ЮНЧЕТА 2017 г.

  • 65 730
  • 730
# 435
Оооо много е хубавв пу пу да не са му уроки да ти е жив и здрав и много послушен :*

Boo май само ние се показахме. Много е сладка.  Да ви е жива и здрава и много да ви слуша.
Виж целия пост
# 436
Момичета, чета че имате проблеми със захранването, ние пък имаме обратния проблем. Нашата бебка не иска да си пие млякото от известно време. Имам предвид, че иска да яде само с лъжица. Ако и кусам млякото с лъжица яде, обаче с биберон не... направо не мога повече. Не знам как да се оправя с тоя проблем. И в храненията, в които не иска и правя оризова или бананова каша и така... Някой друг да има подобен проблем ?
Виж целия пост
# 437
Момичета, чета че имате проблеми със захранването, ние пък имаме обратния проблем. Нашата бебка не иска да си пие млякото от известно време. Имам предвид, че иска да яде само с лъжица. Ако и кусам млякото с лъжица яде, обаче с биберон не... направо не мога повече. Не знам как да се оправя с тоя проблем. И в храненията, в които не иска и правя оризова или бананова каша и така... Някой друг да има подобен проблем ?

Единственото, което мога да те посъветвам е да пробваш с такова шиши:
https://koalabebe.com/product/2864/nubi-n-by-shishe-s-dva-nakray … t-flow-sinyo.html
Вече и ако това не помогне пробвай за няколко дни да спреш кашите и пюретата, друго не ми идва на ум  newsm78

Леле хора, а  пък тази нощ си изкарахме акъла с баща й, събуди се към 3 яде и задряма, но много неспокойна и в 4 без 15 някъде като ревна това дете ама рев който до сега не бях чувала все едно нещо зверски я болеше милата намазахме я с Калгел, успокойхме я и я приспах много ми стана жал, явно са зъбите ама ми идеше да ревна с нея  Sad
Виж целия пост
# 438
Бууу, при нас през ноща същата работа беше. И аз се чудя, дали зъби. С нищо не съм мазала. Или пак главата му болеше.... Много рязко времето се е променило, и този сняг.... Чела съм някъде че при бебета главоболието е доста силно заради незараснала фонтанела. Не знам дали е наистина така......
Виж целия пост
# 439
Това за главобилието не го знаех, но при нас са зъбки видях днес две бели ивички ниско долу в венеца и явно тръгват вече и май ще видиме чудо докато пробият милите как ли ги боли, като знам на нас колко ни е гадно като ни болят зъбк Cry
Виж целия пост
# 440
И аз виждам бели ивички низко на венеца. Но аз мислех че когато излизат не трябва ли да се зачерви венеца? Втория ден мрънка, все недоволен, иска да го разнасям. Даже, като го приспивам плюе залъгалка и само пие вода. Обикновенно след като се напие с вода взима залъгалка... Може би сега го боли от нея... Офф направо не знам..
Определено трябва да взема Камилия за да го успокоя малко..
Виж целия пост
# 441
Цяла нощ не спим. Буди се през час с рев 😥
Виж целия пост
# 442
Karjala, това е от зъбките. Само търпение и ще избият, и ще стане по-леко:thumbsup:
Виж целия пост
# 443
Момичета, вие ползвате ли вече бънджи и от кога ще полвате проходилка? Сега гледам бънджита и проходилки. които се трансформират в различни неща и се чудя какво да й купим? Слагате ли бебетата пдпрени с възглавници да се опитват да седят сами? На нас педи каза, че е рано, седи са мо в щезлонга и в мен. полегнала...
Виж целия пост
# 444
Мъничката е на 6 месеца и 10 дни.Не се обръща сама....мързи я много.Предпочита да си рита на активната гимнастика и в шезлонга.Понякога я държа в мен...понякога подпирам по мялко с възглавница,но то се вижда,че й е рано.Онзи ден я водих на ортопед(водих я и на 1 месец и сега на 6 профилактично).Поговорих си с доктора...той препоръчва детето да не се слага в проходилка и бънджи.За него това са помощни средства за деца ,който имат нужда от помощ.Не съм много съгласна....сигурно проходилка ще взема.Препоръча да я оставя сама да пожелае да стой.....сама да покаже ,че е готова-с това съм съгласна.Няма да я мъча.
Виж целия пост
# 445
На нас в бънджи ни разреши педиатърката малко преди 6 месеца, каза че детето е напълно готово. За проходилка ни забрани изрично. Каза, че това било като патерици за здрав човек и не била съгласна. Трябвало да се научи без патерици, когато е готово. Аз не съм много съгласна, но я слушам какво да правя. Решила съм да и вярвам на 100% и слушам. За бънджито - много му е кеф да скача и дори, когато аз го сложа да стъпи някъде, вече се усеща едно стабилно стъпване.
Виж целия пост
# 446
YumМоята дунда се опитва да се обърне сама от гръб по корем, но си заклещва ръката. частната лекарка каза, че е готова за бънджи, но, май, докато избера кое да е, тя ще проходи:rolling_eyes: Утре започвам захранването, купих пъщърнак, чудя се дали да не започна, обаче, с тиква?
Виж целия пост
# 447
Моят младеж вече от 2 седмици се обръща от гръб по корем, обаче обратно не може и реве. Grinning
Аз съм против проходилка. Като бях малка мене ме слагали в проходилка, сега имам скалиоза. Не знам дали да не от това...
Ще проходи когато му трябва. Иначе слагам го седнал в зимен кош на количката, като слагам отзад голяма възглавница. Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Бяхме на консултация днес,че нали беше малко болна и с 1 дена изместихме.8.100 Flushed една малка бухта е
Виж целия пост
# 449
Цвете браво за мерките, ние на 11-ти сме на консултация + две ваксини+реимунизацията на БЦЖ, че не се показа на рамото  Cry

За бънджито и ние от 5м+ я слагаме и е радост голяма, ортопеда ни каза че няма проблем, за подпирането с възглавници също е ок  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия