Вкъщи настъпи радост голяма - вече знаем, че през МАРТ ще бъда мама- Март 2018

  • 51 368
  • 739
# 510
Здравейте момичета, аз се включвам да се оплача Sad За пръв път тази сутрин се събудих с ужасно гадене- повръщах . ..това ми е задължителен рутоал вечер. Навсякъде чета " наслаждавайте се на бременноста си "  ....
Е как да се наслаждавам, като постоянно ми е зле, стане ли 8ч вечерта и си знам какво ме чака до към 12 -1ч , изляза ли на вън - малко ходене и съм бяла като платно ( хотата ме гледат уплашено ) постоянно ме боли кореме все нещо, вече и сутрините повръщам . ..е как да се наслаждавам. Вече съм рухнала емоционално и едвам се държа, а съм едва 10 седмица и 3 дни. Извинете за дългия пост и мрънкането.
Виж целия пост
# 511
lavandulka85, не се притеснявай излишно Wink . Аз просто се радвам, когато наближи прегледа, че ще видя бебчо. Избягвам всякакви негативни мисли, нека да ни е спокойно, така и те са добре Simple Smile

Чукове на съдбата, дано ти отмине скоро.. Sad
Виж целия пост
# 512
Благодаря Simple Smile Сега хванах някаква настинка и се фокусирах върху нея.. дано мине скоро
Виж целия пост
# 513
Здравейте момичета Flowers Cherry Blossom ,
Как се чувствате , имате ли все още оплаквания като сутрешно гадене и повръщане ?
Питам Ви защото аз съм почти в 12 г.с. и от два-три дни се чувствам ужасно , като парцал.. не ми се прави нищо,спи ми се много, а вечер не мога да се наспя добре . А и това досадно гадене се върна, тъкмо си помислих ,че вече ще спре.
Хубав ден на всички ! Blush
Виж целия пост
# 514
Здравейй, аз съм вече в 14 сед. за сега нямам оплаквания никакви, но има време.
Виж целия пост
# 515
Здравей , nenen Simple Smile . Дано да нямаш оплаквания, желая ти лека бременност.
Аз от 8 седмица до към 10 бях в ужасно състояние .. повръщах , имах почти постоянно гадене и почти нищо не ядох. Уж се пооправих след като влязох в 10 г.с , дано пак да ми помине . 
Виж целия пост
# 516
Здравейте и от мен Flowers Hibiscus
Аз също още съм с гадене Confused Днес от сутринта ми е зле ,гледам да пия сок от портокал или грейпфрут,от киселото ми става малко по-добре .Иначе вчера си купих първите дънки за бременни,защото от моите вече нищо не ми става.Взех един чифт,защото другите модели бяха повечето на дупки,а няма смисъл за студеното време,което идва .
Лек ден Nature Sunny
Виж целия пост
# 517
Étoile*, откъде ги взе? И аз съм в чудене скоро да си купя, защото надолу си става проблем, а както и захладнява вече не е за рокли само Simple Smile
Виж целия пост
# 518
От H&M  Simple Smile Има доста модели,но си избрах едни,които са по-плътни,водят се skinny,но са ми свободни.Мисля след месец пак да поразгледам и да взема поне още един или два чифта.И за блузи гледах,но засега има повече с къс ръкав Simple Smile
Вие с какво се мажете против стрии?Много се чудя дали да си поръчам кокосово масло ,засега се мажа с моя лосион за тяло,който е хидратиращ,но ми се иска вече да взема нещо по-силно
Виж целия пост
# 519
аз още миналата седмица си купих дрешки за бременни, но от магазини втора употреба Wink
Виж целия пост
# 520
От H&M  Simple Smile Има доста модели,но си избрах едни,които са по-плътни,водят се skinny,но са ми свободни.Мисля след месец пак да поразгледам и да взема поне още един или два чифта.И за блузи гледах,но засега има повече с къс ръкав Simple Smile
Вие с какво се мажете против стрии?Много се чудя дали да си поръчам кокосово масло ,засега се мажа с моя лосион за тяло,който е хидратиращ,но ми се иска вече да взема нещо по-силно


Аз си взех от това масло на Палмерс, което е против стрии и крем също за бременни против стрии, примерно с крема сутрин,че по-бързо попива, а с олиото вечер Simple Smile еее от време на време прескачам амааа не бива Simple Smile
Виж целия пост
# 521
мас (разтопих си я с розова вода и канела)
и bio oil
Виж целия пост
# 522
Аз съм си взела масло от кокос и карите и едно био от Зоя, но още ме домързява много и не съм почнала сериозно мазане, а трябва..
Виж целия пост
# 523
Аз си взех един много хубав клин от New Yorker, бяха само 20лв. Горе е дълбок с два много широки ластика около кръста. Много съм доволна. И аз започнах да се мажа от тази седмица с бебешко олио на Johnson, ще видим Wink
Виж целия пост
# 524
Хей, здравейте, бях на ФМ вчера, видях си бебенцето, срамежливо се криеше с ръчичка пред лицето, всичко  е наред, бях и на БХС в Майчин Дом, не мога да си разчета резултатите, но имам хубаво усещане. Ще имаме момиченце най-вероятно! Коремчето расте, а гаденето преминава.....Има надежда, само търпение и ще видите как ще сме по добре във втория триместър!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия