Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 082
  • 767
# 180
Да си пренеса въпроса от другата тема, в издирване съм на рокля с прав/свободен силует, нещо като тази
Скрит текст:
Виждала съм такива едноцветни, но не мога да намеря по магазините, някой виждал ли е къде се продават.
Такива съм виждала в НМ, Бершка, Reserved...от този тип магазини.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0458239016.html
Виж целия пост
# 181
За проблем с коремче има едни цели бански, които са на два пласта. Първият е много тесен и прибира корема, вторият е с набор хем стои красиво, хем до-прикрива недостатъци. Нагоре са с чашки и презрамки. Чудесни са. Аз си взех такъв, защото извайва фигурата и стои убийсвено.

А ще може ли да ми покажеш, че не се сещам точно за какво говориш?

Това на kikamora не се отваря, но този на Sunny е точно за каквото говоря и се доближава до моя

Виж целия пост
# 182
За какво да лъжем публиката? И без това вече големите гърди не са модерни.
Виж, ако си търсиш бански с подплънки, там е друго нещо. Но те пък съхнат бавно.
Не искам да лъжа, не харесвам и бански с големи подплънки, неестествени са ми. Но и не искам още повече да си сплесквам бюста.

За малък бюст принципно не се препоръчват триъгълни деколтета за горна част на дреха.

Хубаво си се насочила към целия бански, ако имаш коремче.
За горната част можеш да опиташ нещо на хоризонтално райе или по-едри фигури, като десен. Светли цветове в горната част я увеличават оптически също. В тази горна част може да има украса от къдри и набори от плата, широки панделки. Твърдите чашки са едно добро решение. Не съхнат бавно - аз имам такива бански.
Виж това:
https://lifestyle.framar.bg/%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B4%D0%B0-%D0% … D1%83%D1%80%D0%B0

Просто идеи като модели.
Цветове - според вкуса.

Скрит текст:




Виж целия пост
# 183
Не лош вариант за визуална корекция в пропорциите е използването на дву /три цветен бански. Например тъмна долна  и светла горна част
Виж целия пост
# 184
Не лош вариант за визуална корекция в пропорциите е използването на дву /три цветен бански. Например тъмна долна  и светла горна част


Благодаря ви, момичета! Този ми хареса, има ли линк към магазин?
Виж целия пост
# 185


 Ѕmile , взех го произволно от мрежата само за пример:
https://mojeplavky.com/page/44/
или
https://hr.bfashion.com/kupaci-kostimi/jednodijelni-kupaci-kostimi
На някакъв не много разбираем славянски език са (може би чешки) и не мога да съм ти полезна.
Виж целия пост
# 186
Привет и от мен.
Купих си тази блуза, но се оказа, че прозира доста и не мога да преценя какъв вид бельо ще стои добре - изчистено или с дантела?
https://www.terranovastyle.com/it_it/blusa-volant-1-sab0025869001s024/

Виж целия пост
# 187
Привет и от мен.
Купих си тази блуза, но се оказа, че прозира доста и не мога да преценя какъв вид бельо ще стои добре - изчистено или с дантела?
https://www.terranovastyle.com/it_it/blusa-volant-1-sab0025869001s024/

сигурно няма проблем да я носиш и с гладко и с дантелено /зависи какъв ефект търсиш/, но лично аз бих заложила на гладък сутиен в телесен цвят  Peace
Виж целия пост
# 188
Привет и от мен.
Купих си тази блуза, но се оказа, че прозира доста и не мога да преценя какъв вид бельо ще стои добре - изчистено или с дантела?
https://www.terranovastyle.com/it_it/blusa-volant-1-sab0025869001s024/

сигурно няма проблем да я носиш и с гладко и с дантелено /зависи какъв ефект търсиш/, но лично аз бих заложила на гладък сутиен в телесен цвят  Peace

Благодаря ти! Не бих желала да привличам излишно внимание и да изглеждам пошло. И без това имам голям бюст, няма да се чувствам комфортно да се набивам на очи, но пък страшно много харесвам такива материи за лятото. 
Виж целия пост
# 189
Привет и от мен.
Купих си тази блуза, но се оказа, че прозира доста и не мога да преценя какъв вид бельо ще стои добре - изчистено или с дантела?
https://www.terranovastyle.com/it_it/blusa-volant-1-sab0025869001s024/

сигурно няма проблем да я носиш и с гладко и с дантелено /зависи какъв ефект търсиш/, но лично аз бих заложила на гладък сутиен в телесен цвят  Peace
+1 newsm10
Виж целия пост
# 190
Привет и от мен.
Купих си тази блуза, но се оказа, че прозира доста и не мога да преценя какъв вид бельо ще стои добре - изчистено или с дантела?
https://www.terranovastyle.com/it_it/blusa-volant-1-sab0025869001s024/



Може с бял топ без презрамки
Виж целия пост
# 191
Търся официална рокля за мен за кръщене в цвят пудра, може дантелена,или да има леко дантела, в краен случай екрю.
Моля посъветвайте ме към какъв модел и къде да се насоча да търся. Имам качени повечеко килограми и искам да прикрия ръце и корем.Дайте ми идеи. Искам да изглеждам много добре, затова ми е важен модела и съм склонна да направя компромис дори и да не ми харесва толкова, но да ми стои добре.
Принципно съм 60 кг, сега 70,средно висока,с фигура тип пясъчен часовник, по-широка съм в бедрата ooooh! Grinning Mr. Green
Стоят ми добре по-разкроени рокли като цяло. bouquet
Виж целия пост
# 192
Тъкмо днес в Orsay гледах дантелена рокля в този цвят, надолу беше трапец. Мисля, че би ти стояло добре. Само че беше затворена догоре, без деколте.
Виж целия пост
# 193
И в Мохито има дантелени рокли, разкроени, цвят пудра.
Виж целия пост
# 194
В Orsay има готини неща, отдвана не съм обикаляла. Там даже ми се струва, че когато и да мина, съм виждала дрехи в този цвят. Много го харесвам. Деколтето също не ми е важно, защото и в бюста наедрях, макар и не много, та ми се иска да не е на показ Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия