Досега не си е пъхала играчки в устата, не яде и бонбони та да каже човек, че се е объркала. Играе с тях от месеци. Кво я прихвана сега? Иначе новата колекция старателно се крие на високо в кутията за събиране,че ги разпилява.
Досега не си е пъхала играчки в устата, не яде и бонбони та да каже човек, че се е объркала. Играе с тях от месеци. Кво я прихвана сега? Иначе новата колекция старателно се крие на високо в кутията за събиране,че ги разпилява.
изкарах час и половина в чакалня с 5 бременни и или тези бяха от лошавите, или просто твърде много естроген имаше затворен в тва тясно пространство
ениуей, за първи път не си мечтах пак да съм бременна 
/, ако сте имали и сте я махнали защо и т.н., много ще съм ви благодарна ..
ама на мен естрогена едва ли ще ми е проблематичен, щото по-принцип тестостерон и ДХЕА-С вечно са към горни реф. стойности или над тях ..
Мислила ли си за витамин Д и Б дали не е възможно да имаш липса и недостиг, за детенцето също 
Последният път като бях в Лидл, нашето си изпроси цяла шепа от касиерката, толкова е изразителна, че всякакви хора и се връзват на глупостите и прищявките. А особено пред чужди хора се изявява като ангел небесен/особено като има интерес/. Такова хитро и манипулативно същество е, че се чудя от къде и идват на акъла някои техники за манипулация
.
Отиваш на консултация и ти казват кой е най-добрият вариант, според ефекта който искаш да се постигне. Те ти обясняват и ти правят чак и финансов план
Препоръчани теми