
Виждам, че и селяните се увеличаваме
/вече включвам и мм в това число, че след посещението у Вале съвсем е решил да загърби градското си минало
/.
Жегата ми разказа играта - по цял ден ходех като пияна и едва вечер живвах.... Имах съвсем други планове, ама ... някой друг път
Сега ще хуквам да пълня хладилник, че всичко изпразнихме преди да тръгнем, а пък колко багаж имам за оправяне 


То какво и да се очаква като отидеш при сърдечна домакиня, невероятни деца, красива къща и прекрасна градина...А лучника... искам рецептатааааа! 
) и хуквам пак да обикалям за портманто. Вчера в нета открих 2 магазина в които не съм ходила, та ще ги посетя.
Много ще спестя

А за почивка май няма да се случи ,освен ако сама не си го направиш,но важното е че сте свършили всички задачи. 






Препоръчани теми