Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 15

  • 68 173
  • 753
# 315
Идвам да споделя колко съм доволна от Мароканското олио. Досега не го бях ползвала, но вчера набарах една опаковка от 10 мл, която ми стои в шкафа. Е, коренна разлика с митичното олио. Само да не беше и толкова скъпо Confused

Виж целия пост
# 316
Мамче, аз безамонячната на Матрикс ще ти препоръчам. Всичко ми покри, хубав и равномерен цвят се получи и ме изкара около месец и половина...
Жана, откъде я купуваш (аз съм купувала и ползвала бои на Матрикс в САЩ и бях много доволна също!), че се налага спешно и аз да се боядисам, че от плуване в басейн ми падна боята точно за 2 седмици Sad
Виж целия пост
# 317
От enzo.bg я поръчах. Simple Smile
Ето линк, идват в различна опаковка, явно снимката им е стара : https://www.enzo.bg/matrix/sync-boja-za-kosa-bez-amonjak/
Виж целия пост
# 318
Какво е приложението на това Мароканско олио
Виж целия пост
# 319
От enzo.bg я поръчах. Simple Smile
Ето линк, идват в различна опаковка, явно снимката им е стара : https://www.enzo.bg/matrix/sync-boja-za-kosa-bez-amonjak/
Много благодаря, Жана!
A с кой дивелопър смеси?
OХ, намерих го, извини ме Simple Smile
....
Уф, активираща емулсия 2,7 % 9 vol.
Tози продукт не е в наличност
Виж целия пост
# 320
Ще смесвам 6.0 с 6.1 защото няма тъмно русо бежаво Sad .


Ще видиш, че ще се получи добре Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Ще смесвам 6.0 с 6.1 защото няма тъмно русо бежаво Sad .


Ще видиш, че ще се получи добре Simple Smile
Дано !Не съм сигурна,че ще стане но моята основа.Ето снимка от днес .
Виж целия пост
# 322
С окислител на Престиж 6%, имам много дозички, подариха ми ги. Получи се супер.
С всеки един окислител можеш да смесиш боята, не е задължително да е на Матрикс. Simple Smile

Чаровнице, косата ти е чудесна, не знам за кой път ти го пиша. Просто страхотна, цветът е много хубав също. Паднал, не паднал, харесва ми много Heart
Виж целия пост
# 323
С окислител на Престиж 6%, имам много дозички, подариха ми ги. Получи се супер.
С всеки един окислител можеш да смесиш боята, не е задължително да е на Матрикс. Simple Smile

Чаровнице, косата ти е чудесна, не знам за кой път ти го пиша. Просто страхотна, цветът е много хубав също. Паднал, не паднал, харесва ми много Heart
Жана, прегръдка.
И аз си харесвам сегашни цвят.Резултат е от 5.1 на матрикс с амоняк.За съжаление боята ме разочарова.Обещанията за трайност ...
И затова реших така или иначе не се задържат боите поне да са без амоняк. Фризьорката ми обаче не харесва боите без амоняк.Това ми е странно.Все се каня да я попитам защо не ги харесва и забравям.
Единствената без амоняк която харесва е иноа.

Виж целия пост
# 324
И за мен е странно защо пък да не ги харесва безамонячните бои, но явно си има някакви съображения. Simple Smile
Ти последно се спря на Олисета, нали ? Аз се чудя какво да правя, да се боядисвам ли, да се подстригвам ли, да не правя нищо ли...имам три пръста корени, косата ми е доста изсветляла и доста изтъняла във връхчетата, понеже е подстригвана още през март.
Обмислям да я клъцна малко и да ѝ лепна една 7-ца, ама да видим кога ще се наканя...
Виж целия пост
# 325
Ех, Чаровнице, умирам за този твой блясък.  Heart Eyes Не съм пробвала серията за блясък още - в някаква ужасна седмица съм и изобщо не мога да се добера до Рибката.

Виж целия пост
# 326
Благодаря ви момичета.Много сте мили както винаги.Kiss
Жана на Олиосета се спрях по съвет на фризьорката. Ph не била подходяща за мен Wink.
Отделно поразрових и прочетох лоши отзиви за нея в руските форуми.Явно не е подходяща за бели коси.За боядисването може да се боядисаш с боя без амоняк и да я подкъсиш малко когато имаш време.За боята без амоняк не знам защо не я обича,фризьора на Мохини знам , че препоръчваше пък боя без амоняк.
Ани блясъка е от серията на Олиосета Wink. Много добра серия за мен.









Виж целия пост
# 327
Домашен еластисайзър + този продукт за обем се оказа рядко приятна комбинация за моята тънка коса Simple Smile

Жана, да, уж знам за окислителя, но по навик гледам да купувам серия, когато имам възможност.
Говорите, че не били трайни безамонячните - при мен и амонячните траят по 2 седмици, сосбено като реша да си кисна косата в басейн Simple Smile
Виж целия пост
# 328
Освен всичко друго Гарниер Олиа ми докара страшен косопад Rage Такава съм глупачка,  защо ми трябваше изобщо, боята при фризьорката ми е 10лв професионална, ама нали все няма време,  все няма кой да ми гледа децата и си викам какво толкова едни корени, пък септември ще ида да не боядиса и да ме направи (че ще правим кръщене на малкия, после ще показвам снимки)! Пада на кичури!
Виж целия пост
# 329
Освен всичко друго Гарниер Олиа ми докара страшен косопад Rage Такава съм глупачка,  защо ми трябваше изобщо, боята при фризьорката ми е 10лв професионална, ама нали все няма време,  все няма кой да ми гледа децата и си викам какво толкова едни корени, пък септември ще ида да не боядиса и да ме направи (че ще правим кръщене на малкия, после ще показвам снимки)! Пада на кичури!
Милата ми тя.Прегръщам те силно.
Може косопада да не е от гарнието а от всички процедури и честото боядисване.И аз бях така като минах в по светлата гама.На кичури падаше косата ми.Нещо страшно.Потъмних и подстригах  косата късо. Тогава не бях запозната с профи продуктите.
За косопада ти препоръчвам витамини плюс антикосопаден  шампоан на Дюкре.Хубава хидратираща маска за косата и върховете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия