"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 32

  • 52 457
  • 752
# 315
Ще направя утре сутрин нов и ще пиша какво е станало,искам да не се самозалъгвам,но това огромно желание де е станало чудото не ми дава мира😊
Виж целия пост
# 316
Цикълът ми започна на 10.08., а колкото до овулацията знам, че е от 12 до 24 часа и беше вчера, значи днес би трябвало да е приключила. Извинявам се за неточността от моя страна и объркването, което съм създала, просто от скоро решихме да си имаме детенце и от скоро опитваме. Наистина не съм много компетентна, но с Вашата помощ се надявам да науча доста неща. Благодаря отново! Simple Smile

А овулацията как я изчисли? Колко е дълъг цикъла ти?

Здравей! Simple Smile
Цикълът ми е по-дълъг от обичайните 28 дни, моят е 33.
Виж целия пост
# 317
На мен теста ми отчете 5дни преди закъснението с едваааам забележима черта. След това правих всеки ден съответно петричките ставаха все по червени,но и това не ми беше достатъчно та си пуснах два кръвни през 48ч да се убедя не само че съм бременна а и че чхг-то се удвоява.Алонсте нетърпеливи пускайте кръвни,за два часа и под 20лв дилемата ще е решена.
Виж целия пост
# 318
Ренка, според мен излишно се стресираш и търсиш симптоми под дърво и камък (моля те, не го приемай като обида или заяждане).
Когато започнахме опитите - още на първия месец бях убедена, че е станало. Имах всички симптоми (за които само съм чела тук).  Даже ми и закъсня с няколко дни. (-) тест....

Знам, че е много трудно да не мислиш за това, да се надяваш и да искаш да направиш тест СЕГА. Опитай да се поуспокоиш и да си изчакаш закъснението.
После един (+) тест чакаме да покажеш и те пращаме в отчетните темички. Hug
Виж целия пост
# 319
Благодаря Ви, Дара ! Simple Smile

Ще се вслушам в съвета Ви и ще изчакам, няма да прибързвам със заключения или тест. Благодаря Ви много за добронамереното държание и надеждата. Просто наистина и двамата го искаме много и ще съм адски щастлива да видя 2-те щастливи чертички. Simple Smile
Виж целия пост
# 320
здравейте, на 21-22.08. предполагам, че се е случила овулацията, на 25.08. бях на док. и констатира, че съм овулирала (но не спомена дали се разбира кога точно) и ми изписа дуфастон за 10 дни (2х1т.), който ще пия до 03.09.вкл. - според Вас кога най-рано мога да направя тест, първия ден след спирането на дуфастона твърде рано ли ще е ?!
Виж целия пост
# 321
Направи го така както мислиш и ако има черта не спирай дуфастона или се обади на доктора да го попиташ дали да го спреш
Виж целия пост
# 322
Здравейте пак!Днес си направих тест, но не с първата урина, а към 16 часа.Отрицателен 😐Трябва днес да ми дойде много е точен по принцип,но го няма още,наведнъж си купих два и утре сутрин ако не ми е дошло ще пробвам пак.Стискайте палци😊
Виж целия пост
# 323
Здравейте пак!Днес си направих тест, но не с първата урина, а към 16 часа.Отрицателен 😐Трябва днес да ми дойде много е точен по принцип,но го няма още,наведнъж си купих два и утре сутрин ако не ми е дошло ще пробвам пак.Стискайте палци😊
Стискам ти, smile!  Simple Smile
Виж целия пост
# 324
Здравейте момичета днешния тест направен след обяд е положителен има втора чертичка много съм щастлива наистина се е случило но явно съм имала късна О а не както ми каза АГ. Сега може би към 10. 09 ще отида да чуем серчице на 20 дневно закъснение ще се чуе нали:heart:
Виж целия пост
# 325
Здравейте пак!Днес си направих тест, но не с първата урина, а към 16 часа.Отрицателен 😐Трябва днес да ми дойде много е точен по принцип,но го няма още,наведнъж си купих два и утре сутрин ако не ми е дошло ще пробвам пак.Стискайте палци😊
[/quo
te]
Няма никакво значение със сутрешна урина ли е или не.И с двете бременности тестовете съм си ги правила следобед и ми е показвал положителен резултат.
Виж целия пост
# 326

Момичета, моля за мнение. Според вас теста положителен ли е?

Виж целия пост
# 327
За мен е Simple Smile колко дни след ову?
Виж целия пост
# 328
Simple Smile 12 дни или 13 дни след овулация, при цикъл 27 дни
Виж целия пост
# 329
Така разглобен, не се разбира дали тестовата черта е на мястото си. Може да е изпарителна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия