BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 219 683
  • 4 118
# 2 415
Лале, аз само нея ползвам, защото новата мобилна  на практика е неизползваема, но в случая търсих нещо, което излезе през гугъл в новата. Накрая отворих старата, копирах ника и така пратих лс.
Виж целия пост
# 2 416
...новата мобилна  на практика е неизползваема...
Нова мобилна на практика няма, още в процес на разработка.
Виж целия пост
# 2 417
...новата мобилна  на практика е неизползваема...
Нова мобилна на практика няма, още в процес на разработка.
Защо тогава е пусната като основна? Нека по подразбиране да се отваря старата, а тази да е опция. И оправете бъга в Нови отговори, за да е използваема все пак и старата. Peace

Пролетен дъждец, както си в новата мобилна, напиши горе в адрес бара едно old преди адреса и ще те прехвърли веднага на същата страница в старата версия. Оттам вече си ползваш старите функционалности. За мен това е най-лесното решение в подобни случаи.  Peace
Виж целия пост
# 2 418
Нова мобилна на практика няма, още в процес на разработка.
Защо тогава е пусната като основна?
Много уместен въпрос, на който обаче едва ли ще получим отговор Mr. Green
Виж целия пост
# 2 419
Сега си дописах горния пост през старата версия! Боже, колко по-лесно и приятно се пише нов отговор там. И болдването, и емотките, и редактирането на пост!  Confused

Аз ползвам новата, за да свиквам, признавала съм и преди, че има добавени удобни функции в нея (които на мен не са ми важни реално, но е факт). Бих се върнала с радост към по-удобната стара обаче, само че  този хаос в Нови отговори прави и нея неизползваема към момента!
Виж целия пост
# 2 420
Нова мобилна на практика няма, още в процес на разработка.
Защо тогава е пусната като основна?
Много уместен въпрос, на който обаче едва ли ще получим отговор Mr. Green
По-голямата част от основните функции работят нормално. Както беше отбелязано и за мобилната версия, и за другата - ще се променят и доразработват в движение с активното участие на потребителите, затова обратната връзка е важна. Екипът следи сигналите ви, нужно е само малко търпение Simple Smile
Виж целия пост
# 2 421
Пролетен дъждец, както си в новата мобилна, напиши горе в адрес бара едно old преди адреса и ще те прехвърли веднага на същата страница в старата версия. Оттам вече си ползваш старите функционалности. За мен това е най-лесното решение в подобни случаи.  Peace
Не съм Дъждец, но не става... Като излеза от темата и отворя нотификациите за нови отговори, имам това... Къде да си намеря следващата тема, в която съм писала и има нов отговор?
Виж целия пост
# 2 422
Аз се обърнах към Дъждец, защото това важи за нейния случай с ЛС - както е в темата, минава на старата и е отново В темата, но може да прати ЛС на потребителя.
А иначе точно показаното имах предвид под "хаоса в Нови отговори"!

НСЧ, "малко" търпение имахме. Повечко ще ни трябва явно! 😊
Виж целия пост
# 2 423
От новата мобилна не мога да активираме следенето на тема
Виж целия пост
# 2 424
Код:
От новата мобилна не мога да активираме следенето на тема
Току що пробвах и работи без проблем.
Опиши какво се случва при теб.
Виж целия пост
# 2 425
Благодаря! Ще знам за следващия път това с олд.
И мен ме дразни ферманът, който излиза в нови отговори в старата, но още по-неудобно е да се редактира и пише нов отговор в новата. А през телефона често се допускат грешки и се налага редакция.

Лили, темите, които си показала, са новите ти отговори.
Виж целия пост
# 2 426
Аз пиша отговори и редактирам без проблем, не срещам никакви трудности. Единствено ме дразни, че при писане на нов отговор в мобилната, полето се качва по-нагоре и не виждаш какво пишеш. Налага ми се всеки път да го "свалям", което ме дразни. Харесва ми, че при редактиране, излизат иконките отгоре (цвят, шрифт, емотиконки), което в старата версия го нямаше. Единствено не ми харесват емотиконите и не ги използвам.
Виж целия пост
# 2 427
В мобилната няма икона за "скрит текст" и винаги пиша spoiler на ръка... а италик е най-малко нужен!
Виж целия пост
# 2 428
Сега проверих, че не бях забелязала. Всъщност доста иконки липсват в мобилната, не само скритият текст. И това е пропуск.
Виж целия пост
# 2 429
Чакаме новата мобилна, иначе кусурите на тази сме ги изговорили. Изключая този за името на темата, ако не греша сега се спомена за първи път.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия