Vip Brother 2017

  • 111 874
  • 1 221
# 660
VIP Brother 2017
1 час ·
💣💣💣
Тя е дама от класа. Тя е стилна. Тя е български модел и телевизионна водеща. Тя става „Плеймейт на годината“ на списание Плейбой. Тя е била и рекламно лице на редица марки като „Cavalli“, „Bayer“, „Modera. ТЯ Е НИКОЛЕТА ЛОЗАНОВА!
#VipBrother2017 #11thSEPTEMBER #NovaTV
https://www.facebook.com/vipbrother2k17/photos/a.115892954425166 … 502575070/?type=3


 Sick Коментарите ме убиха: "най-накрая някой стойностен".

Общо взето, ББ е отражение на това, което се случва в държавицата ни мила.
Нямам думи.  Sick Драйфа ми се, честно.  Sick
Виж целия пост
# 661
Интервюто на Миглена Ангелова от днес по Нова ТВ:

https://nova.bg/accents/view/2017/08/28/191496/%D0%BC%D0%B8%D0%B … 1%80%D0%B0%D1%82/
Виж целия пост
# 662

Не е от днес.


Виж целия пост
# 663
Днес, чух реклама за Вип Брадър, но не разбрах от коя дата, ще ме просветлите ли ?  bouquet
Виж целия пост
# 664
Днес, чух реклама за Вип Брадър, но не разбрах от коя дата, ще ме просветлите ли ?  bouquet
11 септември Simple Smile
Виж целия пост
# 665
Според мен Николета не е чак толкова глупава , че да не знае колко е глупава.
Та едва ли ще се "навие" да влезе в къщата да се самодовърши.

А, че що не? Преди нали беше в Къртицата? Това, че е глупава, много й помага да не се излага. Стоеше и гледаше като крава другите като говорят - според мен не разбираше думите с повече от 5 букви и нямаше представа какво си говорят, та не можеше да влезе в разговор и да се изложи...
Виж целия пост
# 666
Аз в Къртицата помня, че с Азис бяха като дупе и гащи Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 667
А, че що не? Преди нали беше в Къртицата? Това, че е глупава, много й помага да не се излага. Стоеше и гледаше като крава другите като говорят - според мен не разбираше думите с повече от 5 букви и нямаше представа какво си говорят, та не можеше да влезе в разговор и да се изложи...

JoyJoy
Виж целия пост
# 668
Снощи гледах малко Черешите и май Катя наистина ще влиза..много любов, всяка втора дума в анонса и е любов Joy
Николета няма да влиза...чак дотолкова се осъзнава, че ще лъсне интелекта й. Тя в къртицата беше все до Азис и почти не говореше...наистина е глупаво момиче, което не си изкарва парите с речи така, че не може да е съдим..толкова си може, а 'умния' поглед Joy.....
За фолкаджийката ми казаха Мара...но както е казала и Бона, докато не го видя не вярвам..тя Мара е с мноого претенции, но знае ли човек...
Днес пак ще питам кой редактор😂😂😂
Виж целия пост
# 669
Щял да влиза и някакъв двойник на Роналдо.
Виж целия пост
# 670
Снощи гледах малко Черешите и май Катя наистина ще влиза..много любов, всяка втора дума в анонса и е любов Joy
Николета няма да влиза...чак дотолкова се осъзнава, че ще лъсне интелекта й. Тя в къртицата беше все до Азис и почти не говореше...наистина е глупаво момиче, което не си изкарва парите с речи така, че не може да е съдим..толкова си може, а 'умния' поглед Joy.....
За фолкаджийката ми казаха Мара...но както е казала и Бона, докато не го видя не вярвам..тя Мара е с мноого претенции, но знае ли човек...
Днес пак ще питам кой редактор😂😂😂


Антон Стефанов. Но може и Георги Неделчев да е . Той също е редактор на списание.
Виж целия пост
# 671
А някой знае ли кога ще е финалът? Joy
Виж целия пост
# 672
11 ноември  Grinning Grinning След това all stars до 11 декември  Grinning
Виж целия пост
# 673
11 ноември  Grinning Grinning След това all stars до 11 декември  Grinning
Глупости няма такова нещо!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 674
11 ноември  Grinning Grinning След това all stars до 11 декември  Grinning
Глупости няма такова нещо!!! Simple Smile

Що бе? Сигурно нещо такова ще е.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия