
Аз не съм вземала, Йолинка не пълзи, навън пък съвсем. Иска да ходи.
само като иска нещо го сочи и казва " а ". Опитвам се да й показвам някакви неща, да я уча, но тя не та не. Дори внимание не ми обръща. На кучетата казва " бау бау " , чат пат баба, мама и това е, до тук. Как да я уча не знам, тя въобще не се заинтригува, когато й показвам нещо и се опитвам да я уча... 
)) )
)
Беба плямпа някакви неща на неин си език, чак речи държи някой път, но иначе на "човешки" знае само мама, тати, името на кучето, да, не и то даже и за тях се чудя някой път има ли ги предвид наистина или просто повтаря като папагал 
Та наколенки няма да ни трябват. Кити, ако на твоето момче му пречи да пълзи на коленца, сигурно и той ще вирне дупето, явно не го притеснява да пълзи по площадки.
Марина казва "ам", тата /което е кака и тати/, "папа", "ох", дай, да, не. Друго не се сещам.
Голяма е фога
Вече като вземе нещо което не давам да се пипа /портмонето ми, очилата ми или нещо такова/ започва да вика "не, не, не" и като го вземе тича в обратна посока.
Препоръчани теми