Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 15

  • 68 173
  • 753
# 300
И аз съм чела няколко не добри отзиви за боята на Olioseta,но имам пълно доверие на Ани която наскоро се боядиса с нея.
За тази само гледам в Интернет и не намирам един коментар .
Цената и на двете е почти една и съща с много малка разлика са.
И голямо чудене пада коя да избера.
Иначе покрай идеите на Каролини за Бретон и на мен ми се прииска нещо такова.Като на една мацка която играела в София ден и нощ.
Ей такъв .
Виж целия пост
# 301
Капризче,косата ти и цветът са супер. Two Hearts
Виж целия пост
# 302
Чаровна, доволна съм от Олисетата, обаче задължително като я свърша ще пробвам и тази другата.
Засега не забелязвам Олисетата да е паднала, но пък само 15 дни са минали от боядисването. Другото , което ми харесва, че нямам изсушаване на косата, а не съм направила нито една маслена маска откакто съм се боядисала. Мия се със слънчевата серия на Милк Шейк най-вече.
Виж целия пост
# 303
Аз останах доста разочарована от Диа на Лореал. Белите ми косми лъснаха. И то не само корените, а и надолу. Просто си падна боята. По дължините също ми е паднала, на лице отново се появи червенината на къната. Но пък имам още от нея, та пак ще се мажа Mr. Green
Виж целия пост
# 304
Момичета, някоя от Вас използва ли вече, оцветяващия шампоан Loreal Colorista? Досега съм ползвала само балсам-оцветител, та се чудя, след като това е шампоан, дали трябва след него да нанеса обичайната си грижа(шампоан,маска), или направо да измия и да сложа маската?  Hug
Виж целия пост
# 305
Момичета, някоя от Вас използва ли вече, оцветяващия шампоан Loreal Colorista? Досега съм ползвала само балсам-оцветител, та се чудя, след като това е шампоан, дали трябва след него да нанеса обичайната си грижа(шампоан,маска), или направо да измия и да сложа маската?  Hug
Няколко страници по назад Бюти сподели впечатленията си.До колкото разбрах си е вид боя и е подходящо за руси коси.
Виж целия пост
# 306
Пробвах домашния еластисайзър и съм много доволна от ефекта. Въпросът ми е колко често може да се прилага? Ще е ли проблем ако добавя витамин Е и други масла?
Виж целия пост
# 307
Пробвах домашния еластисайзър и съм много доволна от ефекта. Въпросът ми е колко често може да се прилага? Ще е ли проблем ако добавя витамин Е и други масла?
Според мен не би имало проблем да се добави витамин Е.
Да ви попитам на кои цветове да заложа за да докараме този цвят на косата като номера?
Виж целия пост
# 308
Момичета, някоя от Вас използва ли вече, оцветяващия шампоан Loreal Colorista? Досега съм ползвала само балсам-оцветител, та се чудя, след като това е шампоан, дали трябва след него да нанеса обичайната си грижа(шампоан,маска), или направо да измия и да сложа маската?  Hug

Как така шампоан?
Боядисваш косата,преседяваш 30-на минути и измиваш.Като боя за коса си е,но от моментните и без тежки химии.При мен се отми изцяло на 4-тото шампоанисване.
Виж целия пост
# 309
Използвах го точно така Laughingкато боя.
Един ден си бях чисто розова  Laughing после старателно го измих, сега имам само леки нюанси в косата и стои още по-добре.
Реалния цвят с който съм е 12/96 Wella Koleston.
Виж целия пост
# 310
Амалфи Покажи снимка.Интересно ми да видя цвета ти.

Приказвах с фризьорката за боята на pH и  не ми я препоръча.Според нея на Олиосета ще е идеална за мен.И ето отпадна чудното коя да избера.Ще смесвам 6.0 с 6.1 защото няма тъмно русо бежаво Sad .
Има светло кестеняво бежаво , на мен не ми се иска да се правя с 5 -  ца за да не стане супер тъмно.
Ани пробва ли шампоана и маската за блясък.Харесаха ли ти?Аз направо ги обожавам.
Най- важното е ,че не дразни скалпа ми.




Виж целия пост
# 311
Крайно разочарована съм от Олиата на Гарниер.  Не покри хубаво белите коси, може би 50%, а останалите 50% лъснаха след едно две измивания. Сега съм отново с бяла коса и се чудя какво да правя.
Виж целия пост
# 312
Крайно разочарована съм от Олиата на Гарниер.  Не покри хубаво белите коси, може би 50%, а останалите 50% лъснаха след едно две измивания. Сега съм отново с бяла коса и се чудя какво да правя.
Mother ако ще боядисваш косата по добре с боя без амоняк , боядисай само корени Stuck Out Tongue.Другата седмица ще пробвам олиосета и ще дам отзиви.Може да я пробваш.Цената и е чудесна за 100 мл боя -  150 мл оксидант. Стига за две боядисвания.
Виж целия пост
# 313
И аз издирвам от години перфектната боя за покритие на бели коси, но не съм я открила още Cry Аз съм с нива 7-8 и стои тъмно кестеняво Angry
Виж целия пост
# 314
Мамче, аз безамонячната на Матрикс ще ти препоръчам. Всичко ми покри, хубав и равномерен цвят се получи и ме изкара около месец и половина. Никакви поражения на косата. Много ми хареса и смятам въобще да не се занимавам повече с експерименти с бои. Само че следващият път ще сложа 7-ца или 6-ца + 7-ца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия