Vip Brother 2017

  • 111 875
  • 1 221
# 570

Говореше се, че Надя.
Виж целия пост
# 571
Иначе НиЛо написала във ФБ това:
Навсякъде, през където мина, оставям дълбока следа - души, очи, сърца... и разбира се - тв ефир! Придадох му достатъчно чар и сексапил, постигнах рекорди, поставих нова ера, а сега ще отворя и нова страница, оставяйки "Папараци" просто като една графа от богатото ми портфолио. Тези, които години наред живяха, за да чуят това, че предавам щафетата, не бързайте да ликувате. Много скоро аз лично ще "гръмна шампанското", обещавам да почерпя всички, както и да споделя кога и къде! И няма да бъде просто хипотетично, а много рейтингово и епично!"

 Shocked Shocked Shocked Ш съ гръмна, честно!   Sick Sick
Виж целия пост
# 572
Скрит текст:
Иначе НиЛо написала във ФБ това:
Навсякъде, през където мина, оставям дълбока следа - души, очи, сърца... и разбира се - тв ефир! Придадох му достатъчно чар и сексапил, постигнах рекорди, поставих нова ера, а сега ще отворя и нова страница, оставяйки "Папараци" просто като една графа от богатото ми портфолио. Тези, които години наред живяха, за да чуят това, че предавам щафетата, не бързайте да ликувате. Много скоро аз лично ще "гръмна шампанското", обещавам да почерпя всички, както и да споделя кога и къде! И няма да бъде просто хипотетично, а много рейтингово и епично!"

 Shocked Shocked Shocked Ш съ гръмна, честно!   Sick Sick
hahaha

Има такива хора , които вЕрно оставят следи . Колкото пъти стане дума за тази персона , се навъртат по няколко страници коментари. Чудех се защо ли така се получава- ами защото на всеки , всеки път , дори коментирал , му идват наум и нови позиви за нови коментари Mr. Green
Такива като тази, Екимова и Ирини, са точно от "оставящите дълбки  следи " от такъв характер.
Виж целия пост
# 573

Благодаря, smileys! Добре подгрява публиката. Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Скрит текст:
Иначе НиЛо написала във ФБ това:
Навсякъде, през където мина, оставям дълбока следа - души, очи, сърца... и разбира се - тв ефир! Придадох му достатъчно чар и сексапил, постигнах рекорди, поставих нова ера, а сега ще отворя и нова страница, оставяйки "Папараци" просто като една графа от богатото ми портфолио. Тези, които години наред живяха, за да чуят това, че предавам щафетата, не бързайте да ликувате. Много скоро аз лично ще "гръмна шампанското", обещавам да почерпя всички, както и да споделя кога и къде! И няма да бъде просто хипотетично, а много рейтингово и епично!"




 Shocked Shocked Shocked Ш съ гръмна, честно!   Sick Sick
hahaha

Има такива хора , които вЕрно оставят следи . Колкото пъти стане дума за тази персона , се навъртат по няколко страници коментари. Чудех се защо ли така се получава- ами защото на всеки , всеки път , дори коментирал , му идват наум и нови позиви за нови коментари Mr. Green
Такива като тази, Екимова и Ирини, са точно от "оставящите дълбки  следи " от такъв характер.

tays, изумена съм от безграничното самочувствие на това недоразумение, наречено Ни Ло. Липсата на сиво вещество явно се компенсира със свръх самочувствие. Направо съм изумена как може човек да няма и грам реална представа за себе си.
 Close
Виж целия пост
# 575
Pipi_,
То да беше само тя. Аз искрено се забавлявам , дори този пост във ФБ вчера ме разсмя  яко .
Затова сега ми е прелюбопитно след плиткото Папараци къде ще и намерят поле за изява в ТВ , наистина нямам идея  Joy
Виж целия пост
# 576
Оставя тя дълбоки следи, ама кафяви...
Виж целия пост
# 577
Боже, родния тв ефир продължава да ме учудва- Николета, Венета, Екимова и всякакви парцалеси трябва да ги забранят със закон.
Виж целия пост
# 578
На мен Венета ми е симпатична.
Виж целия пост
# 579
а тази Николета защо има такова високо самочувствие?
въпреки неприязънта ми към другите три гореспоменати, не бих я сложила в едно изречение с тях. няма начин.
Виж целия пост
# 580
В фен-страницата на предаването са написали и Сашка Васева. Шоуто става пълно ........ Всяка година ще вадят участници от нафталина явно

Добре, че нямат асансьори... Ама като си спомня участието и в "Черешката..." май не само вратата на асансьора и хлопа на тая жена....

И молА да не се закача Никоуета Уозанова! Тя ми е"баш любимка"....
По комплексирано и нещастно създание от това не съм ни виждала ни чувала. То чувало, че няма лоша реклама, ама не го разбрало добре горкото... Щото нейното не е никаква реклама, ами нещастие. Ма нека живее, честно казано глупостта, простотията, егото и най-вече слепотата и ме разсмиват и поне за малко ме отвличат от проблемите. Не е хубаво да се смееш на чуждото нещастие, ама когато сам си го търсиш и намираш това нещастие що пък да не развеселиш някого?
Преди била легенда, сега ще е епична....
Най-вярно е, че е трагична.
Виж целия пост
# 581
Не е много сигурно дали ще влиза в предаването . Другата седмица ще пее на един фестивал ,а за Вип Брадър не е потвърдено . Сигурно списанието на Антон Стефанов ще напише кои влизат седмица преди началото
Виж целия пост
# 582
Ако Венета отиде в Папараци ще изгонят Патрашка, защото вече ще има кой да води разговорите. Което значи, че тя ще си се върне като коментатор във ВБ.
Виж целия пост
# 583
Казва се Патрашкова.
Виж целия пост
# 584
Дойдох да питам как се казва песента от тв рекламата.

Но бонус въпрос: кой/коя/какво е Ни Ло?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия