Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 15

  • 68 173
  • 753
# 195
Аз не казвам,че е лош , но не е моя.
Иначе със сигурност има лица, на които ще седи супер добре.Но моето е слабо и продълговато по-скоро и такъв бретон... тц.   bouquet
П.С. Под плътен имам предвид ,наистина много плътен бретон :
Виж целия пост
# 196
Аз харесвам бретони,но на мен лично ми омръзва бързо.Иска и специална грижа след баня.
Бих си направила бретон,Каролин.Лицето ти е продълговато като моето и точно на такава форма лице най-много подхожда.
Виж целия пост
# 197
Аз харесвам бретони,но на мен лично ми омръзва бързо.Иска и специална грижа след баня.
Бих си направила бретон,Каролин.Лицето ти е продълговато като моето и точно на такава форма лице най-много подхожда.

+ 1  bouquet , както казах и аз мисля,че ще ти отива -стига да ти се занимава  Mr. Green
Виж целия пост
# 198
Дъщеря ми е с хубав и плътен бретон, като показаните на снимките. През лятото челото й се спарва и се появяват ситни пъпчици, но тя не дава да се чуе да го пусне дълъг или да го вдига с фиба.
Аз имах бретон преди няколко години. Всеки ден го миех и изправях, а на 3 седмици ходех на фризьор за оформяне. Вече не ми се занимава.
Виж целия пост
# 199
За кръгло лице отива ли бритон и кой точно? Аз имах и асиметричен и прав..сега го оставих и ми е на дължина на нивото на устните.Преди се много хар с бритон
Виж целия пост
# 200
Не бих сложила бретон на кръгло лице,ще го прави още по-надуто и го запушва.

Виж целия пост
# 201
Аз харесвам бретони,но на мен лично ми омръзва бързо.Иска и специална грижа след баня.
Бих си направила бретон,Каролин.Лицето ти е продълговато като моето и точно на такава форма лице най-много подхожда.

+ 1  bouquet , както казах и аз мисля,че ще ти отива -стига да ти се занимава  Mr. Green
+ 2
На това красиво и овално лице с високо чело бретон ще стои в много и различни вариации!
Абс. споделям и мнението, че е рядко досадна работа да се грижиш за бретон в жегата Simple Smile  а и като цяло жени с по-мазни кожи (и/или обичащи по-ссериозен грим) направо стават роби на това чудо - но хубостта иска и жертви и време и пари!
Виж целия пост
# 202
Пфу,  Каролин изпуснах те. На мен също бретона му е труден за поддръжка, но хубаво направения бретон дава някаква завършеност на прическата (тръгнах да пиша прическа, телефона ми настоява да напиша "Приморско",  смятайте колко ми се ходи на море) Joy
Виж целия пост
# 203
Много сте мили момичета.😊Аз винаги съм мислила,че имам по-скоро топчесто или овално лице.Прави сте,че ми отиват всякакви бретони,едни повече,други по-малко.Досадно е и все повече ми пречи.Всъщност никога досега не съм стояла толкова дълго време без бретон,като се замисля,винаги съм имала.Сега обаче практичността и удобството,а и мързела си казаха думата.
Виж целия пост
# 204
И според мен на кръгло лице не отива бретон
Виж целия пост
# 205
Момичета,
някой пробвал ли е това чудо? Ей сега го видях в Кауфланд и не се сдържах, обаче никога не съм ползвала такова нещо и не знам какво да очаквам... Пише че трайността е от 4 до 6 измивания макс 8. Значи при мен ще е не повече от седмица. 
Виж целия пост
# 206
Аз го вземам, много добре ми покрива корените между две боядисвания.
Виж целия пост
# 207
И аз го ползвам активно между боядисванията, доволна съм 😊
Виж целия пост
# 208
Благодаря момичета! Намазах се и по-късно ще споделя резултата  Wink
Виж целия пост
# 209
Благодаря момичета! Намазах се и по-късно ще споделя резултата  Wink

Мои колежки го ползваха, но никак не бяха доволни, много нетрайно, аз ползвам на друга марка, той е адски траен. И аз съм с нов цвят, естествено, не желания от мен, но пък ми стои добре на тена, че с русото всичко се сливаше в едно петно. Ще ви покажа, разбира се, само да успея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия