Авторке, не се измъчвай повече. Една година си му подарила, не смяташ ли, че е достатъчно?!
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана 
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана 
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана 
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана 
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана 
имала съм 8 партньора досега и с всичките съм го правила без предпазни мерки, четох някаква статия, че ДНК от бившите партньори се прехвърляло в това на бебето ти , има ли нещо вярно? Моля ви не ми се смейте, наистина се притеснявам и се чувсвам като повлекана 


Препоръчани теми