Редичките ни доста оредяха, чувства се осезателно липсата на Фло с нейните закачки и специално внимание към всяка от нас. Светълчо и тя събира слънце и топлинка на вилата. Маринка тоже
Останалите ви е налегнала кърската работа и не ви е много много до писане. Иха, какво правиш кайсиите? Освен за компот, аз за друго не се сещам. Предполагам, че ще са приятни и във вид на нектар, но не знам дали могат да се съхраняват дълго време. Аз миналат седмица получих армаган една касета с череши и понеже нямам никакви условия вкъщи да ги обработя по някакъв начин - минахме с щерката на черешова диета, т.е. тя хапва доволни количества, аз повече гледам, че не съм по плодовете. На път сме да се справим. От няколко дни се каня да започна житния режим на Дънов, събрах материал, но сега чакам покана
Би било добре, хем за намаляване на кг, хем за прочистване на организма. Ще се поканя още няколко пъти и ще започвам 
Морски момичета, завиждам ви на моренцето и морския бриз. Тук отново стана голяма жега и не се издържа. В работата сме с вентилатор и познайте колко е приятно. Пържим се в собствените сокове
Чета една книга, на която й се каня от доста време - Дж.К. Джером "Трима на бумел", препоръчвам ви я, леко, развлекателно четиво, смея се от сърце.
Желая ви спокоен и успешен ден
. 



Жабче, успокоих се! Ама голяма работа сме това - КГБ-то! А е изокала някоя - а мигом са й се притекли на помощ.