Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 080
  • 767
# 165
Никога не съм харесвала животински принтове. Никога не са ми изглеждали елегантно, независимо с какво се комбинират.
Кое селебрити какво носи е абсолютно без каквото и да било значение. Популярната личност не е еквивалент на добър вкус. Има си стилни дами, но така посочените не са сред тях по мое мнение.
Виж целия пост
# 166
Да и аз ги харесвам когато са акцент или само една дреха в такъв десен.😊
Виж целия пост
# 167
Харесвам животински принт като аксесоар, но не и цяла дреха.
Шалче, елемент в-у чанта, обувки.
Или ако е съвсем леко загатнат в-у блуза, риза.
Виж целия пост
# 168
Според мен се връщат на мода и вече далеч не са пошли, напротив.
Виж целия пост
# 169
Миньонче съм, обаче не си харесвам корема и мисля да си взема цял бански. Какъв модел е удачен според вас като се има предвид, че и не съм от надарените. Grinning
Виж целия пост
# 170
Миньонче съм, обаче не си харесвам корема и мисля да си взема цял бански. Какъв модел е удачен според вас като се има предвид, че и не съм от надарените. Grinning

Точно това, че нямаш бюст, ти дава страхотно предимство при моделите на цял бански.
Можеш да си вземеш нещо по-изрязано на гърдите, а прикриващо корема като това:
http://paramidonna.eu/shop/image/cache/Products/Colorful%20Fashi … %205-829x1242.jpg
Или това:
http://ivon.bg/image/cache/data/14647014XXX00-300x500.jpg
http://www.ediva.gr/wp-content/uploads/2016/03/olosomo.jpg
Виж целия пост
# 171
С това няма ли да изглеждам още по-плоска?
Виж целия пост
# 172
За какво да лъжем публиката? И без това вече големите гърди не са модерни.
Виж, ако си търсиш бански с подплънки, там е друго нещо. Но те пък съхнат бавно.
Виж целия пост
# 173
А не са,винаги са си модерни големите гърди те. Wink Хубаво е човек да има материал. Mr. Green Вторият показан бански е жесток.
Виж целия пост
# 174
За какво да лъжем публиката? И без това вече големите гърди не са модерни.
Виж, ако си търсиш бански с подплънки, там е друго нещо. Но те пък съхнат бавно.


Не искам да лъжа, не харесвам и бански с големи подплънки, неестествени са ми. Но и не искам още повече да си сплесквам бюста.
Виж целия пост
# 175
Да си пренеса въпроса от другата тема, в издирване съм на рокля с прав/свободен силует, нещо като тази
Скрит текст:
Виждала съм такива едноцветни, но не мога да намеря по магазините, някой виждал ли е къде се продават.
Виж целия пост
# 176
За проблем с коремче има едни цели бански, които са на два пласта. Първият е много тесен и прибира корема, вторият е с набор хем стои красиво, хем до-прикрива недостатъци. Нагоре са с чашки и презрамки. Чудесни са. Аз си взех такъв, защото извайва фигурата и стои убийсвено.
Виж целия пост
# 177
За проблем с коремче има едни цели бански, които са на два пласта. Първият е много тесен и прибира корема, вторият е с набор хем стои красиво, хем до-прикрива недостатъци. Нагоре са с чашки и презрамки. Чудесни са. Аз си взех такъв, защото извайва фигурата и стои убийсвено.

А ще може ли да ми покажеш, че не се сещам точно за какво говориш?
Виж целия пост
# 178
Примерно това.
http://www.jdwilliams.co.uk/shop/magisculpt-concealing-swimsuit/ … colour:Black,size:
Виж целия пост
# 179
Нещо подобно стои добре. При малък бюст твърдата чашка е желателна, иначе изглеждаш като дъска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия