Милано - 8

  • 92 903
  • 753
# 420
Моля за малко помощ!
Купих билети за Тайната вечеря, но доколкото разбирам трябва да си дам кода от билета преди да влезна/на кой?/, как се случват нещата. Първо чакам да си дам кода някъде и после на опашка да влизам? Колко време преди часа обозначен на билета ми трябва да съм там, за да мога да си спазя часа или като имам час направо влизам на часа?
Малко ми е неясно.
Виж целия пост
# 421
Pati, аз още не съм била, но според мен ние нямаме билети, а ваучер. Този ваучер с номер на плащането трябва да се разпечата и 20 Мин преди началния час да се предостави на служителите, които в замяна ще ни дадат реалните билети. Поне аз това разбрах докато правих резервацията. А кои са служителите - смятам, че в църквата няма как да не е  указано Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Както в входа на църквата от ляво е залата, където е вечерята, а до нея пак от ляво, след ъгъла, е входа към касите, доколкото знам там срещу този код май ти дават билета. Аз не успях да вляза, тъй като нямах резервация. Но предполагам ще е на това място, защото преди да питам за билети имаше 2 жени , които си вземаха билетите.
Виж целия пост
# 423
Благодаря за насоките момичета. Като се върна ще пиша с точност как се случват нещата.
Виж целия пост
# 424
Кайлис, то не е реално в църквата. Ето на тази  снимка в дясно ( не се вижда на снимката) е входа за църквата, насреща е входа за вечерята, а в ляво се заобикаля оградата и са касите.



Виж целия пост
# 425
Да, това е входа на залата с картината. Преди това си носите разпечатаната резервация на касата. В ляво на снимката. И 5 минути преди часа влизате. Часовете се спазват. Но се влиза бавно. През 2-3 врати, които затварят след вас и после отварят пред вас друга. Абе интересно е, а картината уникална. Ние бяхме трима и влязохме с група с екскурзовод. Така чухме интересни факти. Иначе в предверието докато чакате има много снимки и информация на няколко езика.
Виж целия пост
# 426
Привет Simple Smile
Чудесна информация сте събрали.
Планирамепътуване до Милано в края на януари и сме на етап билети.

Доколкото чета често има стачки и т.н. и исках да попитам кой вариант е по-удобен:
Уиз до Бергамо или РаянЕър до Малпенса ?
Чудя се понеже часовете на полетите са сходни, цените на билетите също...Rolling Eyes
Според вас откъде трансфера е по-лесен до града?

Hug Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 427
Привет Simple Smile
Чудесна информация сте събрали.
Планирамепътуване до Милано в края на януари и сме на етап билети.

Доколкото чета често има стачки и т.н. и исках да попитам кой вариант е по-удобен:
Уиз до Бергамо или РаянЕър до Малпенса ?
Чудя се понеже часовете на полетите са сходни, цените на билетите също...Rolling Eyes
Според вас откъде трансфера е по-лесен до града?

Hug Благодаря предварително!
Избирай по цената и двете са лесни
Виж целия пост
# 428
Еднакъв е трансфера, мисля ,че в цена е някакво 1,2 различна, но не съм на 100% сигурна. Бих избирала по цена на билет!
Виж целия пост
# 429
Малпенса е малко по-далече и билета за трансфера е с 3 евро по-скъп.

Шатълите от/за натам са малко по-начесто - на 20мин, от Бергамо - на 30мин.

Малпенса (Т1) е голямо летище и трябва да се предвиди повече време за достигане до гейта в сравнение с Орио.

За мен винаги на първо място е дали харесвам компанията, с която се пътува.


Изложбата на Караваджо в Палаццо Реале е страхотна.
Препоръчвам, вместо често посещаваният Аквариум, който е много малък.
Виж целия пост
# 430
Момичета,от 3.01.2018 ли започват намаленията в Милано и може ли някой да сподели къде точно да отидем,за да не губим излишно време.Бутиците не са ми приоритет,чудя се по Буенос Айрес ли е практично или в моловете,които са извън града?
Виж целия пост
# 431
Здравейте, от доста време следя темата, но най-после се осмелих да пиша. Simple Smile  Купих билети за Милано през март, обмислям да наема апартамент в района на Navigli - ок ли е кварталът? И другото, което силно ме вълнува, възнамерявам да посетя Верона, билетите доколкото разбрах на място се купуват от гарата, но не разбрах отиване и връщане в един ден, ако закупиш, има ли фиксиран час за връщането или е "отворен" ?  И също така цените горе-долу какви са... Предварително Ви благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 432
От Верона може и до Венеция, зависи с колко време разполагате:)
Виж целия пост
# 433
Здравейте на всички,
ето, че наближава и моето време за пътуването ми до Милано. Благодарение на всички тук разбрах много неща и успях да организирам доста от работите за престоя ни. БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Ще пътувам на 30ти ноември до 3ти декември с още четири приятелки. Щяхме да сме 6, но по стечение на обстоятелствата едното момиче няма да успее да дойде. За мое щастие успях да резервирам билети за Тайната вечеря за 01.12 за 15:45, но след случилото се един билет ни остава. Знам колко е трудно да се резервират билети, така че ако някой е заинтересован и ще е там на тази дата, нека ми пише на лични, за да се разберем нещо. Ако ли не - здраве да е Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Славена, пробвай да го продадеш на място ако няма желаещи.

Мики, върна ли се? Замръзна ли? Laughing Успя ли да се справиш с транспорта и да намериш сладкарницата?

Момичета,от 3.01.2018 ли започват намаленията в Милано и може ли някой да сподели къде точно да отидем,за да не губим излишно време.Бутиците не са ми приоритет,чудя се по Буенос Айрес ли е практично или в моловете,които са извън града?


На 05.01 би трябвало да почнат всички области. Засега е обявено официално само от Тоскана и Марке.

Практично е, ако сте без кола да обикаляте в града.

По c.so Vittorio Emanuele II, via Torino, via Dante има същите магазини като по Буенос Айрес.

Здравейте, от доста време следя темата, но най-после се осмелих да пиша. Simple Smile  Купих билети за Милано през март, обмислям да наема апартамент в района на Navigli - ок ли е кварталът? И другото, което силно ме вълнува, възнамерявам да посетя Верона, билетите доколкото разбрах на място се купуват от гарата, но не разбрах отиване и връщане в един ден, ако закупиш, има ли фиксиран час за връщането или е "отворен" ?  И също така цените горе-долу какви са... Предварително Ви благодаря! Simple Smile


Билети могат да се купуват от гарата и онлайн.
Билетите за регионалните влакове, закупени от гарата са отворени и следва да се валидират на машинките преди качване във влака.
Билетите за стрелите са с точен час и не се валидират.

Регионален влак е с цена 12.75 евро, стрелите варират - най-евтино е 14.90 евро - силно ви препоръчвам от тях да си закупите онлайн - в момента са такива цените за март, няма сравнение между двата типа влакове.
За frecciarossa говоря, евросити-то - тц.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия