Виж целия пост
# 305
Добре дошли на всички нови момичета Hug

Евелин, дано да нямаш проблеми вече. Щом са ти казали, че е добре и е спряло кървенето сигурно е наред всичко.
Виж целия пост
# 306
То и аз умирам в къщи от притеснение с това кафяво нещо...Дано всичко се нареди!!!
Виж целия пост
# 307
Аз ходих на преглед днес, всичко изглежда наред. Вижда се ембриона, че се пулса  Grinning Иначе понякога имам едно странно слузесто зацапване, но не казаха да е проблем. Викат ме да се запиша чак към средата на септември  Crazy Но преди това мисля да отида на фетална морфология, ще питам кога, предполагам началото на септември ще стане.
Виж целия пост
# 308
Бухтичка, чудесна новина 😀  ,  а защо чак септември,  в коя седмица  си  точно? Ти винаги можеш да отидеш по рано , примерно  за фетална,  само да си в 11 г. с.😀
Виж целия пост
# 309
Сега карам осмата, седем навършени се пада. Тогава ще съм 13-14-та  #Crazy
Да, аз ще отида за фетална отделно, но не знам кога точно ще ме извикат, ще се обадя другата седмица да си запиша час. Най-вероятно пак ще е началото на септември, най-много края на август.
Виж целия пост
# 310
Имам едно питане - как стоят нещата с плаж, море, басейн. Много ми се иска да ходя да плувам малко, но незнам дали не е проблем за точицата и не смея. Някой има ли опит по темата? 🤔
Виж целия пост
# 311
Здравейте и от мен!
На 29 години съм и ми е първа бременност, съответно съм и доста притеснена Simple Smile Затова моля предварително да ме извините, ако задавам глупави въпроси Simple Smile Последният ми цикъл беше на 21.06, което според калкулаторите прави термин 28.03, но съм с доста удължен цикъл (34-35 дни), така че има голяма вероятност да попадна и при априлските, ако всичко е наред Simple Smile Днес бях на втори преглед и докторът каза, че всичко е наред - сакчето е 10мм и видяхме съвсем малка точица, нищо повече... Каза ми да отида отново след 2 седмици, не знам как ще издържа Simple Smile Пожелавам на всички леко бременеене и ме извинете за дългия пост Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Имам едно питане - как стоят нещата с плаж, море, басейн. Много ми се иска да ходя да плувам малко, но незнам дали не е проблем за точицата и не смея. Някой има ли опит по темата? 🤔

На мен миналата година без да съм бременна ми излезе обрив от мръсната вода в морето по много меки места и голям ужас беше докато разбера от какво е точно и кое мазило ще помогне -парене по цяла нощ. Накрая пих алергозан хапчета и крем -не помогна. Само Гентамицин крем с антибиотик леко облекчи и хапчета.  Просто нямам думи, ако бях бременна много щях да се стресна, защото не може всичко да се пие и беше наистина по местата, където не трябва. Толкова се уплаших. Не става при всеки и винаги, но трябва пазене. В басейна е пълно с гъби и хлор, в морето бактерии. Наистина аз не бих рискувала, ще отида, но без да влизам. Simple Smile
Виж целия пост
# 313
Аз влизах веднъж в басейн. По принцип все ми е студено и рядко се мокря де. Но мислех да ходим на аквапарк, ще видим как ще стане Crazy

Освен това открих, че трябва да намеря някакъв баланс в храната Crazy Когато не съм яла ми се гади, ако съм яла повече също. Трябва да съм хапнала малко, но достатъчно и да не е прекалено много. Така нареченото - яж по малко и на често. Но никога не съм предполагала, че е толкова трудно да уцелиш количеството.
Виж целия пост
# 314
Това с плажовете и морето аз не бих го рискувала. Откакто разбрах, че съм бременна не съм стъпила на плаж, а по принцип съм жабка. Доста предложения за плажно парти отказах, но знам, че е в името на нещо красиво.
И все пак всеки си решава Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия