Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 082
  • 767
# 525
О bag, ужасно селска чанта и всички ученички накичени с нея. Wink
Бих заложила на първата, но пък тя нещо ми се вижда работна чанта, да си сложиш вътре лаптопа и да отидеш на работа.
Защо не си избереш нещо по- неангажиращо примерно като торба.
Ботите пък изобщо не се връзват с първата чанта. Не знам на колко си, но тези бори не ги виждам на краката на зряла жена.
Виж целия пост
# 526
О bag поне аз не бих нарекла селска чанта.Имах преди време голямия вариант но я махнах защото беше много тежка.Нямам на идея как е мини варианта.Иначе ,че всички са накичени с нея ,в това число и ученички е така.
Ботити на живо са сладурски.
На 32 съм.Не ходя кой знае къде.Да заведа децата на училище и градина и по магазините от време на време .Така ,че не ме притесняват толкова.Гледам да ми удобно на първо място и се обличам по ежедневно(дънки ,клин,пуловери ,яке) Ще си ги съчетая в ежедневието с ботите.
Чантата обаче наистина не мога да реша каква да е.
Първата много ми харесва ,но и на мен ми се вижда подходяща като за някой който ходи на работа.Не е толкова ежедневна.

Виж целия пост
# 527
Това е твоето мнение Wink
Виж целия пост
# 528
За мен и двете чанти са всичко друго, но не и селски. За коя от двете говорите, много не разбрах, синята или другата светлата? Не ми харесват кой знае колко, особено втората, никак, но всеки си има вкус в крайна сметка и мнение. Не са селски според мен, нормални чанти. Но пък нямам наблюдения и върху ученичките... Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Момичета, слушайте какво ви говорят модните консултанти. O bag е селска и точка по въпроса. Това е положението!  Grinning
Виж целия пост
# 530
Значи е пълно със селянки по улиците.. Начело съм аз с два броя О баг. Cry
Виж целия пост
# 531
Нека никой не  се обижда за O bag - присъстващите са изключение, но никога не съм била по-съгласна с Кикамора
Виж целия пост
# 532
Много е приятно, когато жена на някакви си брой години, над младежката възраст, съчетае в облеклото си младежки елементи и аксесоари. Не харесвам пенсионерското съобразяване с годините. Макар че при kikamora става дума за стил. От друга страна Дяволски чаровна е достатъчно млада, за да може да си позволи ботите, които и моята 21годишна дъщеря харесва.
Чантите и аз не харесвам.
Виж целия пост
# 533
Значи е пълно със селянки по улиците.. Начело съм аз с два броя О баг. Cry
Не се засягай от хора които не познаваш .
Носи си ги с кеф,чантите са готини.
Виж целия пост
# 534
Чантите О bag са симпатични, но до там.
Приличат ми на тези меки легени с дръжки, предназначени за прибиране на пране. Simple Smile


Вчера облякох роклята, която показвах, но...деколтето е твърде голо като за моя вкус.
Определено ще ми трябва някакво колие, но се колебая доколко обемно да е.
Представям си нещо с черни камъни, но нещо не мога да си избистря идеята, за да започна да търся.
Ето пак снимката, на който не му се рови назад.

Виж целия пост
# 535
Много е приятно, когато жена на някакви си брой години, над младежката възраст, съчетае в облеклото си младежки елементи и аксесоари. Не харесвам пенсионерското съобразяване с годините. Макар че при kikamora става дума за стил. От друга страна Дяволски чаровна е достатъчно млада, за да може да си позволи ботите, които и моята 21годишна дъщеря харесва.
Чантите и аз не харесвам.
Къде съм казала, че предпочитам пенсионерския стил? Можеш да се облечеш младежки и без да изглеждаш като “mutton dress as lamb”.
Чантата е точно като леген с неоправдано висока цена.
Виж целия пост
# 536
При този богат десен, ако сложиш колие, ще претовариш вида си. А още и обици. Нали ще имаш нещо отгоре, което донякъде ще покрие голата част от деколтето и рамената.
kikamora, аз далеч нямам предвид теб. Тъкмо и затова уточних. Но не може да не си забелязала, че много хора решават, че не могат да носят нещо заради годините си. И така преждевременно остаряват. Просто ти ме подсети.
Виж целия пост
# 537
За мен проблема в О-бег е масовостта и така асоциацията с определен кифленски стил. Не знам какъв талант в съчетаването трябва да си, за да я включиш в цялостната визия така, че да не влезеш в стереотипа (е, ако не искаш, де). Но аз и други дрехи, че и коли не харесвам по тази причина. Ако не ти пука, остава за преглъщане само факта, че туй пластмасово чудо не може да не е кошмарно за чистене и поддръжка.
Виж целия пост
# 538
При този богат десен, ако сложиш колие, ще претовариш вида си. А още и обици. Нали ще имаш нещо отгоре, което донякъде ще покрие голата част от деколтето и рамената.
kikamora, аз далеч нямам предвид теб. Тъкмо и затова уточних. Но не може да не си забелязала, че много хора решават, че не могат да носят нещо заради годините си. И така преждевременно остаряват. Просто ти ме подсети.
Съобразявам се с възрастта си и определено никога няма да сложа някои “младежки” дрехи. Не знам как да го обясня, но това не опира до модели, а по- скоро до материи, качество и т.н. Примерно отдавна не купувам от ХМ и други подобни магазини. Предпочитам примерно Tommy Hilfiger за дънки, Boss за тениски, Банана републик за рокли, Ессо и Geox за обувки и т.н. Всички те имат младежки модели и десени, но не изглеждат по начина по който изглеждат примерно ХМ или пък Зара.
Виж целия пост
# 539
При този богат десен, ако сложиш колие, ще претовариш вида си. А още и обици. Нали ще имаш нещо отгоре, което донякъде ще покрие голата част от деколтето и рамената.
kikamora, аз далеч нямам предвид теб. Тъкмо и затова уточних. Но не може да не си забелязала, че много хора решават, че не могат да носят нещо заради годините си. И така преждевременно остаряват. Просто ти ме подсети.
Съобразявам се с възрастта си и определено никога няма да сложа някои “младежки” дрехи. Не знам как да го обясня, но това не опира до модели, а по- скоро до материи, качество и т.н. Примерно отдавна не купувам от ХМ и други подобни магазини. Предпочитам примерно Tommy Hilfiger за дънки, Boss за тениски, Банана републик за рокли, Ессо и Geox за обувки и т.н. Всички те имат младежки модели и десени, но не изглеждат по начина по който изглеждат примерно ХМ или пък Зара.

Абсолютно съм съгласна с теб за носенето на по-качествени дрехи, като материали и самите модели /обувки, чанти и т.н./, в една по-зряла възраст  Peace Обаче, въпреки това, смятам, че и в Zara, както и в H&M могат да се изровят доста прилични неща, подходящи като цяло към другите аутфити в гардероба  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия