Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 089
  • 767
# 210
Аз си купих тези: http://www.fanpoint.bg/BG/9405
Много са удобни и са ми сладки.
Виж целия пост
# 211
 Кемпер са едни от най-любимите ми марки обувки.Разликата в това,че Фен Поинт не са им официални представители е в това,че няма да получиш 2 годишна гаранция,както е по принцип.Тук не знам ,колко е гаранцията,никога не ми се е налагало.Всеки сезон в магазина получават почти всички модели,които са и на сайта им.Така,че няма начин да са ментета.

За мен са и удобни и красиви и качествени обувки.Имам модели,който аз оставям,но те не искат да ме оставят.Но вие не си купувайте.Така при намаления ще имам по-голям избор,че моя номер и без това бързо се изчерпва. Mr. Green

 Съжалявам за спама,но не можах да се сдържа  Peace
Виж целия пост
# 212
Взех за подарък една рокля от разпродажбата в НМ/цяло парче плат/,  Вasic серията.
95% вискоза и 5 еластан. Добра ли е тази материя? Нямам идея дали ще й стане /S/, за грацилна дама.
Утре ако ме ме домързи ще отскоча в друг клон на НМ да харесам още нещо, стига да ме поканят.

Пп. За мен си търся дънки, по нормални.
Засега има сано един фаворит Томи Хилфигер, но няма много избор предвид разпродажбата.
Ливайс...горе долу.
Но ще е с разтегаема материя, това е друга работа вече /98-99% памук/.
Идеи за друга читава марка с хубави кройки?
За Регулар, стрейт, скреч става дума. Без да са със скъсани места и нагънати нарочно...

Пп2, Томи Хилфигер има ли ги онлайн по-изгодно някъде в ЕС?
Виж целия пост
# 213
Взех за подарък една рокля от разпродажбата в НМ/цяло парче плат/,  Вasic серията.
95% вискоза и 5 еластан. Добра ли е тази материя? Нямам идея дали ще й стане /S/, за грацилна дама.
Утре ако ме ме домързи ще отскоча в друг клон на НМ да харесам още нещо, стига да ме поканят.
smile3502`ко речи?
Виж целия пост
# 214
Дамите, едва ли биха купували от ХМ:-).
Иначе жената каза скреч Simple Smile.
Виж целия пост
# 215
...

Пп2, Томи Хилфигер има ли ги онлайн по-изгодно някъде в ЕС?

Dress for less Hands V
Виж целия пост
# 216


По-добре си купи наистина удобни, качествени и красиви обувки или с други думи - не купувай Camper  Mr. Green
[/quote]

Не съм помисляла, че в подобна тема ще прочета това... Може да го каже само човек, който не е носил Camper. Апропо, червените са много сладурски.
Виж целия пост
# 217
За удобни са удобни camper, но с това се изчерпват качествата им, а точно тази тема е за модните тенденции, а те въобще не ги следват,а за красиви и елегантни не мога да си преобърна езика за тях -все пак говорим за тези
https://www.camper.com/en_BG/women/shoes/fw17_new_collection

А за подарък, ако има желание да се впечатлява някоя дама бранда не е хм
Виж целия пост
# 218
С риск да изместя темата, ще кажа, че имам един чифт Camper, но моите са на на доста голям ток и платформа и никак не са удобни, иначе когато искам да съм висока мога да ги обуя 1-2 пъти в годината.

Но, всичко е въпрос на вкус, за някой може да са красиви обувките, на мен дори ми хареса един модел от сайта им който прегледах, ето този.

https://www.camper.com/en_BG/women/shoes/karolina/camper-karolina-K200100-005

Но, аз отдавна вече не съм почитател на унисекс естетиката ....

Иначе, за обувки произведени в Китай цените им ми идват малко височки, качеството ми изглежда съмнително...

Виж целия пост
# 219
Дамите, едва ли биха купували от ХМSimple Smile.

Това пък какво е?
Да не е H&:M?
Ако е то - те и децата ми не пазаруват от там.
Виж целия пост
# 220
Дамите, едва ли биха купували от ХМSimple Smile.

Това пък какво е?
Да не е H&:M?
Ако е то - те и децата ми не пазаруват от там.
Същото! Съгласна съм с предходните мнения. Но то вече и дамите не са това, което бяха. ...
Виж целия пост
# 221
Бихте ли съчетали права пола с обувки на платформа за бар, примерно?
Виж целия пост
# 222
Аз не бих.
Виж целия пост
# 223
Аз също не бих.
Виж целия пост
# 224
Аз съвсем наскоро се чудих за облекло за бар. Гладих, гледах, пък накрая отидох с раирана риза, скъсани дънки и червени платформи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия