SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Кайсии и предразсъдъци"

  • 21 825
  • 744
# 255
Натрапниците ще бегат по баира, Елорка към кайсиите Joy Joy .
Just ahead! smile3540
Виж целия пост
# 256
Баш си я представям. Joy Joy
Виж целия пост
# 257
Дано само кайсиите не бягат по баира и аз да ги гоня. Ама ще ги докопам, няма начин. Ошлайфам се в бягането насън  Joy
Виж целия пост
# 258
Е, нека да побягат малко и кайсиите. За тръпката. Бързо ще намерят къде да се спънат Joy .

Виж целия пост
# 259
 Joy
Ми да, ако кайсиите си знаят интереса, ще бягат бавно  Joy

Тук май гледа надолу и проверява дали кайсиите са му на мястото. Щом се усмихва, още са там.
Виж целия пост
# 260
Или защото са в процес на обгрижване Flutter ?
Виж целия пост
# 261
Дано само кайсиите не бягат по баира и аз да ги гоня. Ама ще ги докопам, няма начин. Ошлайфам се в бягането насън  Joy
Представям си. Joy Joy


Виж целия пост
# 262
Чакам коментара за космите Joy
Виж целия пост
# 263
 hahaha

Свикнала съм на гладко, ще го обръсна другия път, само да го набарам в съня си. hahaha
Виж целия пост
# 264
Това е най-прекрасната космата и сладка кайсийка на тази планета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 265
И аз предпочитам да са толкова малко, че да могат да им се дадат имена Joy . Така че Джефри ми е на границата, може би маалко отвъд нея даже Mr. Green .

Какво е "саксийка" пък сега Joy ?
Виж целия пост
# 266
 Joy Joy Joy

Кайсийка исках да кажа. Редактирам  Joy
Виж целия пост
# 267
 Joy Ааа, добре. Реших, че съм пропуснала ново, "тематично" значение на думичката.
А и като видна отглеждачка на орхидеи саксиите са ми болна тема.
Виж целия пост
# 268
 Joy
И саксийка става.
Виж целия пост
# 269
Честит рожден ден, Импалке!  bouquet

От мен малко снимки на другия рожденик за честито Simple Smile



Тук си се представи на мястото на русата чума  Laughing


и за десерт вдигнете наздравица с Дийн  Mr. Green

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия