ЮНЧЕТА 2017 г.

  • 65 730
  • 730
# 420
Момичета, да попитам имате ли вече столчета за захранване и с кави характеристики? Гледам сега това https://www.emag.bg/stol-za-hranene-mappy-reguliruem-6-36-meseca … ar-exp_center_1_2 и се чудя.
Виж целия пост
# 421
Момичета, да попитам имате ли вече столчета за захранване и с кави характеристики? Гледам сега това https://www.emag.bg/stol-za-hranene-mappy-reguliruem-6-36-meseca … ar-exp_center_1_2 и се чудя.

Ани, нашето е на лорели ето това:
https://www.hippoland.net/lorelli-classic-stol-za-hranene-primo- … -owl-1010005-1719
аз лично съм доволна, има степени на облегалката и степенката на крачетата както се регулира и във височчина, единствено съжалявам че е цветно с картинки защото малката докато яде в него много се разсейва да ги гледа,дращи, хапе и тн  Laughing, но пък от цялата манджа коланите са най вкусни  ooooh! ..

Каржала, не знам луната в каква фаза или завой е или пък дали не е започнала да се върти около земята, ама така да си остане  Laughing , след като вчера цял ден не се спря да мрънка вечерта в 10:30 заспа и се събуди в 7ч. като часовник  Grinning, само в просъница интересно със заглъхналото ми ухо съм я чула да се върти и съм я взела при нас и си откъртихме ддо 7:00ч., а забелязвам че напоследък не спи спокойно по гръб и я слагам на една страна веднага се унася ако се е разбудила.
Виж целия пост
# 422
Ana, столчето изглежда хубаво, има си всичко необходимо, регулира се, това е важно. И цената е добра ...
А как сте със столчетата за кола, нашата мома вече не иска да се вози с гръб, в кошницата, реве и иска да става, мисля че е време за нормално столче. 🤔
Виж целия пост
# 423
Ana, столчето изглежда хубаво, има си всичко необходимо, регулира се, това е важно. И цената е добра ...
А как сте със столчетата за кола, нашата мома вече не иска да се вози с гръб, в кошницата, реве и иска да става, мисля че е време за нормално столче. 🤔

Дори да е нормално столче, пак трябва да е обратно на движението (поне до 15 месеца, по-добре и по-дълго). Има няколко модела, които могат да се монтират и в двете посоки, пих препоръчала да вземете такова.

Кошчето по принцип може да се смени със столче, когато детето мине 70 см и около 9 кг, ако е по-малко по-добре да се вози в кошницата. Няма смисъл да се избързва да се мести в столче, в кошчето за сега пътува най-сигурно
Виж целия пост
# 424
Дали трябва да има функция за сън в кошче за кола? Изобщо не знам какво да взема, дайте съвет.
Виж целия пост
# 425
Дали трябва да има функция за сън в кошче за кола? Изобщо не знам какво да взема, дайте съвет.
Ние взехме ето такова и съм много доволна, когато му се спи само го пускам надоло, с една врътка, може и на светофар дори. Когато е буден си гледа през прозореца и му е екстра http://www.babylifemalechko.com/index.php?m=320&lang=1&c … 20Raspberry%20Red
Виж целия пост
# 426
Купихме на малчо подарък за коледа интерактивно кученце на фишър прайс, останала беше една бройка в цяла София, добре че имаме познати в Комсед та ни я бяха запазили  Laughing, та олекнахме от джобовете сега се чудя дали ще го хареса ама то какво и разбира главата още  Laughing
Вие какво взехте за малчовците, и смятате ли че за подарък на бебе на нейната възраст също е подходящо такова кученце което пее песнички, казва стихчета и приказки?  newsm78
Виж целия пост
# 427
Аз взех същото столче за хранене като на Воо от Хиполенд като иваха 25% отстъпка.Излезе ми 80 лв....за столче за кола,засега караме с едно на Стоке,но вече й умалява и се чудя и аз.Но не ми се дават много пари отново.Давайте идей и съвети-нужна ли е функция сън и други неща ала бала.
Подарък не сме й купили.... ще взема нещо да й сложим под елхата,но не съм мислила.Още не разбира...така че Grinning
Виж целия пост
# 428
Мами дайте по една усмихната снимка на бебовците за настроение...и за тези, които нямат фейсбук...
Виж целия пост
# 429
Ето я мойта лудетина  Heart Eyes

http://prikachi.com/images.php?images/969/9230969j.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/970/9230970v.jpg
Виж целия пост
# 430


Ето го и нашия хубостник Simple Smile
Виж целия пост
# 431
Оооо много е хубавв пу пу да не са му уроки да ти е жив и здрав и много послушен :*
Виж целия пост
# 432
HeartbeatСтрахотни сладури, много, много милички!
Виж целия пост
# 433
Уникални малчовци.....усмихнати,чаровни!
Виж целия пост
# 434
Момичета, при ваши бебоци как е положението с зъби? Моят младеж втория ден мрънка страшно. Реве на заспиване. Като дрьпнах устничка отдолу на венеца се е появила бяла вълнообразна ивичка. Не знам дали е зъби, но направо вече не знам каквотда го правя с това мрънкане. Другия вариант че реагира на променящо се време....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия