На море в Турция - тема 48

  • 232 052
  • 1 041
# 540
Здравейте,

Някой дали може да ми помогне малко в избора между RIXOS PREMIUM TEKIROVA,  RIXOS PREMIUM BELEK и RIXOS SUNGATE ?
Виж целия пост
# 541
Здравейте,

Някой дали може да ми помогне малко в избора между RIXOS PREMIUM TEKIROVA,  RIXOS PREMIUM BELEK и RIXOS SUNGATE ?


Били сме и в трите хотела.  Дали защото първо посетихме Риксос Сънгейт но е нашият фаворит. На първата страница има отзиви от мен и за трите хотела
Виж целия пост
# 542
Най хубаво е по 3 дни във всеки от тези хотели RIXOS PREMIUM TEKIROVA,  RIXOS PREMIUM BELEK и RIXOS SUNGATE , такава програма да ти направят. Ще е реклама на веригата RIXOS
Виж целия пост
# 543
Здравейте,

Някой дали може да ми помогне малко в избора между RIXOS PREMIUM TEKIROVA,  RIXOS PREMIUM BELEK и RIXOS SUNGATE ?


Били сме и в трите хотела.  Дали защото първо посетихме Риксос Сънгейт но е нашият фаворит. На първата страница има отзиви от мен и за трите хотела
Благодаря много за отделеното време.
Всъщност бях решила, че ще е този в Белек, но понеже бях прочела мненията ти и се разколебах. Ще го мисля още, Има време.

Paperina,
Благодаря. Не съм сигурна, че искам да се местим по този начин, но ще помисля и за такъв вариат. Не знам дали е възможно такъв тип настаняване.
Виж целия пост
# 544
Здравейте,

Някой дали може да ми помогне малко в избора между RIXOS PREMIUM TEKIROVA,  RIXOS PREMIUM BELEK и RIXOS SUNGATE ?

Били сме два пъти в Sungate и сме много доволни. Никакви забележки нямаме. Първия път без дете, само двама, втория път с дете.
За този в Белек много се чудехме, но се разубедихме, защото територията била още по-огромна, хората даже се губели там Grinning За Текирова не знам, но от снимки не ми изглежда уютен. Пак бихме отишли в Сънгейт.
Виж целия пост
# 545
Здравейте и от мен Simple Smile
Искам да споделя впечатленията си от Wow Bodrum Resort. Посетихме този септември и останахме страшно доволни. Пътувахме със самолет от Варна с Емералд. Според мен е по-добрият вариант за транспорт, защото други българи, които бяха там по същото време, но са пътували с автобус, казаха, че няма да повторят.
Вярно, че базата е малко поостаряла, не изглежда така лъскаво както на снимките, но ние бяхме в стаята буквално само за 1 спане. Тъй като в Бодрум има изисквания спрямо архитектурата, хотелът представлява 3 етажни къщички, а голямата сграда е рецепция и ресторант. Това би било леко неудобно за семейства с малки деца и колички, тъй като предвижването в комплекса би ги затруднило. Като цяло обаче ние си изкарахме чудесно. Анимацията и храната бяха невероятни! Препоръчвам хотела с две ръце!
Виж целия пост
# 546
Здравейте от мен.  Миналата година изкарахме страхотно в Риксос Премиум Текирова в Кемер.Плажа обаче не ми хареса много защото имаше камъни. Тази година сме се насочили към Аквасис в Дидим. Още се колебаем за swim up lake room, но май ще си вземем в хотелскста част. Който е бил в тях може ли да даде съвет?
Виж целия пост
# 547
      В търсене на хубав  хотел,с прилични цени в района на Фетие и Саръгерме съм Simple Smile,затова бих помолила,ако има тук почивали скоро в тези райони ,да изкажат мнение или препоръки Praynig
Виж целия пост
# 548
Искам да попитам как избирате да резервирате почивката си от толкова туристически агенции,нямам предвид цените,а това как се доверявате ако не сте пътували до сега с даден туроператор. Въпросът ми е конкретно за агенция Версо травъл не ги бях чувала докато не започнах да търся оферти за почивказа следващото лято,не ми се иска да мина толкова километри с децата  и да се окаже че нямаме резервация. Ако някой е ползвал услугите на въпросната фирма моля за коментар.
Виж целия пост
# 549
Лично аз пътувам само с 2 агенции и почти не се случва да им изневеря точно защото не познавам другите. Като съм доволна от цени и отношение проблеми няма изобщо да търся други оферти
Виж целия пост
# 550
Аз избирам агенция, хотел и т.н. като разпитвам приятели, чета мнения тук във форума и в групите във фейсбук и така се ориентирам.

Отново да попитам, тъй като преди време никой не ми отговори - когато пътувате със собствен транспорт от къде си резервирате хотел, пак чрез тур агенция или от сайта на хотела?
Виж целия пост
# 551
Аз избирам агенция, хотел и т.н. като разпитвам приятели, чета мнения тук във форума и в групите във фейсбук и така се ориентирам.

Отново да попитам, тъй като преди време никой не ми отговори - когато пътувате със собствен транспорт от къде си резервирате хотел, пак чрез тур агенция или от сайта на хотела?


Догодина ще ходиме живи и здрави със собствен транспорт ,обмисляме варианта с тур агенция . Мисля ,че така ще ни е по-спокойно .
Виж целия пост
# 552
Искам да попитам как избирате да резервирате почивката си от толкова туристически агенции,нямам предвид цените,а това как се доверявате ако не сте пътували до сега с даден туроператор. Въпросът ми е конкретно за агенция Версо травъл не ги бях чувала докато не започнах да търся оферти за почивказа следващото лято,не ми се иска да мина толкова километри с децата  и да се окаже че нямаме резервация. Ако някой е ползвал услугите на въпросната фирма моля за коментар.
Четете малко повече и ще видите кои две фирми са основни ...за почивки Турция . И има една която купува много самолетни билети и автобусите които наема са ... newsm78 newsm78.
Виж целия пост
# 553
Като сме били със собствен транспорт хотела е бил през агенция. Цените през хотела или букинг бяха около 3 пъти по високи. Говоря конкретно за Риксос. Иначе букинг за междинните нощувки
Виж целия пост
# 554
Здравейте от мен.  Миналата година изкарахме страхотно в Риксос Премиум Текирова в Кемер.Плажа обаче не ми хареса много защото имаше камъни. Тази година сме се насочили към Аквасис в Дидим. Още се колебаем за swim up lake room, но май ще си вземем в хотелскста част. Който е бил в тях може ли да даде съвет?
Здравей maiche миналата година бяхме в Аквасис и хотела е разкошен.  swim up lake room е стая на първи етаж, от която имаш директен достъп до басейна, докато lake room е на втори етаж. В основната част може да си вземете каквато предпочитате гледка (и тази към града си заслужава) няма да съжалявате, музиката на басейна е нормална като сила и може спокойно да се почива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия