BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 219 695
  • 4 118
# 2 055
Може и направо върху номера на поста (или върху датата, едно и също е) да се кликне, излиза автоматично:

Поне на мен така ми е по-бързо.
Edit: Всъщност май не е по-бързо, просто аз след това не копирам с кликване, а с ctrl и C, та затова ми се е струвало по-бързо, а то е едно и също. Grinning
Виж целия пост
# 2 056
Натиснах... а ти виждаш ли, че е отбелязан с палец постът ти, или това си е за мен само?
Получих известие, че потребител .... е оценил моето мнение за полезно. 😀

Честито, щото други не получават Simple Smile
Виж целия пост
# 2 057
Точният адрес на конкретен пост се взема, като се цъкне с десен бутон на номера на поста или на надписа преди него (горе вдясно), от падащото меню избирате опцията Копиране на адреса на връзката, после paste и сте готови. Simple Smile

Перфектно и лесно.   newsm10
Ако не си решил, че номерът на поста е уникален и не ти трябва да цитираш или копираш адреса на връзката.
В случая и с мисълта на Тери П. се получило, като намигване Mr. Green.
Виж целия пост
# 2 058
О-о-о, случайно е, в никакъв случай да не се приема като намек.   
Бубанка е виновна!  Crossing Arms
Ама и аз, че не обърнах внимание как изрязвам.  Blush
Виж целия пост
# 2 059
Последните два поста ги харесвам без да са ми полезни!  bowuu
Виж целия пост
# 2 060
О-о-о, случайно е, в никакъв случай да не се приема като намек.   
Бубанка е виновна!  Crossing Arms
Ама и аз, че не обърнах внимание как изрязвам.  Blush
Не ми се иска да спамя, но да отбележа, че стана забавно и добре се посмях  Grinning
Но си е и като знак, че Чукча трябва да е и читател  Grinning.
Виж целия пост
# 2 061
И аз не знаех как се прави , за това така сутринта писах номер на поста . SatisfiedЕ, научих го . Тенкю
Taзи тема се оказа много сладурска и полезна ...
Виж целия пост
# 2 062
Последните два поста ги харесвам без да са ми полезни!  bowuu
В този смисъл може би ще бъде по-добре бутонът да не се нарича "Полезно", а "Харесва ми". Аз го натискам и когато ми харесва даден пост, в смисъла на лайк във фейсбук, без той задължително да бъде и полезен като носител на много важна информация.
Виж целия пост
# 2 063
Да, точно в този смисъл съм написала цитирания пост. Като потребител също има има неща, които изключително много харесвам в новата версия, но и такива, с които още не съм свикнала или бих желала да изглеждат по друг начин - просто не съм ги написала в текущата тема, а директно на имейла на екипа или във вече не съществуващото синьо квадратче, вкл. и за възможността да има два отделни бутона "Полезно" и "Харесва ми".
Идеята на "Полезно" е много добра и ще спести много безумно време от ровене на потребителите, нуждаещи се от синтезирана информация /което би намалило и броя на кликовете - за който чета непрекъснато, че е нарочно увеличен/, ако се ползва наистина съвестно и правилно, докато смисълът на "Харесва ми" би бил по-скоро гъдел за пишещия и четящия.
Виж целия пост
# 2 064
Аз така и не разбрах как се спира следенето на тема в която си писал, с камбаната на става тя е за известяване, всеки път трябва да ходя в старата версия и от там да я спирам. Преди беше лесно и удобно, сега за мен не е така, може и да е писано ама не мога да ровя в близо 2000 мнения.
Виж целия пост
# 2 065
Идеята човек да има възможност да вижда постовете, които е маркирал като полезни, също е много добра.
Ще бъде много по-полезна и често използвана функционалност.
Виж целия пост
# 2 066
Търсачката не е ли по-удобна за търсене на полезност, отколкото въпросния нов бутон? То зависи и от естеството на темата де, ако ми трябва нещо наистина конкретно, бутона няма да свърши работа. Ако имам време за губене и ми се чете обща информация, относно дадена тематика - да, вероятно бутона ще е ок. Но, пък тук би се намесила недоверчивата ми природа, която би се усъмнила, дали аджеба всичко, което ми трябва е било полезно на някой друг. Та, нищо чудно и да изчета пак маса щуроии, между важното...
Виж целия пост
# 2 067
Идеята човек да има възможност да вижда постовете, които е маркирал като полезни, също е много добра.
Ще бъде много по-полезна и често използвана функционалност.
Абсолютно съглазна. Защото за мен са важни и мненията, които аз съм си отбелязала за полезни.
И за лайк бутона подкрепям.
Виж целия пост
# 2 068
Аз така и не разбрах как се спира следенето на тема в която си писал, с камбаната на става тя е за известяване, всеки път трябва да ходя в старата версия и от там да я спирам. Преди беше лесно и удобно, сега за мен не е така, може и да е писано ама не мога да ровя в близо 2000 мнения.
Назад е обяснено подробно, дори със снимка на екрана, заповядай:
Скрит текст:
От менюто най-горе вляво ->

избираш „Нови отговори“  ->

И след това:
Виж целия пост
# 2 069
При мен това не проработи. Не съм пробвала отново.
Не виждам опция да маркираш повече теми, които не искаш да следиш повече. Трябва всяка по отделно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия