Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са очакванията за натовареността на границата по време на Рамазан Байрам?
Работят ли складовете в Одрин по време на Рамазан Байрам?
Къде мога да намеря арабски магазин или верига магазини за подправки в Одрин?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са очакванията за натовареността на границата по време на Рамазан Байрам?
-
Работят ли складовете в Одрин по време на Рамазан Байрам?
-
Къде мога да намеря арабски магазин или верига магазини за подправки в Одрин?
-
Как е вътрешното пространство на новия търговски център в Одрин?
-
Каква е цената на лекарството Verrucaig в Турция и може ли да се внесе в България?
))) На пазара беше лудница, но това си го обяснявам с разлика в часовото време, за което четох в предни постове. Не знам за вас, но ми е направило впечатление, че на пазара са различни търговци. Тези, от които съм пазарувала нещо предния път и съм останала доволна, сега ги потърсих, за да взема още бройки - еми нямаше ги. Здраве да е. Термочорапи за мъжете излязоха по 0,80 лв. за брой. Ватирани анцузи долнища за 5 и 10 лева в замисимост от материята и дизайна. Заредих се подобаващо с Персил от складовете 4,200л. за 28 ТЛ, веро Прил - 4л. за 6 ТЛ, шампоани Шварцкопф и Пантен 600 мл. за 8 ТЛ. Точно пред складовете има знак, че е забранено спирането на МПС. Притесних се доста, понеже за пръв път пазарувам оттам. Мъжа ми остана в колата, за да реагира при необходимост. Дали има проблем спирането на автомобила там, защото мразя да пазарувам под напрежение? В Уайкики не ми харесаха особено предложенията и излязохме само с една блузка колкото да не е без хич. Странно защо имаше доста полиция около джамията, движението в града също беше доста натоварено.В безистените до и срещу джамията е по-спокойно. Но там си останахме само с разходката и зяпането на сергиите. Купих и парфюми от един магазин на главната, горе долу в района на Уайкики. Имаше промоция - 2 броя по 50 мл. за 45 лири. На връщане около 16ч. минахме двете граници за около ... няма и час. Следващото ходене се очертава чак догодина пролетта. Дотогава ще следя с интерес вашите коментари и впечатления. Поздрави!