Февруари още е далече, но коремчето личи ни вече

  • 41 706
  • 747
# 465
И аз малко вповече се шашкам май хахах. В 3 месец пътувах по 1500км в посока с кола по отвратителни пътища, та 2часа със самолет ли ще ме бутнат хихихи
Виж целия пост
# 466
Аз пътувах служебно до Ирландия в 5 г.с, на пресен, топъл положителен тест. Полета беше 4ч и половина в посока. За 72ч в двете посоки. Не съм имала проблем.
Виж целия пост
# 467
аз съм 18+5 и го усещам от време на време притеснително ли е ?
Виж целия пост
# 468
Не мисля че има за какво да се притесняваш, даже АГ в началото казваше че бебо се усеща към 20г.с. При всеки е различно усещането и е много относително в този период.
Миналата седмица 2 дни не го бях усещала и от тогава като се почна едно здраво ритане почти постоянно 😀 но съм вече 22 г.с.+
Дай си малко време, може би в доста по- късните седмици да не го усещаме ще бъде по- притеснително.
Виж целия пост
# 469
Аз съм 21г.с., предна плацента, а и съм доста пълна, първа бременност - все причини по-късно да почне да се усеща. Ако усещам нещо е вечер. Все едно някакъв голям мехур се движи. Вчера цял ден нищо и вечерта надухме музиката и пак взех да усещам нещо. Таткото още не го е усещал, но се надявам скоро. Heart
Виж целия пост
# 470
Аз летях 15 часа презокеански полет преди две седмици, когато бях в 18г.с. и нямах никакви проблеми. Ако се чувстваш добре по принцип не би трябвало да имаш притеснения.
Виж целия пост
# 471
В общи линии летенето не е притеснително, много жени летят и нямат никакви проблеми. Относно това дали нещо може да се случи - при две мои познати имаше кървене след полет. Веднага отидоха на лекар, не се установи на момента причина, казали са, че е възможно да е от полета, промяна на налягането и т.н., но дали е така наистина кой знае.
Виж целия пост
# 472
Да ви се оплача Sad почти в 20г.с. съм а още нищо не усещам. Първа бременност ми е и не съм сигурна какво трябва да усетя. По време на прегледите, бебето не спира да мърда, а аз наистина незнам какво да очаквам - нито бълбукане чувствам нито гъделичкане, нито нещо подобно. Кога е нормално да се усети по-осезаемо движение?
Виж целия пост
# 473
Да ви се оплача Sad почти в 20г.с. съм а още нищо не усещам. Първа бременност ми е и не съм сигурна какво трябва да усетя. По време на прегледите, бебето не спира да мърда, а аз наистина незнам какво да очаквам - нито бълбукане чувствам нито гъделичкане, нито нещо подобно. Кога е нормално да се усети по-осезаемо движение?
Спокойно, щом на прегледите всичко е наред значи бебето е там. Всеки момент ще започнеш да усещаш, нещо като пърхане, аз му казвам" бълбука"... hahaha При първа бременност нищо не знаем, не се тревожи.
Аз съм в 22-ра седмица и все още не знам кога е бебето, кога са червата...но усещам движение.
Виж целия пост
# 474
Аз днес влязох в 20 г.с. и аз не усещам още бебо, но знам, че съм с предна плацента (и килца си имам в повече) и за това тези усещания ще са по-късно
Виж целия пост
# 475
И аз почти нищо не усещам, също с предна плацента, също като ходя на преглед се оказва, че бебето е активно, но аз много рядко усещам някакви признаци на движение. Не се шашкайте, ако на прегледите всичко е ок, значи е ок Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Благодаря ви! Като чета публикациите тук, съвсем си мисля колко съм неподготвена, и затова се включвам само с въпроси.Благодаря за помощта ;*
Виж целия пост
# 477
Момичета, откакто съм бременна имам ужасен косопад, скоро ще остана без коса, не искам да пия хапчета, но май ще се наложи... Има ли и сред вас такива? Дайте някой съвет или изпитани хапчета , моля Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 478
Аз съм в 19 седмица и усещам бебка само когато нещо не й се нрави (поне така предполагам), например при по-силна музика, или когато хормоните ми се разбошуват и се разкрещя за някоя дреболия. При всеки е индивидуално и ще се случи когато трябва Hug
Виж целия пост
# 479
Момичета, откакто съм бременна имам ужасен косопад, скоро ще остана без коса, не искам да пия хапчета, но май ще се наложи... Има ли и сред вас такива? Дайте някой съвет или изпитани хапчета , моля Flowers Bouquet
Аз съм по-същия начин с ужасен косопад, всяко прекарване на пръсти през косата ми означава шепа косми, незнам какво да правя, дано някоя мама се включи със съвет
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия