Връзка завършваща с Аборт

  • 14 506
  • 132
# 60
Нещо не ми се вързват нещата. Аз съм със заболяване на ЩЖ плюс операция. Имам мисед, но никой не ме е пращал да си правя изследвания и т.н. Но както и да е. Радвай се, че си се отървала и напред,
Виж целия пост
# 61
Нещо не ми се вързват нещата. Аз съм със заболяване на ЩЖ плюс операция. Имам мисед, но никой не ме е пращал да си правя изследвания и т.н. Но както и да е. Радвай се, че си се отървала и напред,

от спешното отделение ми обясниха какви изследвания е нужно да направя.
не се задължителни, но казаха, че е желателно да се видят нивата на хормоните.

Виж целия пост
# 62

А най-вероятно просто на специалиста са му били по-малко качествените плувци.


Грозно е и не ти отива.

Да не говорим и че е напълно неграмотно заключение.

При скъсан презерватив са му били достатъчно качествени плувците.
При направата на първото дете са ме били достатъчно качествени, та въпреки моите, според докторите, недоразвити яйчници, забременях веднага
При направата на второто дете, когато вече бях на 34, също са му били достатъчно на брой качествените.

Само през останалите 38 години, за да обслужат теорията ти, са били с намален брой.
Ми, добре! Mr. Green
Виж целия пост
# 63
Абсурт, това е обяснението на гинеколозите, с които съм обсъждала методи за предпазване. Грозно, хубаво, силно се съмнявам, че са искали да ме излъжат, за да се "мъча" с презервативи. В нормалния случай рискът е голям, дори да го извади много преди свършване.

При направата на второто дете, когато вече бях на 34, също са му били достатъчно на брой качествените.
Правили сте го с прекъснат полов акт? Говоря за количеството им в течността, която се отделя преди еякулацията, там бройката е значително по-малка, отколкото в еякулата, но при по-плодовитите и тя е проблем. А не че не могат да се стискат.

от спешното отделение ми обясниха какви изследвания е нужно да направя.
не се задължителни, но казаха, че е желателно да се видят нивата на хормоните.
Напиши ги тук, за да ти кажем кое се поема от касата, за да не се набутваш.
Виж целия пост
# 64
Абсурт, това е обяснението на гинеколозите, с които съм обсъждала методи за предпазване. Грозно, хубаво, силно се съмнявам, че са искали да ме излъжат, за да се "мъча" с презервативи. В нормалния случай рискът е голям, дори да го извади много преди свършване.

...
Правили сте го с прекъснат полов акт? Говоря за количеството им в течността, която се отделя преди еякулацията, там бройката е значително по-малка, отколкото в еякулата, но при по-плодовитите и тя е проблем. А не че не могат да се стискат.


Напълно подкрепям. Точно същото знам от гинеколози и аз.

Специалист, неспециалист...
Виж целия пост
# 65
Преглед при едокринолог + ехография на щитовидната железа и хормони TSH FT4
Прегледи при геноколог
Виж целия пост
# 66
НСЧ, това е обяснение на твоя гинеколог заради ТВОЯТА специфичност!
Защо се запъваш като магаре на мост, не мога да разбера?

Няма предпазно средство, което да гарантира на 100%.
Това е важното, а е глупаво да отричаш категорично нещо, което дори и не си практикувала.

Те, докторите бяха ми казали, че няма да забременея поне до 24 години, защото са ми недоразвити яйчниците, ама на- хем родих на 20, хем на 21 направих аборт от скъсания презерватив и то, щото явно, плувците на мъжа ми хич ги е нямало.  Mr. Green

Пък през всичките 38 години избирателно съм ставала силно неплодовита, а и той го е докарвал до стерилност, че да се вместим в теорията ти. Peace
Виж целия пост
# 67
Нищо общо нямаше с моята специфичност, има достатъчно статии по въпроса, който го интересува да прочете Simple Smile
Цитат
Преглед при едокринолог + ехография на щитовидната железа и хормони TSH FT4
Прегледи при геноколог
От тези се плаща само ехографа - 20 лв. Всичко друго е по касата.
Виж целия пост
# 68
НЕ се сърди човече, може ли да ми пратиш линк какво се поема от НЗОК след аборт.
търсих в мрежата не откриях описание - всичко което открих е за бременост и други здраволсловни проблеми.
Виж целия пост
# 69
Трябват и 100лева на жената. Mr. Green
Виж целия пост
# 70
НЕ се сърди човече, може ли да ми пратиш линк какво се поема от НЗОК след аборт.
търсих в мрежата не откриях описание - всичко което открих е за бременост и други здраволсловни проблеми.
Няма значение след какво е, щом е назначено от лекар. Отиваш при личния, обясняваш му какво се е случило и затова искаш направления за ендокринолог и гинеколог.
Тук можеш да видиш кои хормони са платени и кои по каса (по-тъмните). TSH и FT4, които са назначени при теб, се поемат (плаща се само около 2 лв. за вземането на кръв).

Виж целия пост
# 71
Авторке, съжалявам за загубата ти, но ти нямаш вина за аборта. Природата го е "махнала" това дете от теб.
Тези 100 лв ги забрави. Нито по-богата ще те направят, нито значително по-бедна.
Гледай си здравето и детето.
Аз съм вярваща , според мен неслучайно си направила спонтанен аборт. Господ / Съдбата или там в каквото ти вярваш , те е отървал да не размножиш гените на този неспособен и неемпатичен човек.
Истинското му лице е лъснало - несъстрадателен, неподкрепящ и жесток... че и груб (пишеш, че те е обидил)
А и друго , както при жените риск от спонтанен аборт нараства след 35 им година, така и при мъжете след 40 години качеството на спермата намалява, което също води до различни бъгове в развитието на плода, а от там и от повишен риск от спонтанен аборт... Та този господин да се ограмоти малко поне ! Не винаги само жената е виновна за неуспешната бременност. Сетил се той на 40 години да прави деца ...
Виж целия пост
# 72
Сетил се той на 40 години да прави деца ...

И? Ти сериозно ли?
Виж целия пост
# 73
познавам хора и на 50 правят деца...
но носят отговорност и като искат  деца правят всичко възможно жената да бъде добре и да се чувства спокойна, да може да си почива и да НЕ носи цялата отговорност върху себе си ...
Виж целия пост
# 74
Трябват и 100лева на жената. Mr. Green
Що, тя сама ли си е направила детето, че да поеме всичко по аборта и след него? Има право да му ги иска, макар че няма да получи нищо. В крайна сметка тя и аборт е правила, и пари е давала, пък той се измъкнал като....

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия