Вкъщи настъпи радост голяма - вече знаем, че през МАРТ ще бъда мама- Март 2018

  • 51 370
  • 739
# 405
Диана, съжалявам за случилото се Sad. Бързо възстановяване и вяра ти желая, а след време - прекрасна, лека бременност до финал Hug.
Виж целия пост
# 406
Диана, съжалявам за случилото се Sad. Бързо възстановяване и вяра ти желая, а след време - прекрасна, лека бременност до финал Hug.


Благодаря ти хепи смайл, щастие и успех на теб Simple Smile
Виж целия пост
# 407
Диана, съжалявам да го разбера!
Дано в темичката това да е последната лоша новина!
Виж целия пост
# 408
Здравейте и съжалявам за двете момичета, които са приключили с бремеността. Мисля че точно с тях обсъждахме кафявото зацапвате, което много ме обезпокои защото при мен вече 20ти ден не спира след 5 дни съм пак на доктор да видим какво се случва. При вас как беше имахте ли течение Sad
Виж целия пост
# 409
Аз кафеникаво съм нямала. Имах зацапване от ярка кръв и преди това розовеещо, но в самото начало като със започване на дуфастона и утрогестана всичко спря. Обади се на твоя док, и искам да ти кажа че ако се съмняваш в него иди при друг. При мен може би това беше грешката. Трябваше да поискам второ мнение още при първото зацапване. Скачай при някой лекар и стискам палци всичко да е наред. Пиши какво се е случило след това Simple Smile
Виж целия пост
# 410
Здравейте, момичета. За съжаление се случват и такива неща. Много е трудно сигурна съм, важното е сега да не падате духом, а да мислите позитивно! Кураж! От сърце Ви желая съвсем скоро да се радвате на тупкащи сърчица и порастнали коремчета!

Нека разведрим малко темата, как приемат половинките Ви новината, че ще стават татковци?

Целувки!
Д.
Виж целия пост
# 411
Моят мъж е много щастлив, така беше и с първото Grinning. Като разбра, че не са близнаци, почна да говори за трето... Предполага, че ще е пак момче, аз съм заложила на момиче, басирали сме даже на почерпка в ресторант, хихи..
Виж целия пост
# 412
И моя мъж е много щастлив!

Имам и аз един въпрос, кога се разбира пола на бебето? Понеже в една тема, много от майките бяха писали 11, 12 г.с, попитах ги дали на 3D или не .. но никоя не отговори Simple Smile
Виж целия пост
# 413
Моят мъж съм го снимала на видео Simple Smile) подозирах, че съм бременна, но нарочно нищо не му казвах, за да съм сигурна и да го изненадам. Ден след рождения му ден направих тест. Аз обичам да снимам и това, че бях приготвила камерата не го изненада. Казах му, че съм му поръчала нещо за рд, но е дошло с един ден закъснение и го накарах да затвори очи. Отвори кутийката, а вътре бях сложила още една, в която си бях купувала козметика. Малко преди това си счупих фон дьо тена и го базикнах, че за рд му съм си поръчала нов и взех да се смея. Отвори кутийката и се разплака. Каза, че много ме обича... малко след това ми вика' и какво подари ми напикана клечка, така ли' , той си е такъв шегаджия и така... снимали сме и реакцията на семейството. Ще направя клип с всички,  който да ни остане за спомен.

По повод полът на бебчето, може и в 12 г.с да се види, но не мога да помогна с подробности. Ние решихме да разберем при самото раждане догодина, само да сме живи и здрави. Ориентирала съм се към унисекс придобивки.
Виж целия пост
# 414

По повод полът на бебчето, може и в 12 г.с да се види, но не мога да помогна с подробности. Ние решихме да разберем при самото раждане догодина, само да сме живи и здрави. Ориентирала съм се към унисекс придобивки.
Еха, интересно решение  Grinning Само гледай да предупреждаваш всеки лекар, при който ходиш на преглед, да не ти кажат без да искат или да забравят, че не искаш да знаеш. И идеята с видеото е много мила Simple Smile

Полът може да се види към 12 г.с., но не винаги е сигурно, може и да се сбърка по това време, а ако не е застанало добре бебето може и изобщо да не може да се види. На 3Д май по-добре се вижда и е по-малка вероятността за грешка.
Виж целия пост
# 415
Искам дапопитам бъдещите мамчета, които имат намерение да си правят БХС в Св Анна, Варна имат ли си представа каква е цената,че моята АГ от Шумен ме праща там, а аз направо забравих да попитам Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 416
Нещо не е много активна темата, но да ви попитам .. отесняха ли ви вече дрехите.., носите ли панталони /дънки/, ще си купувате ли дрехи за бременни Relaxed
Аз лично напълнях с 2-3 кг. или по-скоро се подух Grinning и нямам дрехи, които да не ми стискат освен рокли и клинове, на които наблягам. Но почна да става понякога студено и не знам до кога така Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Предполагам, че темичката се е пренесла във фейсбук, затова тук е толкова тихо...Grinning.
Nenen, миналата бременност изкарах с широки зимни рокли и блузони, повечето не бяха и за бременни, и клинове. Бях си взела и два чифта дънки за бременни, но съжалих - понеже нямат ластик или друго, дето да държи, при движение се свличат и трябва постоянно да ги дърпаш нагоре.
Виж целия пост
# 418
Айде и аз да се запиша.
Чакам второ детенце с предполагаем термин 5-ти март.
Чак сега се записвам заради отлепяне и зацапване.
Мина ми и ФМ с БХС и си чакам резултатите. След около месец ми предстои и серклаж както с предната бременност.

Не съм от фиданките, но все още си ми стават дрехите. 
Виж целия пост
# 419
Предполагам, че темичката се е пренесла във фейсбук, затова тук е толкова тихо...Grinning.
Nenen, миналата бременност изкарах с широки зимни рокли и блузони, повечето не бяха и за бременни, и клинове. Бях си взела и два чифта дънки за бременни, но съжалих - понеже нямат ластик или друго, дето да държи, при движение се свличат и трябва постоянно да ги дърпаш нагоре.

Благодаря, имам някой неща от приятелки /2 тениски и 3 чифта дънки Grinning/ ии може и да си остана само с тях. Но най-вече защото не искам да ми стиска нищо, може да потърся, ако не дрехи за бременни, то по-широки.

Shokoladche - и аз съм с термин 5 март
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия