бъдещият ми съпруг "поддържа" друга жена

  • 30 731
  • 293
# 270
Фактът ,че медузите живеят без мозък и се размножават вече 700 мил.години дава надежда и успокоение на много хора.
Типичен пример от нейна страна. Той май е по умен. Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Натия и Деси: като започнете да хулите другите по-добре ли се чувствате? Вашата вИсота до клишираното използване на популярни постове от фейсбук ли се ограничава?
Виж целия пост
# 272
От тук ли идват притесненията на авторката?
Виж целия пост
# 273
Юна , този "договор" , така цитиран , направо си минава и без него  Laughing
Според мен са различни случаите , де да знам. Тя авторката други  неща споделя в темата.
Виж целия пост
# 274
Това поведение по всичко прилича на човек, който се е присъединил към секта.
Виж целия пост
# 275
Напълно подкрепям мненията на Деси и Елора,че авторката и "бъдещия съпруг" са си лика-прилика."Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака".Нека се вземат младите!Е,след не много време Mandosiel ще реди ред сълзи,ред сополи тук,ама това напълно ще си го е заслужила.
Виж целия пост
# 276
Напълно подкрепям мненията на Деси и Елора,че авторката и "бъдещия съпруг" са си лика-прилика."Търкулнало се гърнето и си намерило похлупака".Нека се вземат младите!Е,след не много време Mandosiel ще реди ред сълзи,ред сополи тук,ама това напълно ще си го е заслужила.

И това продължение ще е скука.
Не ми харесва тоз сериал  Mr. Green
Виж целия пост
# 277
Горещо ти препоръчвам ДА НЕ ПОСПИСВАШ НИКАКЪВ ПРЕДБРАЧЕН ДОГОВОР. И не само това - има декларации за режим на разделност между съпрузи, за които е добре да се осведомиш и да подпишете преди сватбата. Така се застраховаш, че всичко, което ТИ си купиш след брака и е на твое име ще си остане твое при евентуален развод и той няма да има никакво право над него. А това е важно не само заради теб, а и заради бъдещите ви деца. Защото с този предбрачен договор така ще се закопаеш САМА, че после ще се чудиш как да се оправяш и ти, и децата ви.
Виж целия пост
# 278
Горещо ти препоръчвам ДА НЕ ПОСПИСВАШ НИКАКЪВ ПРЕДБРАЧЕН ДОГОВОР. И не само това - има декларации за режим на разделност между съпрузи, за които е добре да се осведомиш и да подпишете преди сватбата. Така се застраховаш, че всичко, което ТИ си купиш след брака и е на твое име ще си остане твое при евентуален развод и той няма да има никакво право над него. А това е важно не само заради теб, а и заради бъдещите ви деца. Защото с този предбрачен договор така ще се закопаеш САМА, че после ще се чудиш как да се оправяш и ти, и децата ви.
На маникюрист е.💅 Оправя си копитцата.
Виж целия пост
# 279
Взе ми думите от клавиатурата.

Виж целия пост
# 280
Момичета,
А, аз се възхищавам на търпението с което и обяснявате, давате и съвети а тя
не вдява и не вдява.

Респект момичета към всички вас Hug bouquet На мене нервите не ми издържаха
да чета ooooh!
Не се сещам от кога съм във форума, ама такава история не съм срещала...... #Crazy
Да предпочетеш да ходиш на маникюр, а не да отидеш да се посъветваш с адвокат smile3544

Тоя нейния убевец не само нея, ами ако имат и деца ще го остави не по бели гащи, ами направо без гащи Sad
Виж целия пост
# 281
Нали знаете, че авторката има и друг профил, от него пише в друга пързалка.
Виж целия пост
# 282
Нали знаете, че авторката има и друг профил, от него пише в друга пързалка.
Ми, не. Я, сподели щом си разконспирирала...
Виж целия пост
# 283
Нали знаете, че авторката има и друг профил, от него пише в друга пързалка.

Не знаех. Уж съм Мара подробната, пък изпуснах.
Ако може да подшушнеш коя, какво ...
Виж целия пост
# 284
В темата, връзка завършила с аборт, една потребителка разконспирира, че авторката се обърка и писа от ника на тази авторка. Модераторите казали, че е съвпадение...но мисля че жената е луда и си пише фантасмагории...
http://old.bg-mamma.com/?topic=988720;topicrefid=20
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия