Vip Brother 2017

  • 111 875
  • 1 221
# 510
То пък голяма драма дали ще влиза. На кого му пука?
Виж целия пост
# 511
Брадърчето ще бъде от 21:00 сигурно всеки делничен ден защото БГ филмът Откраднат живот ще бъде от 20:00 от вторник до петък.
Виж целия пост
# 512
Брадърчето ще бъде от 21:00 сигурно всеки делничен ден защото БГ филмът Откраднат живот ще бъде от 20:00 от вторник до петък.
Еее,не ми харесва този час на ББ ,че съвпада с другото ми любимо предаване по БТВ  Laughing
Виж целия пост
# 513
Напълно нарочно са направили фермата и брадър да са заедно. Аз ще си гледам великолепният век и после брадър. Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Обикновено гледам нещата по Нова, а после на повторение Фермата. Simple Smile

Виж целия пост
# 515
При нас има програми на тв, който телевизията върви 2 часа назад така ще мога да ги гледам всички 😂😂😂
Виж целия пост
# 516
Напълно нарочно са направили фермата и брадър да са заедно. Аз ще си гледам великолепният век и после брадър. Simple Smile

Скрит текст:
Спокойно ,в края на септември спират Великолепния век ,ще може да си гледаме спокойно брадърите  Laughing

За първи път Вип Брадър ще го дават от 21 ч . Странна тактика.
Понеделник-от 20 до 23
Вторник от 21 до 22
Сряда-от 21 до 23
Четвъртък и Петък от 21 до 22
Виж целия пост
# 517
Направо ме уби, вярно ли ще спират великолепният век цяло лято киснах да го гледам ScreamScreamScream
Виж целия пост
# 518
Много беше хубаво като даваха и събота и неделя, иначе от толкова лайфове и анонсите на Сашка нищо не ни показват, реално.
Виж целия пост
# 519
Направо ме уби, вярно ли ще спират великолепният век цяло лято киснах да го гледам ScreamScreamScream

Спират го ,докато купят и преведат новия сезон .Както всяка година .


В фен-страницата на предаването са написали и Сашка Васева. Шоуто става пълно ........ Всяка година ще вадят участници от нафталина явно
Виж целия пост
# 520
Обикновено гледам нещата по Нова, а после на повторение Фермата. Simple Smile


И аз така Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Направо ме уби, вярно ли ще спират великолепният век цяло лято киснах да го гледам ScreamScreamScream

Спират го ,докато купят и преведат новия сезон .Както всяка година .


В фен-страницата на предаването са написали и Сашка Васева. Шоуто става пълно ........ Всяка година ще вадят участници от нафталина явно

Сашка не е звезда от нафталина. И до ден днешен получа куп покани за участие къде ли не, но явно се е усетила, че й се подиграват и ги отказва. Песни не правеша, защото хит мейкърите са били много скъпи. Пее на много и различни места - на колкото места съм я виждал да пее, все е било далеч от поп фолка! Даже си мисля, че сега (последните 1-2години) работи много повече отколкото е работила преди.
Виж целия пост
# 522


Сашка не е звезда от нафталина. И до ден днешен получа куп покани за участие къде ли не, но явно се е усетила, че й се подиграват и ги отказва...

1. Във връзка с първото изречение:

2. Сигурно има защо да ѝ се подиграват с години. А ако се е усетила или "са я усетили", толкова по-добре за нея, макар че сиииииииииииииииииииилно се съмнявам.
Виж целия пост
# 523
Сашето искаше само десния профил да й снимат в Черешката...даже разстана друг гост , че да се разместят така, че да е с Убавия си профил към камерата ..  hahaha
Виж целия пост
# 524


Сашка не е звезда от нафталина. И до ден днешен получа куп покани за участие къде ли не, но явно се е усетила, че й се подиграват и ги отказва...

1. Във връзка с първото изречение: [img]https://imagizer.imageshack.com/img924/2998/38tDZz.gif[/img

Сашка вади циците за протест и е тема номер 1. Никоя друга не може така да се завърне. Историята помни много, които правеха какви ли не опити за завръщане...

Сашето каза само ПРОТЕСТИРАМ С ГОЛАТА СИ ГРЪД и веднага беше гост във всяко тв предаване, по всички телевизии!

Пс: за мен няма как да е звезда от нафталина при условие, че преди е имала 5 участия, а сега през вечер е по пиано баровете на хонорар. Това че не я виждаме при Венета, Цветков и Карбовски говори достатъчно, че има какво да прави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия