RYANAIR - 9

  • 63 960
  • 730
# 210

А рецепта значи не ми трябва за хапчетата?
Дали трябва не знам,но  февруари летях с доста повече хапчета от обикновено в ръчния+ капки за нос (винаги си нося),за някои носех рецепта,за други-не.На нито едно от 4 различни летища (две от които Варна и София) не ми поискаха да ги изкарвам от багажа и не са ми проверявали за рецепта.
Хапчетата не са течни, никой няма да ви ги поиска да ги вадите.
Виж целия пост
# 211
От днес в Лидл има пликове за замразяване, стават и за пътуване със течности в самолет.
Току що инвестирах в 1 пакет и ги огледах подробно. Същите са като раздаваните на Т2.
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=2987 

Благодаря ти много, мисля да го сложа в първия пост на следващата тема с големи букви Smile
Виж целия пост
# 212
Сложи ги, но те не са в постоянния асортимент.
Пускат ги в тематичните  седмици за чистота или подреждане на дома. От днес започва такава.
За сега ще са налични или до 10,09, или до изчерпване на количествата.


Виж целия пост
# 213
Здравейте.
Искам да попитам, от сайта на РЕ ли си купувате билет? За пръв ще пътувам с тях, обикновено  купувам от предпочитан сайт.Сега обаче трябва да си доплатя за багаж до 20 кг. Има ли опция само за багаж от техния сайт?
Малко объркано, извинете.
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 214
Не знам как работят сайтовете за продажба на билети
но ако имате номер на резервация, влезте на сайта на Раян и пробвайте да добавите багаж
Виж целия пост
# 215
Допълнително сме купували чекиран багаж до 20 кг,но и самият билет е бил закупен от тях.
Не знам дали може от тях да се купи само доп.багаж 20 кг.
Виж целия пост
# 216
Децата също имат право на ръчен багаж като възрастните нали?
Виж целия пост
# 217
Ако са над 2 год.- ДА. В сайта има инфо.
Виж целия пост
# 218
Благодаря за отговорите.Сега пак съм с въпрос..Кога е по-добре да се регистрирам?Сега или два часа преди полет?Аз ли да си разпечам бордната карта или на 1вата проверка при предаването на багажа?Объркано ми е, защото не получих електронния билет, а само резервация? Извинете ме.
Виж целия пост
# 219
Първи пост на темата: Чекиране.
С място ли сте, без ли...? Бордната карта може да е разпечатана (след като се чекирате ще имате pdf файл, който може да си разпечатате веднага или по-късно), може и на телефона, ако имате свалено приложението на Ryan. Но трябва да имате каквато и да е бордна карта преди да отидете на летището. Разпечатването ѝ там ще Ви струва 15€. Електронен билет няма. Само БК е необходима.
Виж целия пост
# 220
Ако плащащ за определено място може да се регистрираш от 60 дни преди полета.
Ако избереш системата да те настани - 4 дни преди. То няма и да може преди това.
Но не бих чакала последните 2 часа.
Бордната карта може да се разпечата или свали на тел.
Разпечатване на летището е доста скъпо, не си заслужава.
Ел. билет няма да получиш - резервацията, която имаш и после бордната карта.
С това се пътува.
Виж целия пост
# 221
Много благодаря и на двете ви.Съжалявам, че съм повторила вече зададени въпроси.(Да добавя само, че багаж закупен отделно, чрез сайта им е 25 евро за 15 кг.- може на някой да е полезно).Имам места,отбелязани в резервацията.
Ще вляза отново за регистрация.Пътувам след 4 дни.Много благодаря за разясненията.
Виж целия пост
# 222
Цената на багажа е според дестинацията и варира. Понякога може да се закупи в последния момент под 20€, а най- изгодно (уж де) е да се закупи заедно с билета.
Приятен полет! Simple Smile
Виж целия пост
# 223
Благодаря, Galetta, дано.
Виж целия пост
# 224
От 1-ви ноември Райън въвеждат нови правила за багажа, ето пълният текст:

http://corporate.ryanair.com/news/ryanair-to-lower-checked-bag-fees/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия