Звездни компромати - 330 част

  • 125 486
  • 750
# 420
Аха, вързах се  Peace Само лентичката ме смущаваше в цялата картинка.
Виж целия пост
# 421
Зара от ББ
Скрит текст:
Виж целия пост
# 422
Тя още ли е щастливо омъжена в Австралия, май беше?
Добро тЕло вади.
Виж целия пост
# 423
Аз не знам, каква е лентичката?
Виж целия пост
# 424
Снимката е монтаж, както стана ясно, а лентичката е георгиевска - https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B3%D0% … D1%87%D0%BA%D0%B0
В Русия се закача най-общо казано, като символ на победата над фашизма във Втората световна война. От там явно е лепната на Меркел.
Виж целия пост
# 425
Аз не знам, каква е лентичката?
Чак сега я загледах лентичката  Joy Георгиевска лента - носи се в чест на Деня на победата.
Виж целия пост
# 426
Руснаците бяха поръчали 40 тона ленти по случай 9 май и ги закачат навсякъде, например на водката в магазините:



Виж целия пост
# 427
Руснаците бяха поръчали 40 тона ленти по случай 9 май и ги закачат навсякъде, например на водката в магазините:




С водката най-лесно може да стигнат до всички Joy
Виж целия пост
# 428
И това какво общо има с темата? eau, не си пренасяй фиксациите във всяка тема. Можеш да я публикуваш в подходящата.
Надявам се това ми мнение да замине във форумното небитие, заедно с твоята поредна картинка.
Виж целия пост
# 429
little kitty, ами то и аз се вързах  Joy Взех го за уловен момент  Grinning Чак сега видях на Меркел лентичката  hahaha  Joy
Цитат
С водката най-лесно може да стигнат до всички  Joy
Joy мани,мани
Виж целия пост
# 430
 Ти попита каква е  лентичката, макар че знаеш, нали !?!?
Виж целия пост
# 431
Очаквах този въпрос.  Laughing Не, аз попитах, защото очевидно изглежда като Георгиевска лента, а не виждам причина Меркел да се закичи на срещата на Г20, та понеже се вързах, както казах, отхвърлих възможността да е въпросната лента и най-чистосърдечно попитах каква е.
Виж целия пост
# 432
Дългокрачка

Зара от ББ има супер телце и винаги е била така  Peace
Виж целия пост
# 433
Зара от ББ има супер телце и винаги е била така  Peace
И да и не
Виж целия пост
# 434

Милата пак е забравила дългите крачка във вкъщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия