Vip Brother 2017

  • 111 874
  • 1 221
# 705
Ути е станал баща на близначки . Въпреки ,че изобщо не го харесвам като човек ,нека да са му живи и здрави Simple Smile Ирина е съобщила новината.

Да са му живи и здрави! А Коя е Ирина - половинката му ли?
Виж целия пост
# 706
Ути е станал баща на близначки . Въпреки ,че изобщо не го харесвам като човек ,нека да са му живи и здрави Simple Smile Ирина е съобщила новината.

Да са му живи и здрави! А Коя е Ирина - половинката му ли?



Не ,Ирина Тенчева  Laughing Laughing Laughing Laughing

Ирина Тенчева
преди 42 мин. ·
Мили батьо, днес с новината за раждането на дъщерите, ти ме направи най-щастливия човек! Миналия октомври те орисах до една година да прегърнеш рожба! Толкова съм радостна, че те достигна пожеланието ми!
На добрите мъже Господ изпраща момичета. На теб - две! Бъди дълголетен и консумирай без мярка любовта, която само децата ни дават!
Обичам те! Наздраве!
Виж целия пост
# 707
Аууууууу, как не се сетих за Света Ирина! Отивам да се самонакажа Grinning Grinning
Виж целия пост
# 708
Ути е станал баща на близначки . Въпреки ,че изобщо не го харесвам като човек ,нека да са му живи и здрави Simple Smile Ирина е съобщила новината.

Да са му живи и здрави! А Коя е Ирина - половинката му ли?



Не ,Ирина Тенчева  Laughing Laughing Laughing Laughing

Ирина Тенчева
преди 42 мин. ·
Мили батьо, днес с новината за раждането на дъщерите, ти ме направи най-щастливия човек! Миналия октомври те орисах до една година да прегърнеш рожба! Толкова съм радостна, че те достигна пожеланието ми!
На добрите мъже Господ изпраща момичета. На теб - две! Бъди дълголетен и консумирай без мярка любовта, която само децата ни дават!
Обичам те! Наздраве!
Офф тази Ирина тенчева  е на всяка манджа мерудия .. ooooh! Sick
Виж целия пост
# 709
Чакаме сега статуса на кака Лара  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 710
От "батьо", та до "консумиране на любовта"...такваз високопарно-лигава простотия, само една Ирини би публикувала!
Ути не ми е симпатичен и няма за какво да си кривя душата. То па, чудо голямо, станал баща.
Виж целия пост
# 711
То добре че Иринито го орисала, без нея нямаше да стане сигурно...божееее...

Утьо пък кога си намери жена?
Виж целия пост
# 712

...Миналия октомври те орисах до една година да прегърнеш рожба!...

...Наздраве!

Ако не беше го орисала, как ли щеше да му се случи?

Е, сега има солиден повод да обърне каса с вино.



Да са живи и здрави бебетата!
Виж целия пост
# 713
Ирина вече не и ли увря празната глава , че света не се върти около нея . Crazy ooooh!
Че и без нея хората успяват да правят любов, деца , да ядат , пият и изобщо да бъдат щастливи.
Много обсебваща , досадна жена.Ако не е тя нищо няма да е същото ли , що за самовлюбеност и тъпотия?
Виж целия пост
# 714
Ути май отдавна си има жена и отдавна се опитват за дете, честити да са му и здрави дечицата, на мен той ми е дразнещ, но не чак толкова... не съм затаила неприязън към него. Ноооо Ирини можеше ли да не се сложи мерудия на тая манджа, ужасна е.

Енджи Касабие не я понасям органически.
Виж целия пост
# 715
Ути май отдавна си има жена и отдавна се опитват за дете...

Да.

Дългогодишната му приятелка Мария го дари с наследници тази сутрин, като раждането е протекло без усложнения, съобщават от „Монитор“.

В добро настроение Ути обясни за вестника, че все още няма подробности за разказване: „Още дори не сме мзислили имена на момиченцата“,

47-годишният кулинар и нежната му половинка не бързат да се женят.

„От 10 години сме заедно. Колкото до брака, всеки трябва да прецени как му е приятно. Минаването под венчилото е детска мечта на някои мъже и жени, но аз съм човек от по-новото поколение“, каза наскоро той.
Виж целия пост
# 716
То добре че Иринито го орисала, без нея нямаше да стане сигурно...божееее...

Утьо пък кога си намери жена?

Не само ги е орисала, а и може тя да ги е родила, защото нали, тя може най-добре да прави всичко.
Виж целия пост
# 717
Привет, привет, привет на всички!
Прочетох, че скоро ще е финалът та да се включа и аз. Щели да раздават готварски престилки ИСЛ. Колко новини научих само от последните 3 странички- Мара отварачката се парасяла?
Усещате ли всички как ще ни липсва Ириниту? Не мож се намери интелект с нейния размах…До кукане…
Виж целия пост
# 718
Привет, привет, привет на всички!
Прочетох, че скоро ще е финалът та да се включа и аз. Щели да раздават готварски престилки ИСЛ. Колко новини научих само от последните 3 странички- Мара отварачката се парасяла?
Усещате ли всички как ще ни липсва Ириниту? Не мож се намери интелект с нейния размах…До кукане…


Не бъди песимист - може да я поканят за потоянен коментатор - веднъж- два пъти седмично ще й се радваме Grinning
Виж целия пост
# 719
А, че кой ще я чака да се изкаже. То ефирното време е скъпо и бързо върви....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия