Толкова немърливо никога не съм се отнасяла. Всяка седмица си казвам, че ще ида... И на мамограф сякаш искам да ида да ми видят гърдите. Да видим кога... Честит 15-ти септември! Успешна година на децата и родителите

Толкова немърливо никога не съм се отнасяла. Всяка седмица си казвам, че ще ида... И на мамограф сякаш искам да ида да ми видят гърдите. Да видим кога... 

И да, истина е, че често се образуват по време на бременност. За разлика от тези в бъбреците не могат да се разбият, когато са по-големи и няма как да излязат с лекарства. 




Имам усещането, че ще избягвам детските площадки, защото видиш ли госпожицата иска всяко нещо, което види и ако не го получи става грозно. Винаги съм се гордяла с добре възпитаното си дете, но сега си давам ясна сметка, че не опира само до това(възпитание).
Вършат бели в комбина двамата винаги, първо се беше научил номера с тръшкането момъка, ( дано не четат сицялните в темата
??? 
Препоръчани теми