Ваканционна на мамите от ИБ

  • 34 706
  • 766
# 750
Една майка на момченце от класа е лекар, който се занимава точно с проблеми със съня... говорила съм с нея, пробвах някои техники, нищо не дава ефект - просто много бързо й се зарежда батерията...
нейните сополи и кашлица са от училище - всеки ден някой се оплаква, че има същите симптоми и ги чувам как кашлят... след месец като излезе във ваканция ще мине, тааа чакам... понякога спя по три часа, което за мен е сууупер...
Виж целия пост
# 751
Ама тези мезоконци май са нещо ново, защото на мен ми предлагаха нещо като интервенция, почти равно с операция, а това не изглежда така  Shocked Thinking
Виж целия пост
# 752
Да, мезоконците действат като "армировка" и укрепват кожата и докато се разграждат стимулират естественото производство на колаген. Няма рязане, само те боцкат с тънка игла.
Идеята е, че при леко отпускане на кожата могат да спрат процеса и да възстановят еластичността на кожата. Разграждат се за между 2 и 3 години.
При мен, обаче, промяната в бюста е по-голяма и май няма да стане. Преди носех сутиени с подплънки, с пуш-ъп ефект и т.н., а сега мога да задържа молив под гърдата Sad
Виж целия пост
# 753
Брях Пънчолина, не знаех, че си чак толкова суетна.
Виж целия пост
# 754
По принцип не съм, ама напоследък самочувстието ми е заорало в земята, не се чувствам никак привлекателна.
Виж целия пост
# 755
Хмм, ако трябва да съм честна, точно от теб не очаквах да се притесняваш за гърди. За всичко друго по бих. Станало ли е нещо? Красива си- и вътрешно и външно. Който мисли обратното, значи акъл няма  Hug
Виж целия пост
# 756
Благодаря ти! Нищо конкретно, просто не се чувствам добре в кожата си. Като цяло съм напълняла малко, 4-5кг, недоспала съм, интимният живот отсъства генерално.
Безкрайно съм благодарна на тялото ми, че успя да износи най-безценното за мен, може би просто очаквах да вляза във форма за една година. А реално сега съм по-пълна, отколкото излязох от родилното. И ако за корема, стриите и целулита не ми пука толкова, то за бюста откровено ми е ... да кажем тъпо...
Виж целия пост
# 757
Пънче гледам те много лошо, сериозно .. реално не съм идвала да те проверявам под блузата си какво носиш, но вярвай ми никой не те гледа толкова критично, колкото се гледаш сам и пресата, под която сам се поставяш е много по-тежка .. подозирам, че ти си се поддала на синдрома на майчината отговорност или както се казваше там, когато се опитваш да си идеална, да поставяш и изпълняваш цели със срокове и т.н. .. както обича да казва един мой клиент take it easy, woman! идеални хора няма, ако някой си мисли, че е идеален, то той е за сериозна психотерапия ..
Виж целия пост
# 758
Ооо, и аз да ти се накарам сега 😁 След спиране на кърменето гърдите си връщат стария размер, може да увиснат леко, дано си късметлийка. При мен няма материал та не се усеща, хаха, но коремът мии, ой, той е като набраздена нива 😣 Добре, че мъжът ми си ме приема като преди, аз не се харесвам, но той ми вдига настроението. Ще се регулират нещата и при теб, Пънчита, ще си влезеш в релсите, като поотрасте детенцето и се нормализират нещата. Заради децата е всичко, мисли за това 🤗
Виж целия пост
# 759
Подозирам, че след като не съм кърмила бюста ми не е толкова променен. Но както всяко нещо с годините се подава на гравитацията. Наскоро дори забелязах, че едната ми гърда е по голяма от другата. Дзверих се и не можех да повярвам. Ма туй е положението. Критики нямам  Mr. Green
НО пък ако наистина самочувствието ти страда и не си ок, тогава смятам че човек трябва да търси начин да се коригира.
Виж целия пост
# 760
Моят бюст е абсолютно същият както преди. Но понеже никога не е бил особено стегнат нямаше и какво да се разваля, хахах. Това е плюсът, че не съм била перфектна преди да родя Laughing
Виж целия пост
# 761
Наскоро дори забелязах, че едната ми гърда е по голяма от другата.
ти топлата вода ли откриваш?! вероятно цял живот са били така, то всъщност като се замисля, не познавам жена, която да е с идеално еднакви гърди .. ако има моля да се доложи тук! Grinning
Виж целия пост
# 762
Ау, пък като направих абсцес на по-голямата каква беше картинката, мале-мале, за страх да ме гълташ Laughing
Виж целия пост
# 763
Пънче Тръгнеш ли веднъж на работа и те завърти фихрушката, няма да гледаш на нещата така.
Аз се дадох на идеята, че няма да изляза повече без сутиен и да отида по половинки на плаж. С моя бюст е голяма трагедия.
Виж целия пост
# 764
Честит имен ден на всички малки и големи,носещи името Александър.
Пънче,не се филмирай.Аз не съм кърмила и бюста ми си остана същия почти и е увиснал,но не ми прави впечатление.
Сигме,мойте са така още от преди това.
Бени,дано започне да спи по-дълго и по спокойно Ема скоро.
Кокоске,радвам се,че е добре малката кокоска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия