Звездни компромати - 330 част

  • 125 488
  • 750
# 360

Опит за флашмоб?  Joy
Виж целия пост
# 361
Къде се намериха със сватята/
Някъде в Гърция. Те нали нашите звИзди все реват, че нямали участия, че заплатите в театрите били ниски, че намсиквоси, а няма такъв, който да няма имот в гръцко. И  цяло лято са там.
Виж целия пост
# 362
И тук не ми е пухкава!
Виж целия пост
# 363
Някъде мернах снимки на червената рокля на Радева в Полша, но сега не ги намирам (може и да е за добро) . Пак беше с розова чанта newsm78
Виж целия пост
# 364
Чвевено и розово е много добра комбинация. Не съм виждала снимките.
Виж целия пост
# 365
Някъде мернах снимки на червената рокля на Радева в Полша, но сега не ги намирам (може и да е за добро) . Пак беше с розова чанта newsm78
Ето ги снимките.
Виж целия пост
# 366
Хареса ми роклята . Чантата аз я виждам като златиста  Thinking
Виж целия пост
# 367
Златиста не е, първоначално исках да възразя, че е "пудра", но на конкретните снимки си е розова.
Мелания е супер МILF!  Blush
Виж целия пост
# 368
Сега като ги разгледах, виждам, че това са тоалетите от приема на 24 май.
Нещо трябва да направи за лицето си,
На тази снимка добре изглежда, но явно е от фотографа
https://dariknews.bg/v-snimki/moden-tandem-prezidentyt-rumen-rad … ata-dama-20255/10
Виж целия пост
# 369
Макронова не ви слуша и пак е заложила на късото. Mr. Green

Буба Ердоганова много разголена този път Crazy
Виж целия пост
# 370
Бившият мъж на Мария с жена си на участие на Михаела Филева. Сладки са https://www.instagram.com/p/BWPkHLKBrRH/
Виж целия пост
# 371
 Мисля, че трябва да я наричаме МИкрон вече.
Ердоганова тук е добре.
 
Да кажа, че Мелания е чудесна в цветната рокля, президентските зърна не ми пречат никак. Полската дама и тя не е лоша, но много строг костюм е избрала, тип Меркел, въпреки, свежия цвят пак е много строг, особено до Мелания с нейната лятна, цветна, весела рокличка. Не искам да съм първа дама и да ми се налага да се снимам до Мелания...
Виж целия пост
# 372
Коя е жената до МИкрон / много добро попадение newsm10/ хареса ми, прилича ми на Трюдо, но не съм сигурна
Виж целия пост
# 373
Може и Миньон, но и Микрон ми харесва!  Peace Grinning
Срещата на Г20 и Макрон, който се намърда до Тръмп, който пък за сефте не се изтъпанчи в центъра.
http://www.telegraph.co.uk/news/2017/07/07/emmanuel-macron-jostl … and-donald-trump/
Имали са определени отбелязани места за всеки лидер, не мога сега да намеря снимка.
Виж целия пост
# 374
Коя е жената до МИкрон / много добро попадение newsm10/ хареса ми, прилича ми на Трюдо, но не съм сигурна

Съпругата на аржентинския президент.

Софи Трюдо на срещата заедно с едно от децата им. Тя също ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия