157 ГИЧЕ

  • 50 329
  • 267
# 165
"Според класната ги готвят пак за ДО...." Какво означава това?
Виж целия пост
# 166
"Според класната ги готвят пак за ДО...." Какво означава това?
Според мен, че ще почнат дистанционно, да си готвят заданията за електронно обучение.
Виж целия пост
# 167
Здравейте и от мен.. чакаме класиране с противоречиви чувства.. Прочетох всичко, малко по-спокойна съм.
Виж целия пост
# 168
Здравейте,
аз съм от първия випуск на това училище и съм завършила през 2000 г. с тогавашна класна Елена Дичева, след това станала директорка и  развила училището, минавайки през много перипетии, но днес съм изключително благодарна, че тогава попаднах там. Испанския ми е като втори "майчин", за да се наложи като второ испанска бе нужно да учим повече то тези в първа Wink и така да се докажем... Е успяхме. Атмосферата и всичко е в плюс! Догодина и моето дете ще  е 7ми клас и със сигурност ще ни е в списъка. Успех на всички. ( Само за инфо: 90% от момичетата от класа ни са магистри, всяка постигнала много в своята сфера).
Виж целия пост
# 169
Здравейте,
аз съм от първия випуск на това училище и съм завършила през 2000 г. с тогавашна класна Елена Дичева, след това станала директорка и  развила училището, минавайки през много перипетии, но днес съм изключително благодарна, че тогава попаднах там. Испанския ми е като втори "майчин", за да се наложи като второ испанска бе нужно да учим повече то тези в първа Wink и така да се докажем... Е успяхме. Атмосферата и всичко е в плюс! Догодина и моето дете ще  е 7ми клас и със сигурност ще ни е в списъка. Успех на всички. ( Само за инфо: 90% от момичетата от класа ни са магистри, всяка постигнала много в своята сфера).

Звучи много оптимистично и хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 170
Здравейте,
някой може ли да каже какъв е бала тази година в 157 - мо?
Благодаря!
Виж целия пост
# 171
макс 442.59
мин 284.5
Виж целия пост
# 172
Здравей kalaza, ние живеем в Павлово. Ще изчакаме второто класиране, но почти е сигурно, че ще запишем нашия младеж в 157.
Виж целия пост
# 173
Добро утро момичета, и аз е присъединявам към вашата група.
Синът ми е приет на първо класиране и реши, че иска да се запише.
Знаете ли кога ги разпределят в отделните паралелки? През септември сигурно, но да питам все пак.
Виж целия пост
# 174
Здравей, грейпфрут
вчера ходихме до училището, питахме за разпределянето по паралелки и ни обясниха, че това се извършва в 10 клас.
Виж целия пост
# 175
Вероятно са имали предвид разпределението по профили, да, то е в 10 клас. Аз се чудех по-скоро за разпределението по паралелки, но сега е прекалено рано за това.
Ние се записахме днес, дано не съжаляваме. Направо се шокирах като влязох в сградата, много запуснато ми се стори.
Виж целия пост
# 176
Аз много се чудя,дали да запиша детето в това училище.Много противоречиви мнения чувам.То е ясно,че няма как да са само положителни,но негативните към момента надделяват.С какви впечтения останахте при записването на децата?


Благодаря!
Виж целия пост
# 177
Бяха мили жените, децата, които видяхме там, също ми харесаха. Но сградата е потресаваща. Прави се някакъв ремонт, миришеше на боя, не видях какво точно ремонтират. Иначе стаята, в която влязохме си беше нормална, но коридорите са много зле.
Хареса ми организацията им, дадоха дата за РС, списък с учебниците по испански - не чакат последния момент, което за мен е важно. Избрахме и спорт за допълнителния час физическо, предлагат СИП португалски, изобщо струва ми се, че се опитват да организират нещата отрано.
Аз също попадам на много полюсни отзиви, дано положителните се окажат верните.
Виж целия пост
# 178
Бяха мили жените, децата, които видяхме там, също ми харесаха. Но сградата е потресаваща. Прави се някакъв ремонт, миришеше на боя, не видях какво точно ремонтират. Иначе стаята, в която влязохме си беше нормална, но коридорите са много зле.
Хареса ми организацията им, дадоха дата за РС, списък с учебниците по испански - не чакат последния момент, което за мен е важно. Избрахме и спорт за допълнителния час физическо, предлагат СИП португалски, изобщо струва ми се, че се опитват да организират нещата отрано.
Аз също попадам на много полюсни отзиви, дано положителните се окажат верните.
Да Ви кажа честно на първата родителска преди 3 години бях потресена от салона по физическо. Сградата на двете училища е на общината  и каквото успеят да ремонтират това е.Всяка лято ремонтират нещо. Аз лично бях в сблъсък с едно недоразумение по философия , но то само си напусна. Хубавото е , че от челния сблъсък на дъщеря ми с  учителите за тези три години не съм чула нищо лошо . Добронамерени и коректни са. Като не се справят се  - пишат двойки на килограм. Ако се учи никакъв проблем.Моето ще взима стипендия за успех.Справиха се с организацията по дистанционното обучение.Не видях незаслужени бележки и валеж от шестици.А бях в къщи и знам какво се случва през ДО.Децата са в пъти по-задружни отколкото в началното училище на дъщеря ми. Аз не съжалявам , че избрахме това училище.Стигаше  ѝ успеха за същото във 22 , но проиграхме маршрута от вкъщи и си избра това.Има и разочаровани както навсякъде.Всички сме различни.
Виж целия пост
# 179
Здравейте, след второ класиране и дъщеря ми е в 157, езика е желан, но заради пътуването и училището съм леко притеснена. Поразпитах всеки които може да ми даде информация, общо взето мненията са по-скоро положителни. Няма ли още родители с учащи деца там, които да се включат с преки впечатления?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия