Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 40

  • 40 267
  • 738
# 510
И яз не ям сладко изобщо. Само плодове.
Виж целия пост
# 511
И на мен хич не ми се яде сладко. От време на време си правя чийзкейк, това ми е сладкото, веднъж - два пъти в месеца. Иначе ям много плодове, за праскови умирам.
Виж целия пост
# 512
Аз цял живот не обичах сладко, сега не мога да му смогна. Ама аз и цигарите спрях рязко, абе екшън е. Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Знаете ли как стоят нещата при комбинацията бременност и задочно обучение ? Някакви права, привилегии ?  newsm78
Виж целия пост
# 514
То въобще има ли някакви правомощия ако учиш и си бременна?
Виж целия пост
# 515
Знаете ли как стоят нещата при комбинацията бременност и задочно обучение ? Някакви права, привилегии ?  newsm78
Не, само при редовното има привилегии и еднократна помощ.
Виж целия пост
# 516
Вие ставате ли вечерно време да ядете? На мен ми се случва често да изпитвам глад нощем. Докато не стана да хапна, може да е едно плодче, не мога да заспя.
Виж целия пост
# 517
Аз често се будя гладна, но не си позволявам да ям нощем. И сега съм гладна ама ще чакам да стане нормален час за ядене Wink
Виж целия пост
# 518
Ох добре, че поне това го нямам... иначе изпитвам непрекъснато желание да ям неща, които по принцип не бих яла... възможно най-вредните ... едвам се ограничавам и контролирам Simple Smile
Виж целия пост
# 519
А при мен сякаш въобще не се е повишил апетита Rolling Eyes
но дори и да огладнявах през нощта, не бих си позволила да ям.
Виж целия пост
# 520
И аз нямам повишен апетит. Само веднъж прекалих с руска салата и веднъж с пържени картофи  Mr. Green Добре, че е лято и са жеги та не ми се яде, че ако бях бременна през зимата, щях да опустошавам де що ми видят очите.  Laughing
През нощта не ям, нямам такъв навик.
Виж целия пост
# 521
И на мен не ми с е епроменил много апетита. Дори ми е намалял. Но и много се ограничавам. Толкова ме е страх от киселини , че избявам адски много храни. А вечер пък ям толкова малко, че после пак-киселини, лошо ми е. И за това нощем настава един глад мале, мале Simple Smile
Виж целия пост
# 522
Леле, аз съм лакомо прасенце. Блазе ви на вас. Аз съм си виновна, не мога да се контролирам. Ще направя опит да се въздържам. Ако трябва ще стоя гладна, за да свикна, друго не се сещам. Явно и затова все ми е подут стомаха, нямам режим, осъзнавам, че не е хубаво! Grinning
Виж целия пост
# 523
Аз от доста години имам по-стриктен режим относно вечерното хранене-до 19:30 маааксимум 20ч., ако сме на заведение наппример. Е, миналата седмица го наруших пак заради събиране -ядох до към 22ч и сутринта коремът ми така стържеше, че чак ми стана лошо.
Вчера например хапнах повече от нужното на обяд(не от глад, от лакомия беше) и едвам изкарах работния ден превита на стола. Аз нямам киселини, но е едно непрекъснато уригване..ужасно
Виж целия пост
# 524
Благодаря за написаното, ще пробвам след 20 часа да не ям, редовно и почти всяка вечер го правя. Явно лакомията е по-силна от мен.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия