Размяна Stikeez/стикита 2017 - Плодове и зеленчуци

  • 51 603
  • 443
# 60
Повтарящи: P.A. /ананас/; Blues /боровинки/; Ieks /лимон/; Yip-Yap /череши/; Tommy /домат/;

Търсим: Lorus /картоф/; Ellie, Evie & Eddie /грозде/; Blitz /краставица/; Per /круша/; Olas /тиква


От Варна съм, но разменям и по пощата.
Виж целия пост
# 61
Търсим картофа и чушката. Повторки - круша, морков, зеле, ананас. За София, Студентски град, Дървеница, метростанция Мусагеница
Виж целия пост
# 62
Търся: Ягода, Банан, Лимон, Краставица, Чушка, Праз лук, Тиква, Портокал, Айсберг, Домат
Предлагам: Картоф, Ананас, Манго, Боровинки, Киви-2 бр., Ябълка-2 бр., Череши- 3 бр. Гр. София, Лидл - Овча купел- 2  Размяна лично.   
Актуализирам:
ТЪРСЯ: Ягода, Банан, Краставица, Чушка, Праз лук. 
ПРЕДЛАГАМ: Картоф-3бр, Киви-3 бр, Череши-2бр, Грозде-1 бр, Боровинки-1бр, Ябълка-1бр, тиква-1бр.
Гр. София, Лидл - Овча купел- 2  Размяна лично.   
Виж целия пост
# 63
Здравейте,
търся чушката и кивито

повтарят ми се лук, краставица,боровинка, морков ,круша,картоф, череша,лимон


Лична размяна и по пощата !
Виж целия пост
# 64
Имам: P.A. - ананас, BLITZ- краставица, SEPP- банан, 

Търся:  PER-круша, MELO- диня, MAGGY-манго, SALLY-айсберг, EMMA- ягода

За София. Люлин или по линията на метрото до метростанция Сердика
Виж целия пост
# 65
МА КО,разменям айсберг за краставица или банан!
в Люлин съм
Виж целия пост
# 66
Здравейте ще направим ли размяната за чушката и кивито за лука и боровинката. Дайте номер да ви се обадя
Виж целия пост
# 67
Klavdia от къде сте?
Виж целия пост
# 68
Здравейте ще направим ли размяната за чушката и кивито за лука и боровинката. Дайте номер да ви се обадя

добре, сменяме ги Simple Smile
Виж целия пост
# 69
Здравейте ще направим ли размяната за чушката и кивито за лука и боровинката. Дайте номер да ви се обадя

добре, сменяме ги Simple Smile


Пишете на лично номера ви за да се разберем
Виж целия пост
# 70
Имам: P.A. - ананас, MAGGY-манго

Търся:  EMMA- ягода

Виж целия пост
# 71
Пловдив
Виж целия пост
# 72
предлагам SMOOB-патладжан, IEKS - лимон, ананас, краставица и череша

Търся - PER - круша и ЕММА - ягода,

Имам много стикита от смърфовете, футболисти и подводница.
Разменям в София - център - мол София, пл.Македония, Надежда.
Виж целия пост
# 73
Здравейте,

Търся:

Uluf (праз лук), Sepp (банан), Yip-Yap (череши), Emma (ягода), Pom (ябълка), Blues (боровинки), Olas (тиква), Mipo (киви), Tommy (домат).

Имам за размяна:

Melo (диня), Maggy (манго), Leks (лимон), Vinz (броколи).

Размяна в Овча купел или съседните райони.

Виж целия пост
# 74
Здравейте.Имаме за размяна SMMOB -2 ,BLUES, TOMMY ,  А ние търсим JIM, IVAN, PER, MELO,NOM NOM ,SUPER BELL, YIP-YAP,. MAGGY, EMMA, LORUS, OLAS, ELIIE- EVIE -EDDIE.Разменям по пощата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия