Септемврийските тюлени ще стават още по-големи!

  • 51 064
  • 739
# 225
Ходя си с една дълга черна лятна рокля, и много се харесвам с нея.
А получих един неприятен поглед с "то бременните не е хубаво да носят черно" това от продавачка в м-н за дрехи.  ooooh!
Защо да не мога да нося черно? Не съм я взела заради цвета, просто ми заспа на тялото и не прозира.
Сега пък и черно да не се носи...ай стига.... Тоз народ друга работа няма ли си....да вземат ей така някоя книжка да почетат, нещо да се обогатят...
Виж целия пост
# 226
При великото чудене с какво да си уплътня времето днес и попаднах на това http://bebeshkoime.info/index.php
Поне 30 мин. бях в истеричен смях от някои комбинации  Joy

Първото ми излезе Хрусан. Така ще е , няма какво да се чудя.  Joy
Виж целия пост
# 227
И аз съм на отчет: почти 29 гс, бебка около 1,450 кг, дългокрака мадама и върви около седмица напред. Качила съм 4-5 кг и съм много доволна, но се чудя до колко е добре да са само толкова...
Секциото ми е сигурно, вече трети доктор каза.
Нищо не съм купувала, но на този етап нямам желание. Още работя.
Виж целия пост
# 228
Хрусан е велико Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile!
Ако пък не Харалампи Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Аз утре отивам на море мисля да топна тюленско дупе в морето, за басейна по принцип не смея, че малката е с атопичен дерматит и тези препарати  ....
Някой си колега казал на ММ твоята жена що така ходи в черно, не е хубаво и той ,дето никога не ми е казвал каквото и да било за дрехите сега като ме види в черно и мармори, аман от суеверия две рокли не мога да си нося #2gunfire и без това изборът ми е ограничен.
Виж целия пост
# 229
Ние сме на Христофор и Лазарина....що пък не  Joy
Виж целия пост
# 230
Ужас....Беатрис как ви звучи  Joy
Виж целия пост
# 231
 Joy Joy Joy
Божидарка хихихих...
Виж целия пост
# 232
На мен ми излезе Юна  Laughing
Да се отчета и аз от днешния преглед - 1,400 кг. е малката и се е обърнала с главата надолу.  newsm44
Виж целия пост
# 233
А на мен ми генерира ........... Щедрин. Дори не знаех, че съществува такова име. Вече една седмица съм вкъщи и умирам от скука.
Виж целия пост
# 234
Ноел ,кога ти е термина ?
Виж целия пост
# 235
При великото чудене с какво да си уплътня времето днес и попаднах на това http://bebeshkoime.info/index.php
Поне 30 мин. бях в истеричен смях от някои комбинации  Joy

Първото ми излезе Хрусан. Така ще е , няма какво да се чудя.  Joy
При мен се падна Анжур хахах
Виж целия пост
# 236
Ноел ,кога ти е термина ?
21.09.
Виж целия пост
# 237
Ужас....Беатрис как ви звучи  Joy
На мен много ми харесва Simple Smile)
Виж целия пост
# 238
hahah, няма начин да е Гриша 😝
Виж целия пост
# 239
Много интересни идеи за имена   Laughing обаче аз все още не съм сигурна в избраното име. Много ми е сложно да избера - не знам само аз ли съм така. Все си мисля колко е важно името, а пък как да съм сигурно, че това ще си е нейно  newsm78 айде спирам с разсмислите да не убивам забавата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия