Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са очакванията за натовареността на границата по време на Рамазан Байрам?
Работят ли складовете в Одрин по време на Рамазан Байрам?
Къде мога да намеря арабски магазин или верига магазини за подправки в Одрин?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са очакванията за натовареността на границата по време на Рамазан Байрам?
-
Работят ли складовете в Одрин по време на Рамазан Байрам?
-
Къде мога да намеря арабски магазин или верига магазини за подправки в Одрин?
-
Как е вътрешното пространство на новия търговски център в Одрин?
-
Каква е цената на лекарството Verrucaig в Турция и може ли да се внесе в България?


Като се има предвид и чудесните 40-50 % намаления, се запасих с още една от любимите четки за фдт на RT Expert за 12 лв, взех да пробвам и набелязания шампоан с кокосово мляко на ogx от предния път. Хем имам 5 нови, но викам си кога ли ще хвана пак такова намаление. Снощи се измих и е приказка. Мека, гладка, блестяща, обемна и чиста коса. От толкова похвали на корейската бяла козметика, не издържах и си купих за проба някаква маска с алое вера. Матовите червила на the Balm са супер. Тествах първо в gratis на центъра на ръка и това нещо до тази сутрин стоя на ръката ми. За 26,90 лири си струваше да взема отвсякъде. Та го грабнах от този в Марги.
Видях зад мен на касата и плътни чоропогащници, та за 10 лири си струваше да си взема един за сега.