Модни тенденции в прическите и всичко за косата - тема 15

  • 68 173
  • 753
# 360
Момичета, според вас от това ниво мога ли да се наплескам направо с 8.3 на Олиосета? Взех една 8.3 и имам останала 7.3 от предния път. Чудя се да ги миксирам ли или направо с 8-цата да клепотя Joy
Виж целия пост
# 361
Аз съм се мазала след 7-ца, направо с 8-ца. Получавало се е. Обаче започни първо с дължините, за да не се сдобиеш с по-светли корени.
Виж целия пост
# 362
Много ми допадат прическите на Кейт,които са полувдигнати.Точно за нещо Такова си мисля.Чаровона,супер си,мерси,че така хубаво ми ги систематизира,сега остава сямо да си избера и да пробвам.Отзад леко навита на едри букли и завързана  с прозрачен ластик и мисля да се сложа фиби като розички или момини сълзи в екрю или  бяло,че да съм в тон с малката.Ще стане приятна закачка с нейното венче.Може и някакво цвете с бяло и зелено,много ще подхожда за случая.Остава само да си намеря и мечтаната рокля в цвят пудра😀🌹🌷
Шампоана на Матрикс звучи баш като за мен.☺
Виж целия пост
# 363
Здравейте, момичета Simple Smile Имам нужда от съветите ви. С тънка чуплива и суха коса съм. Искам да сменя прическата си. Какво би отивало на кръгло лице и с тази коса?
Виж целия пост
# 364
Здравейте, момичета Simple Smile Имам нужда от съветите ви. С тънка чуплива и суха коса съм. Искам да сменя прическата си. Какво би отивало на кръгло лице и с тази коса?

А каква ти е прическата сега?
И моята коса е такава. Освен средна дължина с леки етажи друго не съм измислила.
Виж целия пост
# 365
Здравейте, момичета Simple Smile Имам нужда от съветите ви. С тънка чуплива и суха коса съм. Искам да сменя прическата си. Какво би отивало на кръгло лице и с тази коса?

А каква ти е прическата сега?
И моята коса е такава. Освен средна дължина с леки етажи друго не съм измислила.
   Виждала съм снимките ти и косите ни са еднакви по структура. В момента косата ми е 10 см. под раменете с леки етажи /най-късия ми вече е почти до раменете/, но аз точно тях искам да избегна. С тях не мога да си връзвам косата и на работа доста ми пречи.
Виж целия пост
# 366
На опашка и аз не мога да я вържа, че изглежда като проскубана. Smiling Imp

Обикновено я завързвам на кок с няколко фиби, тип крокодил или с щипка за коса.

Като не е на етажи моята коса се слепва за главата и изглежда много зле, все едно изобщо не е измита.
Виж целия пост
# 367
Чаровна, намаля леко слава богу.  Two HeartsУмувам и аз за кръщенето, но вероятно просто ще я изправя хубаво при фризьор предния ден Rolling Eyes
Виж целия пост
# 368
Момичета, според вас от това ниво мога ли да се наплескам направо с 8.3 на Олиосета? Взех една 8.3 и имам останала 7.3 от предния път. Чудя се да ги миксирам ли или направо с 8-цата да клепотя Joy

Чудесна си.Успях да те видя.Според мен ще се получи с 8.3
Каролин за кок не знам дали ще е о.к. ако искаш да скриеш бузките .Втората прическа мисля,че най много ще ти прилича а и ти обичаш къдпици каквито има и в самата прическа.
Черен шоколад не се сещам за друга прическа освен за етажи рана коса.
Lady на мен ми се струват с къдрава коса.Чупливи коса за мен са леки чупки тук там а колкото пъти съм те видяла си била с къдрички.
Виж целия пост
# 369
Да, косата ми е по-скоро къдрава, но косъмът е фин и мек. Ако не е на етажи, просто се сляга от собствената си тежест. Някоя по-остра и жилава коса не би имала този проблем , дори и да е равна.

Разгледах в нета, но прическите за къдрава коса не са много, т.е. са еднотипни.
Виж целия пост
# 370
Боядисах се.Доволна съм.Имам усещането ,че не е боя а отмих маска от косата сиГрам сухота нямам.Цвета е чудесен.Има съвсем малка разлика в корените ,но само аз си я виждам.



]и на вън без светкавица
Виж целия пост
# 371
Браво, Чаровна! Чудесна коса. С Олисета ли се боядиса?
Виж целия пост
# 372
Браво, Чаровна! Чудесна коса. С Олисета ли се боядиса?
Да , с Олиосета се боядисах.Благодаря Kissing Heart
Виж целия пост
# 373
Чаровнице, твоята коса ми се вижда все една и съща - прекрасна. Heart
Не намирам съществена разлика в цвета, но може от снимките да е или от моя телефон.
Виж целия пост
# 374
Жана,  благодаря Heart.И на мен ми се вижда все една и съща.Аз нали знаеш ,че не бягам много от естествения си цвят и се придържам към него Simple SmileЗа мен е важно косата ми да е здрава и не изтормозена .
Затова не се решават много на големи промени.Исках лилаво омбре...Направих го и няколко месеца се бори с накъсването. Сега тъкмо я възстанових и не искам да я измъчвам отново.След време може някой друг кичур ,но не и драстично изсветляване. Иначе ето преди да се боядисам с Олиосета.
]Имам и в лице но съм отслабнала още и съм като скелет.Ще ви  стресна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия