Vip Brother 2017

  • 111 874
  • 1 221
# 765
Днес някъде видях статия ,че НЛ щяла да влиза с Ники ,щели да бъдат в отделна спалня и нечуван лукс
Виж целия пост
# 766
Днес някъде видях статия ,че НЛ щяла да влиза с Ники ,щели да бъдат в отделна спалня и нечуван лукс
Чудничко,  две нули в едно... Дано да е само слух....
Виж целия пост
# 767
А нали участниците до последно се пазят в тайна?
Днес попаднах на страницата им във фейсбук и видях, че са публикувани снимки на няколко евентуални.
Виж целия пост
# 768
А нали участниците до последно се пазят в тайна?
Днес попаднах на страницата им във фейсбук и видях, че са публикувани снимки на няколко евентуални.

Това не е официалната страница.

На официалната имена няма. https://bg-bg.facebook.com/Big.Brother.Bulgaria/
Виж целия пост
# 769
Николета Лозанова трябва да плати 30 000 лв. неустойки на "Междинна станция" на Иван и Андрей.
  -  Лозанова наруши клауза от договора в която е вписано че 6 месеца след приключване на договорът им няма право да подписва с предаване в прекия конкурент Нова тв.  

 Междувременно спекулациите около бъдещото и участие във ВИП Брадър продължават.  
  Все още никой от  хората на Нико Тупарев не е потвърдил участничка в къщата ли ще бъде или  гост-участник за 7 дни +  Ко водеща на Ники Кънчев.    

Виж целия пост
# 770
Сашка казала в интервю, че няма да влиза във ВБ, пък да видим...

Аз съм се разтъжила за баба Вили - култов образ, жалко че не я канят. Скоро й гледах интервю и каза, че с Лилето и Пеньо още поддържа връзка.
Виж целия пост
# 771
Вчера в новините даваха за някакъв български кечист, пристигнал в България, ала бала много известен в САЩ. И го питаха защо се е върнал, каза, за участие в едно реалити. Дали няма да влиза в къщата той?
Виж целия пост
# 772
Не, снимат го за кечистко някакво.Били много популярни в Америка и показват живота им.
Виж целия пост
# 773
Днес някъде видях статия ,че НЛ щяла да влиза с Ники ,щели да бъдат в отделна спалня и нечуван лукс
Баща му ще си оскубе перуката.
Виж целия пост
# 774
Joy
Виж целия пост
# 775
Не е за хора със слаби сърца /Антония Петрова с нови джуки/:

 
Скрит текст:

Виж целия пост
# 776
Сашка казала в интервю, че няма да влиза във ВБ, пък да видим...

Аз съм се разтъжила за баба Вили - култов образ, жалко че не я канят. Скоро й гледах интервю и каза, че с Лилето и Пеньо още поддържа връзка.

Коя е баба Вили?
Виж целия пост
# 777

Баба Вили – Виолета Кондова („Big Brother 3“)
Виолета Цветанова Конова беше на 57 г., когото влезе в „Big Brother 3“. Готвачката от гр. Брусарци стана известна с абсолютната си директност и прямотата на своя език. По време на шоуто баба Вили, както всички я наричаха, даде толкова много хляб на сценаристите на пародийното шоу „Бай Брадър“, че едва ли има друг участник, който би могъл да подобри постижението й. Вили пя, танцува и дори си поиска мъж от Големия брат – желание, което, ако се вярва на слуховете, е предизвикало вълна от готови на подвизи снажни „момци“ на възраст над 60 години.
Виж целия пост
# 778

Баба Вили – Виолета Кондова („Big Brother 3“)
Виолета Цветанова Конова беше на 57 г., когото влезе в „Big Brother 3“. Готвачката от гр. Брусарци стана известна с абсолютната си директност и прямотата на своя език. По време на шоуто баба Вили, както всички я наричаха, даде толкова много хляб на сценаристите на пародийното шоу „Бай Брадър“, че едва ли има друг участник, който би могъл да подобри постижението й. Вили пя, танцува и дори си поиска мъж от Големия брат – желание, което, ако се вярва на слуховете, е предизвикало вълна от готови на подвизи снажни „момци“ на възраст над 60 години.

Значи ако влезе в Ол старс може да се бори за приза най-възрастен участник в ББ  Grinning
Виж целия пост
# 779
Тя сега май е готвачка ,в Созопол ако не се лъжа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия