Звездни компромати - 330 част

  • 125 488
  • 750
# 405
Интересно как се разбират и какво си говорят с Баце, защото на него езиците май не са му силната страна..?
Виж целия пост
# 406
Какво значение има езиковата бариера, когато говори езика на тялото  Crazy ....
Виж целия пост
# 407
Баба Меркел е опасна. Само да не хвърли око на Еманюел...тогава ще стане мазало  Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 408
Баба Меркел е опасна. Само да не хвърли око на Еманюел...тогава ще стане мазало  Mr. Green Crazy
Joy
Прехвърчат искри... Crazy
Скрит текст:
Виж целия пост
# 409
Случайно някой да знае кой облича Гала напоследък? Останаха ми очите в роклята от вчерашното предаване.

Пп. Нова плей нещо не зарежда.
И аз така с роклята! Heart Eyes Мисля, че е на Pinko. Peace
Виж целия пост
# 410
Бижу   Laughing
За сега като гледам се дърпа, на първата снимка как е стиснал зъби   Naughty
Виж целия пост
# 411
Случайно някой да знае кой облича Гала напоследък? Останаха ми очите в роклята от вчерашното предаване.

Пп. Нова плей нещо не зарежда.
И аз така с роклята! Heart Eyes Мисля, че е на Pinko. Peace
https://www.justcavalli.com/bg/justcavalli/long-dress_cod34750585nl.html
Виж целия пост
# 412
Някакъв филм върви по ТВ-то и в него съзрях Николай Костер-Валдау, та се информирах за него, щото тук на много от вас е любимец. Той бил датчанин, с това име друг си го представях. Женен за гренландка, която си е с черти на чиста ескимоска и изглежда по-стара от него. Казва се Нукака Моцфелд(или Нукаака). На младини тя е изглеждала доста различно от сега, когато устата ѝ е ужасно преправена, а сякаш и скулите ѝ са понапомпани повече от ескимоското в нея... Никъде не се усмихва със зъби.
Странни са ми като двойка.
Виж целия пост
# 413
На младини е била и Мис Гренландия  Peace
Стабилна двойка са.
Виж целия пост
# 414
Много го харесвам Николай...😍
Жена му в момента е голямо плашило. Но децата им са много сладки и май вярно са истинско обичащо се семейство.
Няма слухове за негово забежки.
Виж целия пост
# 415
Sweat SmileSweat Smile
Скрит текст:
Виж целия пост
# 416
 Joy Тази не я бях виждала.
А лентата на сакото на Меркел каква е, някой знае ли?
Виж целия пост
# 417
Не ми харесва жената на Николай, но аз и по него не се прехласвам. Laughing Вие чакате ли 16-ти? Mr. Green
В тази връзка да питам какво се случи вчера в 7 часа по НОва, че нали нещо рекламираха?
Виж целия пост
# 418
Нова си рекламираха новото студио на новините.

Във видеото може да видите Ани Салич от 96-та Wink
Скрит текст:
https://nova.bg/news/view/2017/07/07/187072/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-nova-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8/
Виж целия пост
# 419
Joy Тази не я бях виждала.
А лентата на сакото на Меркел каква е, някой знае ли?

Знаеш каква е ; )
това е монтаж, ето я истинската снимка

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия