SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Обрулени кайсиеви хълмове"

  • 25 095
  • 742
# 225
И к'воооо...взехте ми нектарините все пак  Crossing Arms
Цъ, ни смье. Разпределихме ги по-рано Mr. Green .
Специално издирих Joy :
Да, да, с мъхче, така ги обичам и аз, не че ще откажа и нектарини, но .......
Ивето предпочита праскови, значи това са плодовете на Сам.
От време на време се присъединява към мен за някой и друг чифт Дийнски нектарини.
( hahaha Ей, ни съ отказвам да я върна в правиот път - този между двамата Уинчестър Whistling .)
Виж целия пост
# 226
Върна ме мило, върна ме, и двамата ще ги бруля и обгрижвам, наравно с теб. Mr. Green
Иначе предпочитам праскови, да.
Виж целия пост
# 227
О, да! Да! ДА!
(Отивам да се преобуя от кеф hahaha )

За нас:
(цък за голямо, както си трябва да е Mr. Green )
Виж целия пост
# 228
 Hug

Косата на Джаред. Joy
Виж целия пост
# 229
За Дийн съм за  Mr. Green





Сам си го ползвайте вие  Laughing
Виж целия пост
# 230
 Joy
Това съм аз като слушам музика на работа и няма никой друг. А кат завия запея Mr. Green става страш-но!

Ползваме ние, ползваме. И двамата. Едновременно Flutter .

Виж целия пост
# 231
Точно така.

Дженсън. Joy Joy
Виж целия пост
# 232
Ах виеее...стига да отпускате Дженсън чат-пат проблеми няма  Wink

Виж целия пост
# 233
Гърба си заслужава, нали? Laughing
Виж целия пост
# 234
Абе става гърба, ама погледа първо ми беше привлечено от дупенцето  Laughing
Виж целия пост
# 235
Това имах предвид. Laughing
Виж целия пост
# 236
Ох, котьооо. Дай да те почеша по гъбчето #Puppy dog . Трътката мое я плесна - палаво ми е днес Joy .

Ах виеее...стига да отпускате Дженсън чат-пат проблеми няма  Wink
Няма какво да отпускаме - мъжовете са общи Hug Hug !

Виж целия пост
# 237
Общи са много ясно, за всяка ще има. Naughty

Ох, котьооо. Дай да те почеша по гъбчето #Puppy dog . Трътката мое я плесна - палаво ми е днес Joy .
hahaha hahaha
Скрит текст:
Аз плеснах вече една, правилната, но как да устоиш. Mr. Green
Виж целия пост
# 238
Ти и едно чуждо мъжко дупе беше плеснала, нали, палавнице Joy ?
Виж целия пост
# 239
Срам, не срам, така беше. Blush Joy
Но пък беше забавно за всички други, освен мен, хубавото е, че човека когото плеснах се оказа с чувство за хумор, много обидена бях на ММ, стоеше отстрани и се хилеше, но го обърках, факт, същият ми се видя, може би еднаквите панталонки ме заблудиха, но оттогава си знам, че ми трябват очила, защото мъжа ми има татуировки, а жертвата нямаше. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия