Домакини 62 / Лятото ни е добре

  • 53 846
  • 741
# 330
Привет! Не съм ви чела, но ще се поправя. На Хисаря сме семейно, лекуваме си кокалите. Разкош! Толкова добре никога не съм почивала.
Виж целия пост
# 331
Добро утро!

Смърфи лек полет  Hug
Прочетох, че са ви се случили хубави неща, както и премеждия..., правите зимнина с ентусиазъм  chef Виждам, че и селяните се увеличаваме  Joy /вече включвам и мм в това число, че след посещението у Вале съвсем е решил да загърби градското си минало  hahaha/.
Изкарах един месец в лек кошмар и страшно много пътуване... нищо от плановете ми за почивка не се случи, но поне де що имаше документи за оправяне, сметки за плащане, а и нови ченета на мама е свършено. Успяхме само 3 дни да откраднем за море, не намерих време да се срешна с приятели...  Crossing Arms Жегата ми разказа играта - по цял ден ходех като пияна и едва вечер живвах.... Имах съвсем други планове, ама ... някой друг път  Mr. Green
Вече съм си у дома и най-накрая успях да се наспя  Joy Сега ще хуквам да пълня хладилник, че всичко изпразнихме преди да тръгнем, а пък колко багаж имам за оправяне  ooooh!
Имам една седмица да си почина от почивката и смятам активно да се възползвам  Blush
Усмихнат ден ви желая  bouquet
Виж целия пост
# 332
Лейди добре дошли , и тук е жега , поне за август , ама тъкмо мъжа ми вика , че от другата седмица давали захлаждане+дъждове , така че споко , морът свършва .. голяма лудница е било при вас , мама взехте ли я пак насам
аз днес се разглобих -4 кашона с играчки изсипах и сортирах , повече от половината отива на боклука , малко отделям за чарити магазина и другите ще ги оставя , уж да си играе
тез кашони нарязах и прибрах в чантата за хартия , сряда ще минават да ги събират , направо ще им взема акъла хххахха
отивам да слагам масата , че глад мори добитъка , после пак Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Добро утро!
Виж целия пост
# 334
Добро утро!
Жегата по се трайваше, отколкото ядовете, нервите и безкрайното обикаляне, ама мина и замина. Мама е с нас - хубаво я разлашкахме и нея Laughing
Вале да ми пазиш синджира на кучето - явно пак ще ти идвам на гости Imp То какво и да се очаква като отидеш при сърдечна домакиня, невероятни деца, красива къща и прекрасна градина...А лучника... искам рецептатааааа!
Имах желание да се срешна с всички вас, но.... дори и на Вио не се обадих, а минах поне 50 пъти покрай тях....
С Вале се срешнах последния ден, на път за Дунав мост...
Тайно сее надявам догодина, живот и здраве да се върна отново, да нямам толкова обикаляне и да се отдам на развлечения People Dancers
Днес тук е почивен ден и ще се отдам на почивка, че от утре ще трябва да хуквам за обувки и униформа на ученика.
Усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 335
Добро утро!
Калинче, радвам се "да те видя". Почивай докато не е започнала въртележката.
Смърфи, дано добре сте пътували, драсни някой ред, че сте пристигнали

Коридора ми е почти готов, да не повярваш. Остана само една стена да боядисам, че ми свърши вчера латекса. Взехме и сега това ме чака. Шефа на обяд майка пак ще го взима. До тогава ще съм боядисала (ако успея да уцеля точния цвят на татекса Rolling Eyes ) и хуквам пак да обикалям за портманто. Вчера в нета открих 2 магазина в които не съм ходила, та ще ги посетя.

Това лято ей така мина, в задачи, не разбрахме почивка. Аз и по принцип не обичам края на лятото де.
Хубава седмица на всички! Hug
Виж целия пост
# 336
Ма ко, и да не уцелиш същия нюанс- не се коси. Ще казваш, че е търсен ефект.
Виж целия пост
# 337
В кухнята нарочно правих стените 2 цвята. Даже трябваше да са 3, бившия балкон трябваше да е охра, но изобщо не оцвети и сега е бяло. За това боядисвах стените по отделно, че ако стане издънка с количеството да е лесно за решение. При това ми остана само стената на която ще е портмантото. Може да боядисам само над вратата на тоалетната, а на цялата стена от 1.90м. нагоре Joy Много ще спестя Joy
Виж целия пост
# 338
Добър ден и тая седмица ми почна със задачи и безводие пак. Laughing Скоро не се беше случвало два поредни дни да няма вода.
Рано минах за рецепти,после си изпросих за мм направление за очен.Обадих се да взема час и то се оказа след 30 м,та и там тичахме.Е оказа се с два комплекта очила и за близо ,и за далече.Ама сега поне няма да ми мрънка че не вижда,имал е нужда и за далече. Crossing Arms
Калинка добре се завърнала,ама исках снимки пък с Валето. Confused А синджира нарочно си го забравила,за да идеш пак на гости . Wink А за почивка май няма да се случи ,освен ако сама не си го направиш,но важното е че сте свършили всички  задачи.  Hug
Ма ко видя се края на ремонта при вас.Ама пък и много хитра-икономия искаш да правиш,ама ха. hahaha
Мими и ти работна го раздаваш,а готвенето си върви всеки ден,нали трябва да се яде. Wink
Хайде оставям ви да си нагледам яденето,това поне успях да свърша до като се изтичаше водата.
Виж целия пост
# 339
Тъкмо боядисах, изчистих, изкъпах се, облякох се и се канех да излизам по магазините, а така се изсипа Scream

Писе, някакъв кошмар е при вас с водата. Аз 1 ден полудях, ако съм на теб ще ги запаля водоснабдяването. Ще мине за временна невменяемост Imp
Виж целия пост
# 340
Лейди, пазя ти каишката, споко!
Радвам се, че сте пристигнали безпроблемно!
Лучника ще ти го напиша довечера, че сега слагам зимнина, тичам, пия кафе, такива работи.
Тия дни кака ви ще вее дупе из Родопите.
Айде до скоро!
Виж целия пост
# 341
Пристигнахме по живо, по здраво! Всичко беше наред. Ама мм отиде по спешност в офиса и аз разопаковах сама 4 куфара, а него още го няма. Утре летим за Бали, та и пак багаж правех. Кой какво прави, аз багажи опаковам и разопаковам.

Леле, Писе, кошмар е без вода. Дано оправят проблема скоро.

Вале, какво е лучник? Баница с лук ли?

Ма ко - дъжд ли валя? А как стана коридорът? Снимки?
Виж целия пост
# 342
Смърфи, вас съм ви признала! Ама много ви отива на начина на живот!
Виж целия пост
# 343
А Ма ко да беше го пратила тоя дъжд при нас.Хем да полее ,хем да си напълня водичка за миене де.
Ти остави ама може и това да се случи със запалването,сега има съобщение че няма да има вода от 6-24 ч на 31 август...... #2gunfire #Crazy
Валеее ако имате време да се отбиете  или поне да се видим като сте към Родопите. Thinking
И аз мисля тия дни да правя малко зимнина пак.Дали чушки и патладжан ще пека или мармалад от сливи. newsm78
Смърфи ще чакам пак снимки да гледам тогава.Лек полет.
Виж целия пост
# 344
Добре завърнали се на Лейди и Смърфи! И на мен ми писна това лято с опаковане и разопаковане на багажи. Малко остана. Днес ходихме до сопотския лифт, да повозим децата. Не се получи, че много силен вятър духаше горе и не ни качиха. Много се разстроиха госпожиците. Мм ни подкара към Беклемето, че дребната искаше да види "България от най-високото". Ауу, заболя ме ухото от силен, студен вятър! Но гледката е великолепна.
Сега отиваме да караме ролери. Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия