Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 091
  • 767
# 480
Simple Smile Късото кафяво палтенце много ми хареса.
Не съм фен на напластяването, но всичко зависи как ще го направиш, но не мисля че ще се стоплиш повече с такова палтенце без ръкав отгоре, не повече от обемен вълнен шал.
Слагай по една жилетчица под якето, скоро ще застудее съвсем и в този вариант пак няма да ти е топло.
Тия дни видях една девойка с овърсайз пуловер с три четвърти ръкав върху кожено яке - добре й се беше получило, щом я загледах
Виж целия пост
# 481
Аз такъв дълъг елек търся от 100 години. Наскоро намерих един, С-ка, взех го, че беше много евтин, ама и аз не знам какво ще го правя, че ми е доста малък.
Иначе имам 2-3 огромни шала за върху рокерията. https://i.pinimg.com/564x/e2/75/d3/e275d386670ce8465460d03ea2bd7550.jpg

Иначе тази година февруари-март си накупих две палта в намаленията.
Взимам снимки от ПиК за пример, че ме мързи да търся.
Едното е такова, но цвят камел /като ревера/:
https://img.fidcdn.net/r17/product/joseph-janard-wollmantel-mit- … 5305,450x600f.jpg
Другото е такова /но не е вталено/:
https://img.fidcdn.net/r17/product/gil-bret-wollmantel-mit-stehk … 79d6,450x600f.jpg

Сега си търся розово, ама кой знае кога ще си намеря.
Виж целия пост
# 482
Здравейте, наскоро си купих кожено яке, но в по-студените сутрини направо си измръзвам с него.
Чудех дали ще е подходящо да си взема палто без ръкав за отгоре. Нещо такова имам предвид - https://www.pinterest.com/pin/476959416760326227/?lp=true
Виждали ли сте наскоро такъв тип манта/палта без ръкав, за предпочитане вълнени? 
Отворена съм и към други идеи ... Simple Smile

https://www.mangooutlet.com/bg/plus-size/jackets-gilets/wool-lon … oleta.familia;404 Peace
Виж целия пост
# 483
За обемен пуловер върху яке би трябвало да е много изящна фигурата.  То и за повечето наслагвания.
Виж целия пост
# 484
Най  ми допадат наслагванията кожено яке , а от горе кожено елече.






С риск да ме нападнетт за кожата с косъм, винаги е придавала аристократизъм.
Виж целия пост
# 485
Билян@, и на мен това ми харесва повече от палто без ръкав и така си го нося моя елек. На температури като сегашните(вечер) ми е ок.
Но е доста по-сериозна инвестиция Peace
Виж целия пост
# 486
Това освен за снимки...не го възприемам в ежедневието.
А като влезеш някъде какво правиш? Започваш да събличаш кожи, яке...
Виж целия пост
# 487
Събличаш ги заедно.
Виж целия пост
# 488
Здравейте момичета, пиша за малко идейки относно една кожена рокля с тънки презрамки която си взех наскоро с какво мога да я нося. Харесва ми комбинация с тениска отдолу, но ще ми е хладно само така, а с кожено яке или сако отгоре не си я представям нещо...  Става въпрос за сега през деня примерно когато е около 20 градуса  Embarassed
Виж целия пост
# 489
Здравейте момичета, пиша за малко идейки относно една кожена рокля с тънки презрамки която си взех наскоро с какво мога да я нося. Харесва ми комбинация с тениска отдолу, но ще ми е хладно само така, а с кожено яке или сако отгоре не си я представям нещо...  Става въпрос за сега през деня примерно когато е около 20 градуса  Embarassed

Мисля, с тениска отдолу и дънково яке отгоре би седяла добре. Също с фино трикотажно поло отдолу си я представям.

Аз моите кожени якета през зимата си ги нося с огромни шалове и ми е ок, когато не е кучешки студ. Пробвала съм и с кожен космат елек, но при мене усещането за мечка беше много силно. Отделно, че като влизам/излизам в колата, магазини, вътре-вънка ми беше много некомфортно, все ми ставаше много топло.
Виж целия пост
# 490
Благодаря за предложенията и мненията, включително конретните за аутлета на Манго. Може би ще пробвам и с космест елек как би ми стояло. Тях поне ги има масово по магазините. Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Благодаря за предложенията и мненията, включително конретните за аутлета на Манго. Може би ще пробвам и с космест елек как би ми стояло. Тях поне ги има масово по магазините. Simple Smile
Можеш да пробваш и с някое пончо, сега са много актуални пак Peace Сори, не мога да кача снимки от телефона, но съм виждала доста варианти и изглежда приятно🙂
Виж целия пост
# 492
Здравейте момичета, пиша за малко идейки относно една кожена рокля с тънки презрамки която си взех наскоро с какво мога да я нося. Харесва ми комбинация с тениска отдолу, но ще ми е хладно само така, а с кожено яке или сако отгоре не си я представям нещо...  Става въпрос за сега през деня примерно когато е около 20 градуса  Embarassed
Освен с дънково яке, можеш да пробваш и с овърсайз сако, с манто.
Виж целия пост
# 493
Здравейте,

Надявам се, че ще можете да ми помогнете. Търся си такава жилетка, може и да е елек:

Елекът от снимката е 190 евро, та ми се иска да намеря нещо на по-нормална цена.
Виж целия пост
# 494
Може ли да е с ръкави?
https://www.klingel.de/ProductDisplay?langId=-3&catalogId=10 … mp;emsrc=retarget
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия