Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 091
  • 767
# 510
И аз се замислям дали да направя на децата една коледна фотосесия, но....нищо от видяното, което предлагат в града, не ми харесва.

Бихте ли дали съвет какви бижута да сложа на роклята която показах на предишната страница.
Мисля си за дълги обеци в черно и някакво колие, но...какво точно, не знам.

Виж целия пост
# 511
Само обици, черни. Wink Роклята е жестока.
Виж целия пост
# 512
Скрит текст:
Блузката е това.


Мисля да я комбинирам с такъв панталон, тип клин, с висока талия.


Сесили, синьо не бих облякла за коледна фотосесия, защото ще се придържам към традиционните цветове, бебка ще е със червена рокля и коланче каре със зелено. ММ ще е с дънки и пуловер в бордо. Синьото няма да се връзва с цветовете на дрехите им.
Идеята за маслено зелено ми допада, стига да не ми стоеше толкова безлично. Аз съм с бяла кожа и тъмна коса и червеното ми отива много, затова съм се насочила към него.

Можеш ли да ми кажеш панталонът от къде е? Къде си го гледала?
Виж целия пост
# 513

OnDiNe_, и аз така мисля, имам тъкмо 2бр. налични и няма да купувам други. Simple Smile И без това ги слагам 1-2пъти в годината.

Виж целия пост
# 514
Симона,панталона не същия.Но много подобен,само че без копчетата.Черен,тип клин,изчистен,обикновен панталон с цип отстрани.Подарък ми е.Този го пуснах за пример,да се ориентирате с какво смятам  да комбинирам.
Виж целия пост
# 515
Sesylle Роклята и палтото са страхотни.За роклята късо сако или черна къса жилетка и обеци само.

Мис Каролин Бингли
харесва ми идеята слагаш една коледна шапка и ще си чудесна https://lambrevphotography.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0 … 1%81%D0%B8%D1%8F/ .Блузката е сладурска.От къде е?



И да попитам.Избирам си ежедневна чанта.Искам да ходи на повечето от дрехите ми.Не ходя на работа,не се обличам елегантно.

Спряла съм се на тези.

и O bag във вариант Mini цвят Grey.


Какво мислите за тези боти?

Виж целия пост
# 516
Кубинките в този вариант са много хубави.  От естествена кожа ли са?
Виж целия пост
# 517
Ако става въпрос за ботите които показах,не ,не са естествена кожа.Изкуствена кожа са.Подарък са ми.Чудя се дали да ги нося.
Виж целия пост
# 518
Обаг чантата много ми харесва изглежда практична и аз се замислям за такава но реплика.
Виж целия пост
# 519
Ако не носиш ботите, дай ми ги на мен. Wink
И аз си търся чанта, обаче все се чудя. Хресвам сивото прекалено много и ми се струва, че ако си взема сива чанта, съвсем ще посивея. Черното пък е много безлично. Затова се мъкна с една черна торба. Mr. Green
Виж целия пост
# 520
Ако става въпрос за ботите които показах,не ,не са естествена кожа.Изкуствена кожа са.Подарък са ми.Чудя се дали да ги нося.
Естествено. Аз се сетих кои са. Виждала съм ги наживо. И ще ти отиват на стила, съдейки по това, което си показвала тук.
Виж целия пост
# 521
Чаровна, от Miss Sportina,страница във Фейсбук.
Ще изчакам мацката от фотото да ми покаже декорите и тогава ще преценя цветовете. Но най-вероятно ще си остане червената блузка и този панталон.
Сесили, и аз съм много претенциозна и нищо не ми харесва, все искам нещо ро-различно от масовката. А ние сме и в малък град та съвсем всичко ще е еднакво. Гледах,избирах, все не ми харесва. Накрая си казах, че детето ще краси снимките и то е най-важно и да престана все да търся и с претенциите, фотографите са мното добри, какво толкова. Пък и това е първата й Коледа, много ми е мерак за фотосесията.
Готини боти.
Виж целия пост
# 522
Мис Бингли, честито детенце!

Да, понякога импровизираните снимки се получават най-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 523
Ева, благодаря !  bouquet

А да попитам, купих си това сако. С какво друго бихте го комбинирали?

Виж целия пост
# 524
Скрит текст:
Sesylle Роклята и палтото са страхотни.За роклята късо сако или черна къса жилетка и обеци само.

Мис Каролин Бингли
харесва ми идеята слагаш една коледна шапка и ще си чудесна https://lambrevphotography.com/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0 … 1%81%D0%B8%D1%8F/ .Блузката е сладурска.От къде е?



И да попитам.Избирам си ежедневна чанта.Искам да ходи на повечето от дрехите ми.Не ходя на работа,не се обличам елегантно.

Спряла съм се на тези.

и O bag във вариант Mini цвят Grey.


Какво мислите за тези боти?


O-bag !
Много са практични, удобни и отиват на всичко. Хем на по-спортна, хем на по-елеганта визия. Страхотни са!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия