Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 091
  • 767
# 225
Много зависи какви платформи имате предвид. , Aко примерно са такива с подходящ панталон аз определено бих ги носила и на бар Simple Smile
http://punto.bg/damski-obuvki/5554-donna-italiana-ss17-almond
Виж целия пост
# 226
Плетени платформи. Напоследък се сдобих даже с няколко чифта.
Ето такива, но червени:
https://ae01.alicdn.com/kf/HLB1ZuWjFVXXXXbaXXXXq6xXFXXXU/2205594 … XXXXq6xXFXXXU.jpg
Виж целия пост
# 227
Аз съвсем наскоро се чудих за облекло за бар. Гладих, гледах, пък накрая отидох с раирана риза, скъсани дънки и червени платформи.
Като кажеш карирана риза и си представям американски дървосекач Simple Smile. Не че и аз не носа карирани ризи, но не и когато ходя на бар. Виж в кварталната кръчма, няма проблем.
Виж целия пост
# 228
Райе, не каре!
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/f4/0d/32/f40d327b92692 … d7035da1f24ae.jpg

И за платформите и полата - пак много зависи какви точно платформи и каква точно права пола.
Виж целия пост
# 229
Опа чела съм по диагонал. Joy
Виж сега по принцип важно е цялостното излъчване, а не просто една риза, дънки или платформи. По някога на думи е едно а в действителност пък съвсем друго. Понякога пък уж маркови дрехи, уж обувки маноло бланик, пък картинката много зле.
Виж целия пост
# 230
Аз съвсем наскоро се чудих за облекло за бар. Гладих, гледах, пък накрая отидох с раирана риза, скъсани дънки и червени платформи.
Като кажеш карирана риза и си представям американски дървосекач Simple Smile. Не че и аз не носа карирани ризи, но не и когато ходя на бар. Виж в кварталната кръчма, няма проблем.
И защо не може да се ходи на бар с карирана риза?! Има каре и каре, ясно ми е, че първосигналното нещо, което идва на ум, е "ризата на американски дървосекач", но има и други варианти  Wink


Виж целия пост
# 231
На мен пък ми липсва грънджът от 90-те: карета, дебели подметки, свобода.

Не че на тези години ще се облека така, но пък носталгия...
Виж целия пост
# 232
Аз съвсем наскоро се чудих за облекло за бар. Гладих, гледах, пък накрая отидох с раирана риза, скъсани дънки и червени платформи.
Като кажеш карирана риза и си представям американски дървосекач Simple Smile. Не че и аз не носа карирани ризи, но не и когато ходя на бар. Виж в кварталната кръчма, няма проблем.
И защо не може да се ходи на бар с карирана риза?! Има каре и каре, ясно ми е, че първосигналното нещо, което идва на ум, е "ризата на американски дървосекач", но има и други варианти  Wink


Или не си ходила на бар, или са те излъгали че това е бар Simple Smile.
Нито един от показаните модели не е облекло за бар, особено тези с полите са си направо офис облекло.
Виж целия пост
# 233
Кикамора, чудя се и аз, що ли отговорих на поста ти ooooh! Освен и някоя друга подигравчица друго не може да се очаква от теб. Разбира се, че никога не сьм ходила на бар, това е привилегия на дами от хай общество, без сьмнение Peace
Виж целия пост
# 234
Да се подигравам? Казах каквото искам да кажа, а ти какво си разбрала е твой проблем.
Не ходя по барове, но в малкото в които съм влизала, нямаше нито една жена облечена по този начин, а мъжете бяха в костюми Wink.
Виж целия пост
# 235
Да се подигравам? Казах каквото искам да кажа, а ти какво си разбрала е твой проблем.
Не ходя по барове, но в малкото в които съм влизала, нямаше нито една жена облечена по този начин, а мъжете бяха в костюми Wink.
bowuu
Виж целия пост
# 236
Пффф Joy
Баровете в общия смисъл са място, където да ти е удобно и да се забавляваш, a не да чупиш стойки - приятели, пиене и смях. Ако ще и с риза тип american truck driver или като баварска млекарка да си, пак може да излеждаш добре.   Ако веднъж в годината ходиш на бар, не давай съвети. Peace

Не ми харесват изобщо тези тесни поли, съчетани с карирани ризи - не стават за никакъв случай, според мен.
Някои прави поли отлично се съчетават с платформи, стига да не са толкова официални.
Виж целия пост
# 237
Пффф Joy
Баровете в общия смисъл са място, където да ти е удобно и да се забавляваш, a не да чупиш стойки - приятели, пиене и смях. Ако ще и с риза тип american truck driver или като баварска млекарка да си, пак може да излеждаш добре.   Ако веднъж в годината ходиш на бар, не давай съвети. Peace

Не ми харесват изобщо тези тесни поли, съчетани с карирани ризи - не стават за никакъв случай, според мен.
Някои прави поли отлично се съчетават с платформи, стига да не са толкова официални.
И на мен не ми харесват 😂 Просто беше някакьв бьрзо намерен пример, че карираните ризи не са само за колене на дьрва 🤓
Виж целия пост
# 238
...Просто беше някакьв бьрзо намерен пример, че карираните ризи не са само за колене на дьрва 🤓
Просто беше пуснала снимките за да ни покажеш с какво се ходи на бар, така че хайде не се измятай сега Wink.
И да се самоцитирам, защото не стига че нямаш вкус, но и не можеш да четеш.

"Не че и аз не носа карирани ризи, но не и когато ходя на бар. Виж в кварталната кръчма, няма проблем."
Виж целия пост
# 239
Пффф Joy
Баровете в общия смисъл са място, където да ти е удобно и да се забавляваш, a не да чупиш стойки - приятели, пиене и смях. Ако ще и с риза тип american truck driver или като баварска млекарка да си, пак може да излеждаш добре.   Ако веднъж в годината ходиш на бар, не давай съвети. Peace
Не знам от къде направи връзката с чупенето на стойки ? И защо си мислиш, че като си облечен с костюм, или малка черна рокля не се забавляваш, не пиеш и не  се смееш?
Ходила съм достатъчно за да знам какво да облека и да знам, че с облечена като баварска краварка мога да отида само на октобер феста Wink.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия