КГБ = Клуб на Готините Баби - 180.

  • 64 103
  • 735
# 150
Честит рожден ден Алфея!!!! С пожелания за много здраве, усмивки и приятни емоции! Наздраве!
Виж целия пост
# 151

БЪДИ ЧЕСТИТА МИЛА НАБОРКЕ АЛФЕЯ!БЪДИ ЗДРАВА И ВИНАГИ УСМИВКАТА ДА ГРЕЕ НА ЛИЦЕТО ТИ!!!
  Танита-страхотен плаж!Дано следващите дни е по-добре-имам спомен от Аспаруховския плаж-като задуха вятъра и ние за да не си тръгнем се заградихме с големи плажни чадъри-младост, младост.
Прохладна вечер Ви желая на всички!
Виж целия пост
# 152
Алфея , честит празник!

Здравче , на есен пак ще я носиш. Flowers Hibiscus
Аз съм цял ден на плажа или басейна с Краско.
Печем се , къпем се , веселба. Така до септември. Smile
Виж целия пост
# 153
Алфея, честит рожден ден! Страхотна почерпка си спретнала Grinning



Пипилота, благодаря! Разучих  по-подробно и във ВМА ще ходя. Дано да е за нищо fingerscrossed

Спокойна нощ  пожелавам на всички! smile3525
А аз излизам, че имам покана за среща Confused Laughing
Виж целия пост
# 154
Тану, като се мяркаш тъдява - свирни ден-два по-рано, да си спретнем срещичка. А таз вечер какви срещи с мъже обявяваш?   Scatter
Тайничко в себе си днес обявих конкурс за честитки, отправени към рожденничката Алфея. Победител: КАГ! ЧЕСТИТО!  newsm44  Чудни благопожелания. И аз ги искам същите догодина на 2 март, плс.
Жабче, дай някоя снимка на манекенчето ни - убавеца бабин сладък Краско. Момичета новички - да ви река, нашата Жабка има приказен внук, Ален Делон пасти да яде.  bowuu
Светълчооооruporuu издирване по гарнизона. Ако не се разпишеш тук - рискуваш да ти отнема час на телефона за разпит  smile3552
Танче, сори за неуспешния плаж. Ама нали натопи пръстчетата - как само си мечтая ... Стиховете ти пак са трепач. Днес намързелува ли се?  smile3502

 smile3507
Виж целия пост
# 155
Алфея, честит рожден ден с пожелания за здраве и щастие с близките хора!
Набори сме, а какви големи внуци имаш. На времето аз не бързах, Ани се роди  като бях на 29 г. и не се чувствах стара.
Сега и тя не бърза с внуците -  ще си реши кога.
Жабката, почивай си активно с малък Краси.
Тану, имам само добри впечатления от ВМА, но дано да е напразно ходене
Виж целия пост
# 156

Айша,и  на 4  крака да се върне ,твоя  си е ,свикнала си му.Добре е, че го имаш.

Борянка, до сега само на зиг-заг се е движил на прибиране. А снощи много бързо са приключили и в 23.30 си беше в къщи. Хубаво е да сме си другарчета, ама много ме тормози гадта. Например тази вечер бях намислила да съм само на тиквички с чесън и мляко. Но според скъпия щяла съм да умра от глад. Първо направи пица с готов блат - много вкусна. После пече люти мексикански наденички от Лидл. Накрая и картофки на фритюрника. Ами как да отслабна при това положение. То аман от грижата за човека.
Тъкмо ми понамалее обиколката и Скъпия се включва в угояването.  Sad
Виж целия пост
# 157
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,АЛФЕЯ!
Желая ти от все сърце много здраве,много поводи за усмивки,бъди обичана и много щастлива!
На Жабчето пожелавам хубаво и незабравимо лято с чаровника Краско.
Пипилота дай боже  всичко да е наред.
При мен нищо ново днес.Изморена съм.


Виж целия пост
# 158

 АЛФЕЯ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЩАСТЛИВА И ДАНО НА СЛЕДВАЩАТА СРЕЩА СЕ ВИДИМ!

           
Виж целия пост
# 159
Здравче ,ето го порасналият манекен Краси - младши.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 160

 Добро утро, милимоички!
От един час съм станала, кафето е останало една трета, но има и за вас:

             

 Честита нова седмица!
Жабче, Краско е пораснал и е станал красавец! Да ти е жив и здрав!
Виж целия пост
# 161
Добро утро! Щастлив нов ден приятелки!

Оставете другите да са перфектни! Вие бъдете щастливи!

Изкуството да бъдеш мъдър е да знаеш на какво не трябва да обръщаш внимание
Уйлям Джеймс


Пипилота , поздравления на сина за успешното начало в живота. Много сполука и сбъдване на всички планове и мечти !

Алфея, ЧЕСТИТ  ПОЖДЕН ДЕН ! Пожелавам ти здравето да е винаги с теб, щастието да те съпътства на всяка крачка, любовта винаги да е под ръка, а късметът да те чака зад всеки ъгъл


През почивниците бяхме на вилата. Събирахме урожая от кайсии .Тази година са много , но нетрайни – от горещините.
Виж целия пост
# 162
Виж целия пост
# 163
Благодаря ви, момичета! Трогнахте ме с вашите пожелания, да сте живи и здрави и нека ви се връщат стократно!
Хармонично,  Hug  cheers
Шпунци,  Hug  cheers
Боре,  Hug млада, млада, ама колко да съм млада  newsm78,   Joy Joy Joy
Здравче,  Hug това последното "да не ми пука" много ми харесва, опитвам се да го правя, май не ми се отдава.
Гъбке,  Hug
Танитка,  Hug прекрасно стихотворение, ще си го копирам  Heart Eyes
Каг,  Hug
Ивлин,  Hug
Дидимити, наборка, а - радвам се  Hug  Стихотворението на Стефан Александров много ми хареса  bouquet
Жабче,  Hug да е жив и здрав красавеца!
Тану,  Hug
Айша, още една наборка  Hug Аз много бързах  да не взема случайно  да остана стара мома,   Joy Joy Joy и на 19 станах мама
Мими,  Hug
Янче,  Hug
Иха,  Hug
Казват, че младоста е илюзия, че е преход към Мъдростта. Това че понякога разсъждавам от позицията на годините прави ли ме по-мъдра? Не мисля, същата луда глава съм, просто физически не мога да  повторя същите лудотии като преди 30 години например, пък и няма кой да ми се хване на акъла.
Още май  не ме е пуснало това настроение  newsm78


Виж целия пост
# 164

Здравейте!

Днес малко работа,задачки из града и фризьор.
Пожелавам ви седмица изпълнена с настроение , ваканционни емоции и красота !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия