BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 219 683
  • 4 118
# 2 430
А има ли очакван срок за пускането на новата мобилна?
Виж целия пост
# 2 431
Просто натискам звънчета, но то не се променя за да ми покаже, че вече е следена темата. Все едно нищо не става.
Виж целия пост
# 2 432
Просто натискам звънчета, но то не се променя за да ми покаже, че вече е следена темата. Все едно нищо не става.
При мен се получи същото онази вечер, но в настолната версия. Час-два по-късно успях да активирам следенето.
Виж целия пост
# 2 433
Не ми се четат 163 страници, постването на картинка от линк не ми работи - джуркат ми се кръгчетата, и се джуркат... И не мога да се върна към поста си, нито мога нещо друго да направя... Трябва да се танцуват някакви шамански танци покрай тази функция, които не знам, или въобще да не барам там?
Виж целия пост
# 2 434
Не ми се четат 163 страници, постването на картинка от линк не ми работи - джуркат ми се кръгчетата, и се джуркат... И не мога да се върна към поста си, нито мога нещо друго да направя... Трябва да се танцуват някакви шамански танци покрай тази функция, които не знам, или въобще да не барам там?
Рефрешваш страницата и се връщаш. Избери опцията за качване от комп, сложи адреса на снимката в полето file name. Рядко работят двете опции, та която нацелиш.
Виж целия пост
# 2 435
Ставаше с темата за Лидл. В последствие все пак май я следя. Не знам. Мобилната версия е доста тромава. След натискане на бутон харесвам/ полезно, трябва да изчакам 3-4-5 секунди да го отрази. Случваше се през това време да го натискам отново и отново, то отмаркира функцията, после пак я маркира...Но отразява чак след 10 секунди... Много ме дразни.
Виж целия пост
# 2 436
Ставаше с темата за Лидл. В последствие все пак май я следя. Не знам...
Включено е следенето Simple Smile
Символът е почти еднакъв, вероятно затова не си забелязала, когато се е променил.

Виж целия пост
# 2 437
Чакаме новата мобилна, иначе кусурите на тази сме ги изговорили. Изключая този за името на темата, ако не греша сега се спомена за първи път.

Мне, аз изнедоволствах по този повод преди не знам колко страници, и други коментираха. Все тая де, имам чувството, че няма да го бъде това със заглавието.

Друго да кажа, ако може да си излизат прозорчетата, които питат "Сигурни ли сте, че искате да..." . Вероятността за грешки от недоглеждане ще е доста по-малка.
Виж целия пост
# 2 438
Грешките не са непоправими. Аз пък не искам за всяко нещо, в което е ясно, че съм сигурна, да ме бавят с въпрос, дали съм сигурна.
Виж целия пост
# 2 439
Знам че са сходни, в момента работят нормално, тествах. Явно е било моментно.
Виж целия пост
# 2 440
Някъде по-назад в темата друг потребител беше поставил проблем. Досега нямах аналогичен случай, но днес и аз мога да го потвърдя.
В новата версия никъде не излиза индикация, че в следена тема има редактирано мнение!
В старата версия това се отчиташе в лентата горе, като бройка, а в "Известия" в профила можеше да се види коя е темата с редактираното мнение - "ново" в розовко до заглавието.
В някои теми това често се прави за последен пост, като автора добавя нова информация в рамките на 24ч.
Прегледах в новата версия и камбаната, и профила си, и менюто вляво, после списъците с теми ... никъде нищо, което да показва къде е правена редакция на мнение. Добре че си стоя на старата, че да го видя.
Надявам се този проблем да бъде взет под внимание и решен.
Виж целия пост
# 2 441
Хайде кажете ми сега как да ползвам бутон за тагове като съм маркирала текста в мобилната версия? Вечно нещо покрива друго нещо... На където и да мръдна, бутоните са покрити! И няма да сложа снимката в спойлер, защото няма бутон за такъв, омръзна ми всеки път да го пиша на ръка!
Виж целия пост
# 2 442
Вярно ли, че я махнахте старата мобилна версия???? Ще умра😭
Виж целия пост
# 2 443
Тоя лозунг с транспарант "Добре дошли в обновения форум" ми се отваря след всяко презареждане на форума. Айде, няма нужда от такава тържественост! Хич не сме добре дошли, щом ни докарахте до тоя вид на форума...
О, и мигащите въпросителни са тук! Те също изскачат след рефреш, въпреки затварянето им.
Виж целия пост
# 2 444
Не знам, просто е мька! В желанието да сме модерни и прогресивни прекалено недоизмислена версия се опитва да се внедри и определено сьздава много нерви и голям дискомфорт! Най-ползвания и информативен форум в Бьлгария си отива на кино Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия